4 Migranti napadli a zranili plavovlasú študentku. + Legendárny Wolfenstein čaká slovenský remake: Strieľajú sa v ňom Kotlebovci

Stalo sa tak vo Viedni na vlakovej stanici Westbahnhof. Páchateľmi boli 4ria Afgánci.

Najprv jeden z nich napadol 20 ročnú Sabinu slovne. Prekážali mu jej blond vlasy a letné oblečenie. Toho sa študentke podarilo odohnať.

Nazi

Onedlho sa však vrátil s posilou a tu už študentka šancu nemala. To, že jej vzali kabelku a platobné karty bolo to najmenšie. Búchali ju hlavou o zem, až kým nezačala strácať vedomie. V nemocnici sa ukázalo, že jej zranenia sú pomerne značné.

Dievča utrpelo šok nielen z útoku.

Na policajnej stanici sa od policajtov dozvedela, že ženy by sa nemali po ôsmej hodine večer samy pohybovať na ulici. Študentke tiež radili, aby zmenila farbu vlasov a neobliekala sa tak “letne”. Dievčinu upokojovali aj tým, že takéto prípady sú vo Viedni bežné…

Dievča je tiež veľmi sklamané s toho, že jej na stanici nik nepomohol, ľudia tam sa báli pomôcť.

zdroj: Heute.at, Parlamentní listy

Tu prejdem od spravodajskej info ku komentáru. Dúfam, že na Slovensku by 4ria “strážcovia šaríjnych hodnôt” boli na mieste činu konfrontovaní miestnymi mládencami a príchod polície bol pre nich vykúpením.

Ja viem, že následne by tzv. mienkotvorné médiá, mimovládky a “eurohodnotoví” poslanci (vieme, ktorí sú toho schopní, nech sa páči doplniť si mená…..) požadovali prísne potrestanie slovenských mládencov za to, že vztiahli ruku na “strážcov šaríjnych hodnôt”. Ale od toho sme tu my všetci, aby sme týchto “patrónov islamských hodnôt” v takomto prípade patričným spôsobom uzemnili.

Teraz nás čaká niečo také ako generálka v tejto veci.

Slovenskí colníci pre Veľkom Mederi sa dostali do situácie, ktorú vyhodnotili tak, že bolo nutné použiť služobnú zbraň. Podrobnosti nie sú známe. Vie sa len toľko, že strieľali po aute, ktorého vodič sa snažil uniknúť a v dôsledku streľby bola zranená migrantka.

zdroj: Parlamentní listy

Je možno predpokladať, že rôzni pisálkovia a mimovládkari a poslanci pochybných kvalít sa budú snažiť dosiahnuť potrestanie colníkov a by vniesli do silových zložiek štátu strach zasiahnuť v prípade, ak zákon poruší migrant.

Ak sa tak naozaj stane, je potrebné aby sa všetci občania Slovenska postavili za colníkov. Inak môžu časom byť obúchavané hlavy našich blondínok o podlahy našich vlakových staníc za “prizerania sa” alebo dokonca “pod ochranou” paralyzovanej polície.

http://medzicas.sk/4-migranti-napadli-a-zranili-plavovlasu-studentku/


Legendárny Wolfenstein čaká slovenský remake: Strieľajú sa v ňom Kotlebovci

Legendárna 3D strieľačka, v ktorej mal hráč za úlohu strieľať nacistov v pevnosti Castle Hollehammer prerobili na slovenskú verziu. Strieľať sa v nej bude na členov strany ĽSNS.

Wolfenstein 3D je počítačová hra z dielne firmy ID Software, vydaná v roku 1992 firmou Apogee. Ide o jednu z prvých známejších 3D akčných hier z „vlastného pohľadu“, ktorá sa dostala do povedomia hráčov.

