JE PO VOĽBÁCH, CHYSTAJME SA NA “UTEČENCOV”. + Miklová-Leitnerová: Treba uzavrieť všetky migračné trasy cez Balkán, Európa sa musí stať “pevnosťou”

Merkel v Turecku
Na stránkach Medzičasu sme sa viackrát vyjadrili, že Ficov principiálny odpor voči prijímaniu migrantov na Slovensko je len predvolebnou rétorikou a so skutočnosťou nemá nič spoločné. Naopak, Ficova vláda robila aj v minulosti všetko preto, aby splnila akékoľvek príkazy z Bruselu a NATO
Dohoda s Tureckom v praxi

Preto som osobne doporučoval každému, koho trápi problém migrantov, aby nevolil Smer-SD. Stačí sa pozrieť ako hlasujú jeho zástupcovia v Európskom parlamente, kde jednohlasne podporujú úplne všetky proimigrantské aktivity.

Tohtotýždňová “výhodná” dohoda s Tureckom o vracaní utečencov z Grécka je chorá. Za prvé vôbec nejde o vracanie, ale prakticky o vytvorenie prevádzačskej trasy pod hlavičkou Európskej Únie. Dohoda totiž predpokladá, že za každého jedného vráteného migranta z Grécka do Turecka si Únie zoberie z tureckého utečeneckého tábora jedného utečenca a dovezie ho pohodlne na vlastné náklady do Európy. Za druhé sa bude platiť Turecku ďalšie tri miliardy eur k už dopredu prisľúbenému balíku 3 miliárd. Celkove teda Turecko dostane 6 miliárd, ale z tureckej strany už prišlo varovanie, že budú chcieť podstatne viac, hovorí sa o dvadsiatich – inak, že pustia všetkých utečencov do Európy. Za tretie, dohodu “vyjednala” šialená Mutti Merkel s rovnako postihnutým krvavým sultánom Erdoganom a Nemecko prinútilo Európsku Úniu dohodu akceptovať. Ide o diktát, ktorý má obdobu snáď len v Mníchovskej dohode z roku 1938. K čomu uvedená dohoda viedla, história pozná. Obávam sa, že rovnaké následky bude mať aj súčasné (ne)riešenie migračnej krízy.

Na summite Únie Róbert Fico napriek všetkým mimoriadne tvrdým slovám voči migrácii dohodu schválil. Tvrdí, že Slovensko dá na zabezpečenie operácie 10 miliónov EUR a že migranti sa budú dodávať do Európy len do 72 tisíc ľudí a že sa budú rozdeľovať na “princípe dobrovoľnosti”.

Je po voľbách, takže si zvyknite na novú realitu. Voliči uverili Ficovi, že bude proti prílivu migrantov na Slovensku bojovať. V skutočnosti nová vláda, ktorú utvoril so SNS, Mostom a $Sieťou od 20.3.2016 práve začína byť súčasťou “Veľkého plánu” Angely Merkel. Plánu, ktorý rovnako ako plán Adolfa Hitlera zničí Európu.

Róbert Fico mal príležitosť prekročiť svoj tieň. Ako bolo zrejmé od začiatku, jeho záujem je prísne egoistický. Čokoľvek, čo sa týka krajiny, ho netrápi, zaujíma ho len vlastný biznis. Ako tvrdili Hospodárske noviny, Fico ovláda spoločnosť Eustream. A odpor voči migrácii je v rozpore s jeho predstavami o tom, ako tejto spoločnosti Únia uprace cestu k väčším ziskom.

Nie je to dobrá správa, Táto vláda ešte len začala svoju činnosť. Rovnako ako migračná kríza je len na začiatku. Tento rok sa v krízovom variante očakáva príchod 5 miliónov ľudí do Nemecka. Ak je výsledkom dohody s Tureckom iba prepravovanie migrantov do Európy, kde sa od Turecka žiada “náročná práca” ako je preberanie peňazí a naviac ešte dostane darček v podobe bezvízového styku potom to len povzbudí ľudí na celom svete, aby sa do tohto Kocúrkova vypravili aj oni a prisali sa na sociálny systém.

Minulý rok sa odhady hovoriace o vyše milióna utečencov v Nemecku zmietali zo stola ako úplný nezmysel. Aká je skutočnosť? Milión evidovaných žiadateľov o azyl v Nemecku sa dosiahol začiatkom decembra. Ďalšie desiatky tisíc sa do systému neregistrovali…

Tento rok sa podľa nemeckých expertov očakáva príchod minimálne 1,8 milióna ľudí a v najhoršom prípade až 6,4 milióna. Z tohto pohľadu Ficove sľuby, že Európa prijme len 72 tísíc utečencov sú síce pravdivé, ale sa mi zdá, že v nich chýba časový rámec. Pri týchto číslach dáva Ficov sľub zmysel len vtedy, ak zabudol dodať čarovné slovíčko – týždenne. S katastrofálnym dopadom nielen na finančnú a sociálnu, ale aj bezpečnostnú situáciu, kde sa môžeme pripraviť na boj s islamom, ktorý je náboženstvom prakticky všetkých migrantov. Nakoniec je známy scenár zo zákulisia , ktorý toto celé plánoval a kde sa k naplneniu očakáva dodávka ešte cca 50miliónov ľudí a definitívna zmena demografie, náboženstva a kultúry v Európe vedúca k vytvoreniu impéria pod vládou úzkej elity, novodobej šľachty. Naša úloha je jednoduchá – stať sa bezprávnymi zdegenerovanými otrokmi nového poriadku.

