JE PO VOĽBÁCH OBČANIA, ZABUDNITE – alebo islamizácia Európy už opozičné parlamentné strany nezaujíma! + Biblia sa dostala na zoznam nevhodných kníh

Krátko po voľbách som sa nazdával, že vstupom Kotlebovej a Kollárovej strany do parlamentu sa Slovensko zaradí k Maďarsku a Poľsku, ktoré sa odmietli podrobiť samovražednému diktátu Bruselu zlikvidovať všetky európske hodnoty inváziou islamských imigrantov. So záujmom a nádejou som privítal výzvy slovenského patriota vystupujúceho pod menom kpt. Ladislav Dabač, ktoré odoslal predsedovi ĽS NS Mariánovi Kotlebovi, jeho poslancom ako aj výzvu odoslanú poslaneckým klubom Sme rodina, SAS a OĽaNO, aby sa na najbližšej schôdzi národnej rady podal návrh na pripojenie Slovenskej republiky k rozhodnutiu Poľska odmietnuť po barbarskom vraždení v Bruseli dobrovoľné prijímanie utečencov.
Na oficiálnych stránkach ĽS NS a menovaných politických strán som však nenašiel ani zmienku o tom, že by mali sebemenší záujem sa týmito výzvami vôbec zaoberať.

S najväčšou ľútosťou som prijal mlčanie Kotlebovej ĽS NS, ktorá prijala úlohu fackovacieho panáka a boxérskeho mechu, do ktorého môžu búšiť a kopať všetci falošní bojovníci pod maskou antifašizmu a antiextrémizmu. Žiadne vyhlásenie, ktoré by sa snažilo stranu „odfašizovať“ a „odextrémizovať“.

Našiel som tam len samochválu za návrh zrušiť jedného z podpredsedov NR SR, čo by ušetrilo 332 eur mesačne za príplatok k poslaneckému platu. Ďalej len vyplakávanie nad krivdami aké sa voči ĽS NS páchajú, vo forme perzekúcie jej poslanca, ktorému odobrali zbrojný preukaz aj s legálne držanými zbraňami.

Namiesto pasívneho vyhlásenia žiadne právne kroky v podobe žaloby podanej proti Slovenskej republike za zneužívanie právomoci verejného činiteľa a sťažnosti podanej Ústavnému súdu SR. Žiadne otvorenie tém politickej a konkurznej mafie a žiadny návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra a policajnému prezidentovi, ktorí sú už 8 rokov zabetónovaní vo svojich funkciách, ktoré zneužívajú na zakrývanie trestnej činnosti politikov prepojených na organizovaný zločin a marenie spravodlivosti.

Právny expert HZDS Cuper zrejme prestal radiť potom čo sa nedostal na kandidátke ĽS NS do parlamentu. Najsmutnejšie na ignorovaní spomínaných výziev je to, že na politiku ĽS NS, ktorá poslušne prijala úlohu „fašistického“ strašiaka, už doplácajú čestní a statoční ľudia, ktorí kandidovali alebo podporili stranu Mariána Kotlebu, či už z radov kresťanských aktivistov, ako Anton Čulen, ktorému režim zakázal vyučovať náboženstvo alebo speváčka Kristína, ktorá sa stala objektom kritiky režimom a Sorosom financovaných mimovládiek, ktorých jedinou úlohou je za judášsky groš škodiť vlastnému národu.

Vážení občania Slovenska, uvedomte si, že vo voľbách ste nedali svoje hlasy politickým stranám na to, aby sa z nich stali len ďalší paraziti sediaci v NR SR za peniaze z vašich daní, ktorí budú robiť všetko preto, aby poslanecký plat poberali čo najdlhšie a keďže sú už za vodou, na svojich voličov sa zvysoka vykašľú a v parlamente budú riešiť podružnosti ako zrušenie príplatku 332 eur mesačne za funkciu podpredsedu NR SR.

Pokiaľ vám to vaši poslanci nepovedia, tak vás o tom informujem ja z Kanady, kde to už vedia všetci, čo sa o situáciu s „náhlou“ inváziou imigrantov do Európy zaujímajú. Plánom svetových elít je zlikvidovať Európu v jej súčasnej podobe a urobiť z jej obyvateľov poslušných otrokov, ktorí budú postupne nahradení imigrantmi, vrátane polície a armády, aby táto mohla byť nasadená proti vlastným občanom a hlavne proti Rusku. Vedzte, že pokiaľ bude nemecký policajt alebo vojak váhať, či má strieľať do svojich vlastných spoluobčanov, tak islamský policajt alebo vojak to urobí chladnokrvne a s potešením.