Príbeh hry bol situovaný do roku 1943. Hráč sa dostal do úlohy spojeneckého špióna Williama „B. J.“ Blazkowicza a bol vyslaný na dôležitú misiu do nacistickej pevnosti Castle Hollehammer.

Na Youtube sa objavila ukážka z hry, ktorú pravdepodobne, prerobili slovenskí vývojári a miesto pôvodných nacistov, sa v nej objavujú členovia strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

V pozadí hry znie gardistická pieseň „Kamaráti, na stráž!“. Jednou z postáv hry je aj súčasný kontroverzný poslanec za ĽSNS – Milan Mazurek, ktorý sa preslávil na videozázname z protiimigračného protestu v Bratislave, kde bol jedným z ľudí útočiacich na moslimskú rodinu.

Zdroj: Youtube
http://premuza.noviny.sk/c/najvideo/legendarny-wolfenstein-caka-slovensky-remake-strielat-v-nej-budete-kotlebovcov

 

Dnes v noci vo Veľkom Mederi došlo k prestrelke medzi políciou a prevádzačmi s migrantami. Zranená je Sýrčanka
Colníci pri obci Veľký Meder v noci nadnes zadržali štyri autá s migrantmi, ktoré prišli z Maďarska

Žena zo Sýrie, ktorú v noci nadnes postrelili pri Veľkom Mederi, je už po operácii a v stabilizovanom stave v nemocnici v Dunajskej Strede. Lekári jej vybrali z chrbta projektil. TASR informoval Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia, a.s.

Žena sa nachádza v nemocnici v Dunajskej Strede, do ktorej ju priviezli s postreleným chrbtom. Podľa hovorcu ide o približne 26-ročnú ženu zo Sýrie. “Nemocnica ambulantne ošetrila ešte dvoch migrantov,” doplnil Kráľ. Obaja mali byť dehydrovaní. Po ošetrení však boli prepustení.

Podľa medializovaných informácií colníci pri obci Veľký Meder v noci nadnes zadržali štyri autá s migrantmi, ktoré prišli z Maďarska. Jedno z vozidiel údajne odmietalo zastaviť a po následnej streľbe bola postrelená jedna z migrantiek.

Zadržané osoby odovzdali Národnej jednotke boja proti nelegálnej migrácii. Policajné prezídium sa k prípadu zatiaľ odmieta vyjadriť.

Podľa Finančnej správy prevádzači na autách počas nočného zásahu pri Veľkom Mederi colníkov ohrozili.

“Vodič jedného neuposlúchol a to ani po varovnom výstrele. Motorové vozidlo zastavilo až po tom, ako mu colníci prestrelili pneumatiky,” uviedla hovorkyňa Finančnej správy Patrícia Macíková.

Podľa jej slov dnes v noci colníci zastavovali a kontrolovali autá pri obci Medveďov. Približne pol hodinu po polnoci tadiaľ prechádzali štyri motorové vozidlá, v smere od štátnej hranice s Maďarskom. Autá išli tesne za sebou asi desať kilometrov. Pred vjazdom do obce Veľký Meder ich hliadka vyzvala na zastavenie.

Traja vodiči výzvu poslúchli a colníci zistili, že autá sú plné pravdepodobne nelegálnych migrantov. “Štvrté motorové vozidlo výzvu neuposlúchlo a prudkým manévrom sa snažilo ujsť. Šofér svojím konaním ohrozil troch colníkov. Prevádzača sa snažili zastaviť najskôr varovnými výstrelmi. Keď ani po tom nezastavil, colník opakovane vystrelil. Auto následne zastavila po približne 400 metroch policajná hliadka. Malo prestrelené zadné pneumatiky, pričom došlo k zraneniu jedného cestujúceho. Zranenú osobu ošetrila rýchla zdravotná pomoc,” dodala Macíková.

http://www.hlavnespravy.sk/postrelenu-zenu-zo-syrie-operovali-v-dunajskej-strede-je-v-stabilizovanom-stave/778457

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.