Kladivo na čarodejnice: Piráti útočia na Dr. Lacku. + Saudskoarabskí vedci rozhodli, že ženy sú cicavce. Teraz už má žena práva zvieraťa

Píšete nám:
Prečítal som si článok (Korzár, 16. 3. 2016, strana 2). Od Korzára som sa dozvedel dobrú zprávu: historik pán Dr. Lacko s nemenovanými tromi spoluhistorikmi poldruhej hodiny besedovali so 60 gymnazistami o histórii. To je dobré, lebo dnes sa história zanedbáva.
Lacko

Zvyšok článku je Malleus maleficarum – kladivo na čarodejnice – teda politika. Také sme tu už mali – komunistický pohon na slovenských buržoáznych nacionalistov. Už len slovo „slovenské“ vadilo. Ide jar, azda spod hliny rašia výhonky pochovaného marxizmu-leninizmu? Zas niekomu vadí Slovensko, slovenská Slovenská republika? Komu asi? Vlastným iste nie. A cudzím? Vždy vadilo! Je autor článku janičiar?

Tu už asi nestačí vysvetlenie „čí chlieb ješ, toho pieseň spievaj“. Autor v článku „objektívne“ menuje len jednoho zo štyroch historikov. V besede boli síce všetci (4 + 60), ale vybral si len jednoho. Autor článku asi má osobnú alergiu na Dr. Lacku, a tak svojím histamínom naplnil drvivú väčšinu svojho článku. Vysvitá z neho tiež, že sa snažil do svojho úsilia zapojiť aj iných, ale príliš sa mu to nevydarilo, zostal sám.

http://www.magnificat.sk/zacina-hon-na-carodejnice-vyrocie-14-marec-2016-vyrocie-vyhlasenia-slovenskeho-statu-14-marec-1939/

Autora, nejakého plateného Kyzeka, s jeho jedovatými slinami ani redakcia neodfiltrovala, ani jeho pirátsky zamestnávateľ Korzár nezastavil, nuž si vybíja svoje agresívne hormóny na bezbrannej obeti – Dr. Lackovi. Kope doňho ako esesák do Žida, ale zabudol, že ešte tu nemáme koncentráky – asi by mu vyhovovali, zatvárať tam nepohodlných. Článok jasne ukazuje, že Kyzekovi zašmakovali Dolfiho metódy. Musíme si dávať pozor na takých kyzekov a jemu podobných. Roky 1933 – 1945 Európe ukázali, ako to vyzerá, keď kyzekovia zvíťazia nad demokraciou. Ale žiaden kyzek sa s demokraciou netrápi, má len svoj cieľ a ostatné mu zakrývajú klapky. Zvolený – nezvolený, všetko jedno, nepozná „vox populi – vox dei“, má vlastného zo zlata odliateho Boha, kvôli ktorému si aj svoju poštársku kapsu vrchovato naplnil nálepkami Kotleba Diabol, a roznáša, roznáša, len lepidlo majú slabé, nedemokratické – nedržia, odpadávajú mu, a vietor čias ich postupne odnáša.
Korzar stvanica 16.3. 2016

Ako ten chlapček na pieskovisku, malý Kyzek zmiešal nemiešateľné: párriadkovú zprávu o udalosti s obsiahlym kádrovaním komunistického typu. Už len chýbalo, aby napísal „tzv. Slovenský štát“, ako jeho súdruh Husák – ten okrem spomenutého tiež hovoril, že „Keď čert nemôže uškodiť, aspoň zasmradí“ – to sa učenlivý autor snaží v článku naplniť. Jeho kabát nezakryje, čo duša skrýva.

http://www.magnificat.sk/komentujeme-mame-vydieratelnu-cirkev-alebo-slovensko-obchadza-strasidlo-pacem-in-terris-i-cast-volby-2016/

Článok sa síce tvári ako zpráva, v skutočnosti je to smradľavý čierno – hnedý pľuvanec – rakovinový chrcheľ. Žeby to bol úmysel vydavateľa – piráta Korzára, kvôli ktorému on Kyzeka platí? Nenašiel ďalší jedovitý hríb, ale našiel rozbesneného psa, a tak si ho pestuje v svojom košiari? V dnešnom kapitalizme za každým výdavkom peňazí je nejaký úmysel. Čo už môžeme čakať od korzára – piráta? Vždy to boli len najnižšie pudy – ničiť, kradnúť, krv, rezať, rúbať, zabíjať.
Je známe, že korzári sa dávali najímať za záujmy cudzích veľmocí – žeby aj tento?

Bráňme bezbranných, odsúďme agresívnych.

Delilah

 

87% Slovákov sú extrémisti …
Extrémne nízke mzdy !!!
Extrémne nízke dôchodky !!!
Extrémne nízke materské !!!
Extrémne nízka životná úroveň v rámci EÚ!!!
Extrémne vysoké dane a odvody!!!
Extrémne veľa (vyše 3 milióny) exekúcii!!!
Extrémne vysoké ceny potravin a iných tovarov v pomere ku mzd​á​m!!!

Extrémne vysoké ceny energií (elektriny, plynu) a vody !!!

Extrémne nízka vyhliadka do lepšej budúcnosti !!!

Takže ÁNO !!! Slováci sú extrémisti !!!

 
Saudskoarabskí vedci rozhodli, že ženy sú cicavce

Kolégium vedcov v Saudskej Arábii dospelo k záveru, že ženy sú skutočne cicavce, čo znamená, že musia mať rovnaké práva ako iné živočíchy tejto skupiny – ťavy, jednohrbé ťavy a dokonca kozy, informuje Islaminsesi s odkazom na tr.shafaqna.com.


Francúzsky spravodajský zdroj Journal de Montreal v spojení s tým píše, že centrá ochraňujúce práva žien na celom svete pri diskusii o tomto “antropologickom” objave saudských vedcov hovoria, že sa skutočne jedná o prelomový bod v histórii.

“Ešte včera nebola žena v tejto krajine nič viac, než predmetom domácej potreby. Teraz už ale má žena práva zvieraťa. Predtým bola žena v Arábii stvorením bez duše, teraz už to tak nie je. Má cenu minimálne ako ťava alebo koza,” píše portál.

Ochrancovia práv hovoria, že saudské ženy musia ešte chvíľu počkať, aby ich nakoniec považovali za ľudí. Je možné, že ďalší objav saudských vedcov im v tomto smere otvorí cestu.

http://www.hlavnespravy.sk/saudskoarabski-vedci-rozhodli-ze-zeny-su-cicavce/757522

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.