Uvedomte si konečne, že politické elity, ktorým ako prostitútky slúžia Merkelová, bývalá agentka STASI s krycím menom Erika a rovnako aj slovenskí zapredanci zo Smeru, SNS, Mostu-Hid či Siete, dlhodobo pripravovali utečenecký exodus a inváziu islamistov, ktorá v súčasnosti prebieha v Európe.

Utečenecké tábory v Nemecku a Rakúsku prevádzkuje švajčiarska súkromná spoločnosť ORS, ktorej majoritným vlastníkom je banka Barclays, ktorá je hlavnou bankou Rothschildovcov. Tí istí ľudia prevádzkujú “humanitárne” a “ľudskoprávne ” organizácie po celom svete, vrátane Afriky. Je to jednoduché. “Humanitárne” organizácie inkasujú peniaze od vlád štátov, ktoré ich potom rozdeľujú vopred vybraným mimovládkam a združeniam, ktoré sa nechali za tieto špinavé peniaz kúpiť ako predajné prostitútky. Tie za tieto peniaze financujú cestu imigrantov do Európy, za ktorú zaplatia naspäť “humanitárnym” pašerákom. Po príchode do Európy štáty opäť platia za “utečencov” oné spoločnosti, ktoré prevádzkujú tábory! A za to všetko lobuje v EÚ Soros -pravá ruka Rothschilda, ktorý núti politikov, aby prijímali ďalšie milióny “utečencov” ročne!

Okrem rozvracania kultúry a nastolenia nového poriadku je to aj super kšeft na ktorý prispievajú aj občania Slovenska, v čase kedy nie sú peniaze platy pre zdravotné sestry či učiteľov ! Najsmutnejšie na tom je, že daňoví poplatníci platia “utečencom” nielen cestu sem, ich aj pobyt a všetky výhody, pričom náklady na jedného utečenca sú na slovenskú 3x vyššie ako priemerný dôchodok slovenského občana!

Preto by malo byť psou povinnosťou nielen Kotlebovej ĽS NS ale aj Kollárovej Sme rodina, splniť predvolebné sľuby, ktoré ich dostali do parlamentu a čo je hlavné, napadnúť hanebnú a pre Európu mimoriadne nebezpečnú dohodu medzi Merkelovou a Tureckom o bezvízovom styku, platnú od leta tohto roku, čo v skutočnosti znamená bezvízový styk nielen s 80 miliónmi Turkov ale priamo s teroristami z Islamského štátu s tureckými pasmi, ktorý má v Turecku eldorádo! Nikto zo súčasného Ficovho zlepenca sa proti tomuto trestuhodnému bezpečnostnému ohrozeniu Slovenska neozval a preto by to malo byť povinnosťou opozície. Ak tak opoziční poslanci neurobia, ak sa nechcete stať otrokmi a vaše deti pripraviť o budúcnosť, neostane vám nič iné, ako hľadať nových Kotlebov a Kollárov

Kornel Danis
Marec 30. 2016 Ontario Kanada

http://necenzurovane.net/volby2016/volby35.html

Biblia sa dostala na zoznam nevhodných kníh, ktoré by mali byť odstránené z verejných knižníc. Korán nevadí

Biblia sa dostala na oficiálny zoznam nevhodných kníh. S týmto jasným verdiktom prišla Asociácia amerických knižníc. Aj takáto drobnosť ukazuje, že svet sa prudko mení a nás všetkých čaká plno zásadných zmien. Takéto verdikty umožňujú v zásade hlavne zmeny v morálke. Biblia, ktorá bola dosiaľ osnovou morálky našej civilizácia sa stáva prekážkou pre novú morálku, ktorá našu spoločnosť postupne ovláda.

Takto to bolo doteraz. Nová doba však zbúra i najzákladnejšie kamene našej civilizácie a biblia môže z verejných knižníc úplne zmiznúť

Asociácia amerických knižníc, ktorá s každoročne vyhodnocuje ohlasy na knihy, ich popularitu, čítanosť, predávanosť, ale aj kritiku a sťažnosti, v tohtoročnom zostavenom registri kníh na index nevhodných kníh zaradila medzi prvých desať kníh aj Bibliu. Biblia sa tak ocitla medzi nedoporučovanými knihami a je adeptom na cenzurovanie na vyradenie z verejných a školských knižníc.

Medzi Prvú desiatku zakázaných kníh “Libri prohibiti” sa tradične dostávajú knihy s vulgárnym jazykom, plné zvrátenosti, násilia, s hrubým sexuálnym obsahom znásilňujúcimi ľudskú morálku, mentalitu psychiku. Biblia je zas vnímaná ako naliehavo postulujíca a vnucujúca svoj náboženský pohľad na svet. Na korán sa zišlo sťažností omnoho menej.

http://www.hlavnespravy.sk/biblia-sa-dostala-na-zoznam-nevhodnych-knih-ktore-by-mali-byt-odstranene-z-verejnych-kniznic-koran-nevadi/769058

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.