Zahynul poslanec ĽSNS, 46-ročný Ondrej Binder. Dnes mal vystúpiť s príhovorom na zhromaždení AZN s príležitosti „Slovenského dňa za voľnú nedeľu“. Nasledovala po mediálnej poprave aj fyzická?

Mimoriadna správa: Poslanec ĽSNS, na ktorého médiá viedli hon kvôli dlžobám, tragicky zomrel. Nech mu Pán dá večný život vo svojom nebeskom kráľovstve.
Dnes doobeda v Banskej Belej tragicky zahynul poslanec strany ĽSNS, 46-ročný Ondrej Binder.

RIP-Ondrej-Binder-900x450

Na snímke Ondrej Binder (¼SNS) skladá poslanecký s¾ub poèas ustanovujúcej schôdze Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) VII. volebného obdobia 23. marca 2016 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer *** Local Caption *** politika slovenský parlament Národná rada NR NRSR parlamentné vo¾by 2016 7. volebné obdobie ustanovujúca schôdza prvé zasadnutie poslanecký s¾ub prísaha Ústava symboly noví poslanci novozvolení mandáty zaèiatok jednofarebná vláda nový zákonodarný zbor

Na snímke Ondrej Binder

Podľa tvrdení poslanca Milana Uhríka, malo prísť Binderovi v aute nevoľno, pravdepodobne dostal epileptický záchvat a následne autom narazil do zvodidiel. Kvôli elektronickému uzamknutiu auta ho museli hasiči z neho vystrihovať, aby mohli začať s oživovaním. To však bolo neúspešné.

Aktualizované: Zahynul poslanec Ondrej Binder, (Kotleba-ĽSNS), Dnes poobede v BA: Diskriminovaný kandidát do NRSR Anton Čulen usporadúva manifestáciu
Do povedomia sa tento poslanec dostal, keď naňho Denník N vytiahol informácie, že ako podnikateľ a stolár dlží štátu a istým dodávateľom peniaze. Malo ísť o desaťtisíce eur. Ondrej Binder sa vtedy bránil, že vyhral súd so štátom a čaká na odškodné 47 tisíc eur pre krivé obvinenie. “To nevidí nikto”, bránil sa poslanec.
Binder Kotleba v kostole
“Dôležité je, že chcem splácať a snažím sa splácať”, povedal vtedy Binder denníku pluska.sk. Tvrdil, že dlhy vyplatí z odškodného, ktoré mu štát vyplatí.

Ondrej Binder chcel v parlamente bojovať práve proti úžerníckym firmám, kvôli ktorým sa aj on sám ako podnikateľ dostal do problémov: “Slováci si zatvárajú oči pred tým, koľko samovrážd sa ročne udeje kvôli genocíde obyčajných bielych ľudí, ktorých ničia úžernícke spoločnosti pôžičkami.”

Pred tým, než Binder vstúpil do ĽSNS, pôsobil aj v radoch KDH, z ktorého vystúpil k vôli tomu, že KDH podporovalo bývalého predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Vladimíra Maňku.

Jeho známi o ňom hovoria ako o veľmi veriacom a pokornom človeku, čím si získal ľudí aj počas predvolebných mítingov.

Bindera by mal podľa Uhríka v poslaneckých laviciach nahradiť 32-ročný odborný referent z Brezna Ján Mora.

http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-poslanec-lsns-na-ktoreho-media-viedli-hon-kvoli-dlzobam-tragicky-zomrel/780909

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.