Video: Posolstvo Panny Márie predpovedá na zajtra veľké teroristické útoky v Ríme: Cirkev bude nariekať! + Islamský štát údajne plánuje na Veľký Piatok ukrižovať uneseného katolíckeho kňaza

RÍM – V stredu 23. marca príde k veľkým teroristickým útokom v Ríme, budú za nimi stáť teroristi z Daeš. Tak vraj znie proroctvo Panny Márie z brazílskej Anguery, ktorá bola odvysielaná v ďalšej epizóde televízneho programu s názvom Tajomstvo. V súvislosti s dnešnou masakrou v Bruseli vyzerá byť táto predpoveď ešte hrozivejšia.

Panna Maria znak

Biblia vraj predpovedá vzostup Daeš: Spisovateľ vie, kde vypukne 3. svetová a koľko ľudí zomrie

Už takmer 30 rokov sa má Panna Mária zjavovať v brazílskej Anguere a diktovať celému svetu svoje proroctvá, ktoré sú zaznamenávané trikrát do týždňa. V jednom z nich mali odznieť aj nasledujúce varovné slová: „Nasledovníci falošného proroka budú pochodovať s veľkou zúrivosťou na Svätý chrám. Tam bude veľké skrúšenie. Cirkev bude plakať a nariekať.“

Potom Bohorodička pokračuje a stanovuje dátum: „Nepriatelia budú konať 23. marca 2016 s veľkým hnevom. Smrť bude prítomná v dome Božom. Nepriatelia budú prichádzať z Via Appia.“

„Vedzte, že Hospodin urobí všetko, aby vás zachránil. Viem, že máte slobodnú vôľu, ale nezabudnite, že predovšetkým budete musieť plniť Božiu vôľu,“ uviedla Panna Mária na záver. Cirkev sa však nikdy k týmto proroctvám nevyjadrila.

Po dnešných útokoch v Bruseli boli podľa portálu leggo.it sprísnené bezpečnostné opatrenia aj v Ríme. Polícia bude kontrolovať najmä citlivé ciele, ktorými bývajú preplnené miesta, ako podchody, stanice či letiská.

Takto vyzerá prijímanie proroctiev od Panny Márie

http://www.topky.sk/cl/1000901/1535967/Posolstvo-Panny-Marie-predpoveda-na-zajtra-velke-teroristicke-utoky-v-Rime–Cirkev-bude-nariekat-


Anton Čulen 20. 6. 2015: Je islam trestom Božím za to, že my kresťania sme zradili svoju vieru? (43- 47 minúta)

Islamský štát údajne plánuje na Veľký Piatok ukrižovať uneseného katolíckeho kňaza

Džihádisti, ktorí v posledných dňoch brutálne umučili štyri rehoľné sestry, sa údajne chystajú na Veľký piatok ukrižovať katolíckeho kňaza

Katolícky kňaz Tom Uzhunnalil pôvodom z Indie, ktorého uniesli 4. marca tohto roku, v týchto chvíľach prežíva krušné chvíle. Ako výsmech katolíckemu svetu sa ho totiž džihádisti Islamského štátu pravdepodobne chystajú ukrižovať tento týždeň na Veľký Piatok, 25. marca. Správu o tom priniesla agentúra AsiaNews.

Džihádisti Islamského štátu, ktorí majú v zajatí kňaza Toma, pred nedávnom zmasakrovali na smrť štyri sestry rádu Matky Terezy spolu s ďalšími 12 osobami.

Rektor Saleziánov z Jemenu, kam patrí aj zajatý kňaz, teraz prosí svet, aby upriamili pozornosť aj na túto tragédiu, ktorá zasiahla malú katolícku komunitu v Jemene. Kňaz pôsobil v jemenskej komunite, ktorú založil jeho strýko, taktiež salezián, viac než štyri roky.

Od 4. marca do týchto chvíľ nie sú o unesenom 56-ročnom kňazovi žiadne správy a v Indii v týchto chvíľach cirkulujú informácie o tom, že sa ho únoscovia chystajú mučiť, zabiť a ukrižovať práve počas Veľkého Piatku tohtoročnej Veľkej noci.

Jeho predstavený prosí saleziánov a veriacich po celom svete, aby si “počas Zeleného štvrtku, kedy si pripomíname osamotenosť Ježiša Krista v Getsemanskej záhrade spomenuli na nášho brat Toma, a aspoň v modlitbách ho sprevádzali v bolestiach, ktoré prežíva”.

http://www.hlavnespravy.sk/islamsky-stat-planuje-na-velky-piatok-ukrizovat-uneseneho-katolickeho-knaza/759024

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.