Keďže sa Slovensko zaviazalo k plneniu tejto dohody na princípe “solidarity”, treba si pripomenúť, že je schválený aj ďalší solidárny balíček a to je rozdeľovanie migrantov podľa kvót, za ktorý hlasovali aj europoslanci Smer-SD. Je po voľbách, takže Ficovi nič nebráni, než sa s radosťou podvoliť tomu, čo už Mutti Merkel robí voči Erdoganovi dlhú dobu.

http://medzicas.sk/je-po-volbach-chystajme-sa-na-utecencov/

 

PEKNE TO DEŠIFROVAL
Hlavní body dohody mezi EU a Tureckem jsou zhruba následující:
1) Zavádí se imigrace v zastoupení
Migrant (Ahmed 1) v zastoupení ilegálně vstoupí na území EU. EU ho vrátí do Turecka. Turecko ho přijme zpět a místo něj sem pošle jiného migranta (Ahmed2) jehož pobyt v EU musí legalizovat, to znamená zůstane tu navždy. Ahmed1 znovu vstoupí na území EU nelegálně, znovu bude vrácen a místo něj se k nám legálně dostane Ahmed3. Druhý den Ahmed1 přijede potřetí a místo něj bude dovezen Ahmed4. Protože Ahmed 2 až 4 bude v EU legálně, bude moci v rámci slučování rodin importovat i své 3 manželky a 15 bratranců. A tak dále údajně jen do čísla Ahmed 72000 a pak se uvidí, zda to Ahmeda1 nepřestane bavit. Pokud ne o dohodě se bude dále jednat.
2) Protože tímto způsobem dojde k tomu, že se k nám legálně dostanou naprosto všichni zahraniční zájemci o bezplatné doživotní a dědičné all inclusive v EU s vyjímkou Ahmeda1, zavede se od léta bezvízový styk s Tureckem. Ahmed1 si koupí turecký pas a může k nám bez víza. V tuto dobu tedy nastane změna a všichni dnešní „Syřani“ se obratem promění v Turky. Pak již tu budou naprosto všichni.
Uvolněná území si pravděpodobně rozdělí Shell s BP.
3) Turecko dostane další 3 mld EUR nejspíš pokaždé, když si o ně řekne.
A tuto kapitulaci, kterou by duševně zdravý člověk nepodepsal ani po 15ti pivech a osmi rumech, nám pan Sobotka i celé EU vydává za velké diplomatické vítězství.

 

Výborná dohoda, hodná opravdu geniů!

1.Všichni migranti se vrátí do Turecka, jako do bezpečné země.
2.Turecko za to dostane balík, ale opravdu balík peněz, 6 mld EURO
3. Turecku bude udělen bezvizový styk
4. Migranty vybaví tureckými pasy, a ti můžou poslat do EÚ naprosto legálně
5. Turci mají peníze, EÚ zpátky migranty

Tak tuhle ……(nevím jak to nazvat) zplodili chytré hlavy vedoucích představitelů 28 členských států EU.


Miklová-Leitnerová: Treba uzavrieť všetky migračné trasy cez Balkán

Rakúska ministerka vnútra Johanna Miklová-Leitnerová je za uzatvorenie všetkých migračných trás cez Balkán

Po uzatvorení tzv. západobalkánskej trasy vedúcej z Grécka krajinami bývalej Juhoslávie a dosiahnutí dohody medzi Európskou úniou a Tureckom treba zablokovať aj východobalkánsky koridor, pretože sa vytvoril potenciál 1,1 milióna ľudí, ktorí by sa mohli dať do pohybu cez Bulharsko, povedala dnes ministerka v relácii televízie ORF Pressestunde.

Podobne ako rakúsky prezident Heinz Fischer je aj šéfka rezortu vnútra skeptická ohľadom vyhliadok na úspech dohody medzi EÚ a Tureckom. Táto dohoda podľa nej problém nerieši, pretože už teraz sa rysujú obchádzkové migračné trasy cez Bulharsko, keďže grécko-macedónske hranice sú nepriechodné. Svedčia o tom rastúce počty zadržaných utečencov i prevádzačov.
Erdogan-vtip3

Miklová-Leitnerová zopakovala v tejto súvislosti svoj názor, že Európa sa musí stať “pevnosťou”. “Práve teraz ju staviame,” povedala.

Ministerka potvrdila, že za niekoľko uplynulých dní bolo podaných asi 100 žiadostí o azyl denne, nie však na hraniciach Rakúska, ale vo vnútrozemí. Ak zostane pri týchto počtoch, tohtoročná kvóta 37.500 prijatých žiadostí o azyl by sa mohla dosiahnuť na jeseň. Miklová-Leitnerová sa preto domnieva, že treba prijať ďalšie opatrenia, aby nebola prekročená.
http://www.hlavnespravy.sk/miklova-leitnerova-treba-uzavriet-vsetky-migracne-trasy-cez-balkan/758184

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.