Speváčka Kristína reaguje na Transparency International. Reakcia Kollára: pustili sa do teba, ale ani gram sa nepustili do tých divadelníkov, čo ich Kotleba zrušil!

Speváčka Kristína reaguje na Transparency International: “Niekto mi chcel veľmi ublížiť”. Kollár: Mimovládka sa bratríčkuje s novozvolenými politikmi.
Speváčka Kristína Peláková považuje vyjadrenia Transparency International Slovensko za vykonštruované hlúposti

JH 5 20. augusta 1987 sa vo Svidníku narodila Kristína (vlastným menom Kristina Pelaková), speváèka, objav roku 2008. Absolventka herectva košického konzervatória je objavom hudobníka a producenta Martina Kavulièa. Na hudobnú scénu sa uviedla cover verziou skladby Vrᝠmi tie hviezdy '08 (originál tejto piesne naspievala Beáta Dubasová v roku 1993, autori Robo Grigorov a Juraj Žák). Jej druhý, letný hit Zmrzlina bol zaradený aj do hitparády slovenských a èeských piesní Hitmánia. V novembri 2008 vydala debutový album pod názvom Ešte váham. S piesòou Horehronie vyhrala 27. februára 2010 národné kolo súaže Eurosong 2010 a reprezentovala Slovensko v prvom medzinárodnom semifinále 25. mája v nórskom Oslo, do ve¾kého finále nepostúpila. V októbri 2010 vydala druhý album V sieti a mám. V ankete Slávik 2010 skonèila na štvrtom mieste, získala ocenenie Rádioslávik a pieseò Horehronie sa stala hitom roka 2010. Na archívnej snímke Kristína na slávnostnom vyhlasovaní ankety Športovec roka 22. decembra 2010 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann


FOTO TASR – Martin Baumann

Na sociálnej sieti už zareagovala na vyjadrenia mimovládnej organizácie Transparency International aj samotná speváčka Kristína Peláková. Mimovládka ju totiž verejne kritizuje za to, že prijala ponuku a zaspievala pre Banskobystrický samosprávny kraj počas osláv Dňa učiteľov.

Kristína na svojom profile píše:

“Milí fanúšikovia.
V posledných dňoch sa v médiách uverejnili články, ktoré narážali na moju osobu, preto by som sa k ním chcela oficiálne vyjadriť:

Beriem to tak, že niekto mi chcel veľmi ublížiť. Som z toho veľmi sklamaná, lebo s takouto zlobou som sa dávno nestretla. Ako speváčka sa zo zásady nemiešam do politiky, pretože svojími postojmi nechcem publikum rozdeľovať. Prosím svojich fanúšikov a celú slovenskú verejnosť, aby ma v tomto zmysle pochopila, pretože si neviem predstaviť, kam naša spoločnosť v takejto atmosfére smeruje. Bola som v dobrej viere podporiť podujatie venované sviatku Dňa učitelov s odovzdávaním ceny Matej Bela. Vyjadrenia Transparency International Slovensko na moju osobu a spájanie ma s politikou sú mi ľahostajné a považujem ich za vykonštruované hlúposti.”

K jej reakcii sa pridal aj Boris Kollár a poukázal na prepojenie mimovládnej organizácie s rodinnými príslušníkmi novozvolených pravicových poslancov:

“Kristínka, ja sa ti divím, že sa tým vygrcom zaoberáš. Veď je to mimovládka platená z Ameriky a bude žvástať len to, čo sa jej hodí. Pozri, Beblavého žena je šéfka tuším správnej rady a čuduj sa svete, zrazu Beblavého spolustranník Hrnčiar dostane titul pán “TRANSPARENTNÝ”. Rovnako „transparentné“ mesto Martin a o chvíľku sa prevalí ako Hrnčiar pod cenu nakúpil pozemky od mesta a ako jeho brat má stavebnú megazákazku okolo Martina. Ich hodnotenia majú hodnotu hajzlového papiera, aj to pekne umazaného.”

Ďalej pokračuje, “pozri, ty im vadíš a pustili sa do teba, ale ani gram sa nepustili do tých divadelníkov, čo ich Kotleba zrušil! Tam vykrikovali farizeji, že pomóóóc koniec divadelníctva, fašizmus!!! Pozri, ani slovo o tom, ako si mohli dovoliť zobrať zákazku od Kotlebu! Sú to zapredanci Sorošovi a píšu len ako sa im hodí. Ten názov by im mali súdne odobrať! Lebo sú to zaprdení manipulátori a rozvracajú našu spoločnosť horkou slinou! Kto im dal právo na pravdu? Nikto! Len sa nazvali TRANSPARENCY a osobujú si právo kárať a hodnotiť ľudí a spoločnosť.

My sme, Kristínka, radi, že ťa máme a sme na teba hrdí, rob nám naďalej svojou hudbou radosť a na psi, ktoré štekajú, kašli … Národ ťa miluje, TA NEEEE?!!!”, ukončil svoju reakciu Kollár.

http://www.hlavnespravy.sk/spevacka-kristina-reaguje-na-transparency-international-niekto-mi-chcel-velmi-ublizit-kollar-mimovladka-sa-bratrickuje-s-novozvolenymi-politikmi/762208

Tento obsah bol zaradený v Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.