Prečo je Kotleba červeným súknom pre poslancov tzv. slovenskej tzv. národnej tzv. rady? + A dosť! Vzbura v rakúskej armáde? Dôstojníci prelomili mlčanie. Postavili sa na odpor politikom a toto žiadajú

Nie je na Slovensku človek, ktorý by si nevšimol, akú hystériu médií vyvolal vstup Kotlebu a jeho poslancov do NR SR. Mnohí si kladú otázku, prečo to tak je? Tu sú odpovede:


Ak by Kotleba, ĽSNS bola naozaj nacistickou stranou, ako to podsúvajú médiá, celkom iste by nedošlo k jej registrácii a ani k pripusteniu k voľbám do NR SR. To, čo skutočne všetkým vadí, je, že strana napriek ich očakávaniam mala volebný úspech a postúpila do NR SR. Hystéria samotných poslancov tzv. slovenskej tzv. národnej tzv. rady vyplýva najmä z obavy, že Kotlebovi muži neprijmú pravidlá správania sa zlatej špičky spoločenskej pyramídy, to znamená, že nepodľahnú diktátu horizontálnych vzťahov naprieč politickým spektrom, ktoré sú určované len silou peňazí, ale budú trvať na hodnotovom obsahu, ktorý podmienil ich mandát. To je v “demokracii” samozrejme, niečo nevídané a neprípustné (ako by sa to malo správne robiť, ukazuje napr. SNS a Most-Híd). V tejto súvislosti je hrozbou najmä odkaz z billboardov : “Urobíme poriadok so zlodejmi v kravatách a parazitmi v osadách”, To sa samozrejme systému, ktorého pretrvávanie je založené práve na týchto účastníkoch, páčiť nemôže…..

Otvorené, alebo hoc len náznakové nálepkovanie ĽSNS za fašistickú/nacistickú stranu nie je podmienené ani tak hlúposťou, alebo historickou nevedomosťou, ako skôr snahou o maskovanie reálne prebiehajúceho procesu fašizácie Európy. Tá sa začala už tesne po 2. svetovej vojne zamestnaním celej nacistickej vedeckej elity Tretej ríše v laboratóriách USA (napr. NASA), vymenovaním plukovníka SS Kurta Waldheima za šéfa OSN, pokračovala nenápadným dosadzovaním bývalých fašistov a ich detí do rodiacich sa európskych štruktúr a vrcholí dnešnou otvorenou kolaboráciou špičiek EÚ s otvorene fašistickými, alebo fašizmus tolerujúcimi režimami, ako napr. s ukrajinským, alebo pobaltskými. Označenie Kotlebu za fašistu by malo odvrátiť pozornosť od skutočného fašizmu, ktorý si našiel svoje finančné aj mocenské štruktúry a mení Európu na totalitný finančno-vojensko-politický útvar, ktorý je úplne podriadený transatlantickému (alebo skôr svetovo-mocenskému) záujmu. A ten je jasný: vojna s Ruskom (k tej však nikdy nedôjde, lebo my to nedovolíme)

Ústrednú úlohu v tomto procese odvracania pozornosti samozrejme zohrávajú médiá, protinárodné, úplatné a neobjektívne. Médiá už prestali udalosti popisovať, už ich prestali dokonca aj komentovať, oni ich VYTÁRAJÚ, podľa svetovládnych projektov, ktoré píše niekto niekde… celkom inde. Treba si uvedomiť, že slovenské médiá sú len súkromné obchodné projekty a ich produkty, správy, otázky, sú len tovar.

Ako sme si mohli vypočuť od poslankyne NR SR Bláhovej z SAS na tlačovke opozície, organizovanej proti ĽSNS v NR SR, volenie extrémistov (zjavne myslela na kotlebovcov), vraj vyplýva z nedostatku informácií. Toto je verný dôkaz deformácie myslenia predstaviteľov moci na Slovensku. Nie sú schopní pripustiť si predstavu, že Slováci by boli schopní vidieť realitu, aj napriek tomu, že sami sú od nej celkom odtrhnutí. Nie sú schopní si uvedomiť, že národ sleduje, ako celé desaťročia neriešili problémy, ktoré ľudia pokladajú za prioritné, napríklad problém cigánskeho etnika, ktoré je pozitívne diskriminované na etnickom princípe aj v čase, keď väčšina dôchodcov žije vo faktickej chudobe. Národ už nechce ďalej tolerovať, ako žmýkajú dane od malých ľudí a sami so svojimi miliónmi unikajú do daňových rajov, ako prekrúcajú históriou, ako šliapu ľuďom po ich právach, ako ľudí vyháňajú umývať zadky celej Európe, ako sa objímajú s fašistami, ktorí majú na svedomí desiatky miliónov nevinných Rusov a iných Slovanov na Ukrajine, na Pobaltí. Nechcú si uvedomiť, že pre tento národ sa stali obyčajným ODPADOM, s ktorým sa vysporiada skôr, alebo neskôr….. hoci tak, že strany, ktoré reprezentujú, v budúcich voľbách už ani neprejdú do parlamentu. Zabúdajú, že oči sa otvárajú dokonca aj tým, čo volili ich, opozíciu, otvárajú sa im najmä vďaka tomuto vyčíňaniu, mediálnemu a ideologickému teroru, za ktorý sa hanbí celý národ. A najviac ich vlastní voliči. Práve vďaka týmto prejavom absencie demokracie a manifestácii totality na Slovensku, ktorá bola zavedená práve v dôsledku ich konania, získa Kotlebova ĽS NS v ďalších parlamentných voľbách 35 % hlasov. Ak ustojí svoju líniu.

