Milan Janičina: Bruselskí buzeranti. + Vo Viedni zabil ženu neúspešný žiadateľ o azyl. + Zomrel bývalý poslanec NR SR Sergej Chelemendik

Na úvod uvádzam, že pod označením „buzerant“ v tomto článku nemám na mysli hanlivé označenie homosexuála ale človeka, ktorý iných ľudí buzeruje,

teda naháňa, sekíruje, obťažuje, šikanuje, vozí sa na objekte svojej buzerácie, so zlým úmyslom vyžaduje niečo zbytočné, či škodlivé a podobne – to stačí. Ak je taký buzerant z niektorého orgánu Európskej únie, nazývam ho bruselským buzerantom a používam skratku b.b., Používam malé písmená, pretože nechcem, aby si túto skratku niekto pomýlil s B.B., teda skratkou, ktorá sa, svojho času, verejne používala pre Brigitte Bardot, sexsymbol šesťdesiatych rokov.

Pokiaľ B.B. bola krásna a sympatická žena (aj keď nikdy nebola svätá), ta b.b. sú nesympatickí a určite morálne škaredí európski trollovia, ktorým záleží len a len na tom, aby upevňovali svoju moc nad európskymi národmi a jednotlivcami. Svoje nadmieru dobre platené funkcie b.b. nevyužívajú na prospech občanov a členských štátov EÚ, ale na ich buzeráciu.

Najnovší návrh z dielne Európskej komisie, ktorý počíta s tým, že ak členské štáty nesúhlasia s kvótami na prerozdelenie utečencov, môžu sa z nich takpovediac vykúpiť. Cena? Dvestopäťdesiattisíc € za jedného. Celkovo by to Slovensko mohlo stáť takmer 400 miliónov €. Je to arogantný a neférový výmysel b.b., ktorému musí Slovensko rázne čeliť, prípadne aj podaním ďalšej žaloby na Európsky súdny dvor a ak by to bolo nevyhnutné, tak aj vystúpením z EÚ.

Chápem, že EÚ, je zložitý útvar a nebude jednoduché nájsť zjednodušenie a zefektívnenie fungovania súštátia. Tým skôr, ale nedopusťme likvidáciu národných štátov a vytvorenie európskeho superštátu.

Eurobyrokrati, či b.b., ale aj europoslanci, či niekedy až europosranci, sú v absolútnej väčšine darmožráči – povedzme to otvorene. Im záleží v prvom rade na moci a ich platoch – niekedy je to poradie obrátené. Európania aj s ich národmi sú im ľahostajní. Viem si predstaviť, že európsky parlament by pracoval na kuriálnom princípe, t. j. že o európskych záležitostiach by rozhodovali národné parlamenty s tým, že na prijatie by sa vyžadoval súhlas všetkých národných parlamentov. Viem si predstaviť aj detaily kuriálneho systému, ale to nie je cieľom tohto krátkeho článku. Eurobyrokratov, a funkcionárov Európskej komisie by tak isto volili národné parlamenty, s tým, že národný parlament by mohol (toho, koho zvolil) aj odvolať. Takto by sa zabezpečila aspoň aká-taká demokracia v činnosti EÚ. Zbavme sa ale b.b.. Je to škodná.

JUDr. Milan Janičina

http://slovenskeslovo.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=671:bruselski-buzeranti&catid=16:o-com-je-rec&Itemid=287

 

Boris Kollár: Eurohajzli nám vyčíslili pokutu za každého neprijatého privandrovalca

Predseda hnutia Sme rodina neskrýval rozhorčenie nad návrhom Európskej komisie, aby krajiny, ktoré odmietnu prijať kvóty pre migrantov, dostali pokutu 250 000 eur za každého neprijatého migranta. Viac o novom pokuse znásilniť členské štáty a donútiť ich prijímať migrantov si môžete prečítať TU

“Tak vítame všetkých lekárov, inžinierov, jadrových fyzikov z Eritrey. A keď vás náhodou nevezmeme, tak si od nás EÚ vypýta za každého 250.000 euro pokutu. Takže nám presne vyčíslili, koľko nás bude stáť to obohatenie. Takže jeden takýto príživník, čo sem dovandruje len kvôli tomu, aby vycical náš sociálny systém, nás bude stáť 250.000 euro. To je výsledok príchodu tých inžinierov, čo doteraz len pásli ťavy a kozy. Toľko nás budú stáť za to, že nezaťažia náš sociálny systém. Toto je jeden komplot, jedno svinstvo z EÚ. Tam sa asi všetci zbláznili, v tom Európskom parlamente. My tu môžeme kapať, naši ľudia žijú z 200 euro na mesiac, dôchodca si zaplatí lieky a zostane mu 30 euro a my máme za takéhoto jedného privandrovalca zaplatiť 250.000 euro? A tí naši europoslanci tam budú za to ešte hlasovať v tom Europarlamente,” zakončil svoj rozhorčený výstup Boris Kollár.

http://www.hlavnespravy.sk/boris-kollar-eurohajzli-nam-vycislili-pokutu-za-kazdeho-neprijateho-privandrovalca/776372

 

Vo Viedni zabil ženu neúspešný žiadateľ o azyl

Vo Viedni prišla v noci z utorka na stredu o život 54-ročná žena po tom, čo ju na ulici železnou tyčou napadol 21-ročný neúspešný žiadateľ o azyl. Mladík pochádza z Kene. Polícia páchateľa zatkla blízko miesta činu. Žena ťažkým zraneniam hlavy podľahla, píše server iDNES.cz s odvolaním sa na informácie denníka Wiener Zeitung.

Žena, ktorá bola zamestnaná ako upratovačka, išla okolo 2:30 ráno spolu s kolegyňou do práce štvrťou Ottakring. Obe ženy zbadali muža so železnou tyčou, a preto podľa polície radšej prešli na druhú stranu ulice. Aj napriek tomu muž na nich zaútočil.

Mladšia 41-ročná kolegyňa obete sa pred páchateľom ukryla a zavolala políciu.

Podozrivým je mladík, ktorý je neúspešným žiadateľom o azyl. V Rakúsku sa teda po odmietnutí žiadosti nachádzal nelegálne. Keňana teraz čaká policajný výsluch. Motív jeho činu zatiaľ rakúska polícia nepozná, píše iDNES.cz. Vie však, že páchateľ svoju obeť nepoznal. Polícia zároveň nevylučuje, že mladík mal psychické problémy.

http://www.hlavnespravy.sk/vo-viedni-zabil-zenu-neuspesny-ziadatel-o-azyl/776732

 

V noci zo 4. na 5. mája zomrel Sergej Chelemendik

V nočných hodinách zomrel bývalý poslanec Národnej rady SR Sergej Chelemendik. Oznámila to jeho dcéra Polina na sociálnej sieti.

Ešte v noci Chelemendikova manželka a dcéry informovali na sociálnej sieti o jeho veľmi vážnom stave po mozgovej porážke.

Sergej Chelemendik sa narodil 9. augusta 1957 v Kyjeve a pochádza z novinárskej rodiny. Desať rokov sa venoval učiteľskej praxi, dva roky pôsobil na Kube, a ako lektor ruského jazyka a literatúry prišiel v roku 1988 na Slovensko.

Od roku 2006 bol poslancom NR SR za SNS. Poslaneckého mandátu sa vzdal v marci 2008, dôvodom bola automobilová nehoda.

Zdroj: youtube.com, Sergej Chelemendik, www.teraz.sk

http://slovenskeslovo.sk/domace/670-v-noci-zo-4-na-5-maja-zomrel-sergej-chelemendik

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.