MUDr. Andrej Janco – lekár, aktivista proti rozširovaniu NATO

http://www.hlavnespravy.sk/preco-je-kotleba-cervenym-suknom-pre-poslancov-tzv-slovenskej-tzv-narodnej-tzv-rady/772008

 

A dosť! Vzbura v rakúskej armáde? Dôstojníci prelomili mlčanie. Postavili sa na odpor politikom a toto žiadajú

Dôstojníci rakúskej armády sa spojili, aby upozornili politikov na nebezpečenstvo úplne pomýlenej bezpečnostnej politiky štátu. Vzhľadom na existujúce bezpečnostné hrozby v Európe od vlády požadujú zhodnotenie efektivity, akcieschopnosti a obranyschopnosti ozbrojených síl s cieľom zabezpečenia hranice.

A dosť! Vzbura v rakúskej armáde? Dôstojníci prelomili mlčanie. Postavili sa na odpor politikom a toto žiadajú
Foto: ReproFoto: youtube
Popis: Erich Cibulka, predseda Združenia dôstojníkov v Rakúsku

Vojaci rakúskej armády vytvorili platformu s názvom Opevnené Rakúsko. Od rakúskej vlády požadujú, aby sa nedištancovala od zodpovednosti za bezpečnosť obyvateľov krajiny a aby nezneužívala armádu na svoje politické ciele.

Varujú tiež pred nebezpečenstvom nečinnosti armády z dôvodu finančnej poddimenzovanosti. Na YouTube sa objavil videoklip, v ktorom vystupujú plukovník Siegfried Abel, šéf združenia dôstojníkov v Rakúsku plukovník Erich Cibulka či generál Günther Greindl.

Generál Greindl je významnou osobnosťou armády v Rakúsku. Bol spolutvorcom koncepcie vývoja ozbrojených zložiek v krajine, zastupoval rakúsku armádu pri medzinárodných inštitúciách, je zakladateľom a prezidentom Spolku rakúskych príslušníkov mierových síl. Server info-direkt.eu uvádza, že je vysoko pravdepodobné, že sa ministerstvo obrany a federálna vláda môžu prostredníctvom tejto aktivity dôstojníkov, dostať pod veľký tlak.

Politici ignorujú obavy občanov

Dôstojníci vystupujúci vo videu detailne zdôvodňujú svoje rozhodnutie upozorniť na žalostný stav v oblasti bezpečnostnej politiky štátu vzhľadom na riziká, ktoré v európskom priestore aktuálne existujú. ,, Ako vojaci rakúskej armády, slúžime našej krajine. Robíme túto službu s hrdosťou a presvedčením už po celé desaťročia,“ začínajú vysvetľovať príslušníci ozbrojených zložiek v Rakúsku.

Pokračujú, že nebezpečenstvo narastá každým dňom, pričom sa odvolávajú na konflikt medzi východom a západom, teda medzi Ruskom a NATO, terorizmus v Európe v podobe militantov bojujúcich za tzv. Islamský štát a na nekontrolovateľnú masovú migráciu miliónov ľudí v Európe. Upozorňujú na to, že veľká časť politickej scény spomínané bezpečnostné hrozby ignoruje a na obavy svojich občanov jednoducho neberie ohľad.

Zdegenerovaná obranyschopnosť

„Nielen armáda bola plánovane zničená, ale aj ´domobrana občanov´je systematicky likvidovaná a zosmiešňovaná. Preto budú musieť vojaci začať nielen hovoriť, ale aj konať. Prostredníctvom, doslova zdegenerovanej obranyschopnosti je najviac ohrozená bezpečnosť našej krajiny a jej obyvateľov,“ hovoria dôstojníci.

Čo navrhujú? Okrem zhodnotenia akcieschopnosti a obranyschopnosti ozbrojených síl je nutné efektívne zabezpečiť hranice. „Vojaci už nebudú dlhšie mlčať a zhodujú sa: Chceme akcieschopné a suverénne Rakúsko. Chceme bezpečnú budúcnosť pre naše deti a vnúčatá,“ zdôraznili rakúski vojaci.

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/A-dost-Vzbura-v-rakuskej-armade-Dostojnici-prelomili-mlcanie-Postavili-sa-na-odpor-politikom-a-toto-ziadaju-260783

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.