Čo sa to za provokáciu chystá v Trenčíne. + Výzva na bojkot tzv. festivalu POHODA

Aktuálne: Čo sa to za provokáciu chystá v Trenčíne
Pohoda – provokácia slobodomurárov? Minaret na Slovensku – signál pre islam * Obchvat cez mimovládky * Zneužitie mládeže * Duchovný atak na mesto sv. Svorada a Beňadika * Bojkot!

Slovan s dvojkrizom

Tento rok sa opäť chystá známy festival “Pohoda” v Trenčíne. S pohodou – minimálne duchovnou – to má však pramálo spoločné. Pohoda vznikla na vzor Woodstocku, anarchistického festivalu v Anglicku, ktorý bol pohoda-logo3označený ako “oslava neviazaného života” a zraz tzv. “detí kvetín” hippies (1969). V našej “demokracii” tzv. festival Pohoda priniesli vysunutí mimovládni organizátori ako “alternatívu” českých festivalov. V podstate ide o import slovenskej mentalite cudzej pakultúry a čo je horšie, aj názorových a morálnych asociálnych trendov, ktoré vyplodil zhnitý americký underground.

Na trenčianskom “woodstocku” tzv. Pohoda, s nesmierne divným homo-pedofilným logom (na obr.), majú svoj “rej” všetky mimovládky, ktoré kazia slovenskú mládež, alebo ju nachytávajú na zradný dúhový efekt. Pohodu zvykol moderovať ďaľší “agent” mimovládok Štefan Hríb, a unúval sa sem aj náš americký prezident Andrej Kiska. Niet sa čo čudovať, že na Pohode sa premávajú liberálni politici a predstavitelia LGBTI, ale čo je najhoršie, na tzv. Pohodu v poslednom čase lákali aj “liberálni duchovní” emeritný arcibiskup Róbert Bezák či nebohý Anton Srholec. Posledne menovaný dokonca spoluslúžil s evanjelickou “kňažkou” podivnú “ekumenickú bohoslužbu” ktorá pohoda16by sa skôr dala nazvať “diabloslužba.” Chystá sa na tohtoročnú “bohoslužbu” aj moslimský imám?

Bojkot Pohoda

Ešte niekoľko veľavravných aspektov – primátorom Trenčína je údajne katolík Richard Rybníček. Píšem údajne, lebo ak by ním skutočne bol, takúto akciu na svojom území jednoducho nepovolí. Už to by malo byť pre “slovenský woodstock” výstrahou, že v júli 2009 víchrica zvalia koncertový stan, kedy bol jeden mŕtvy a množstvo zranených.

“Pohoďácka bohoslužba”

https://gloria.tv/video/6YFXohnHBFK7B3UqbphCuqum9

Trenčín je – okrem toho že tu pôsobila rehoľa piaristov – známy ako jedno z najstarších pustovníckych miest – na Trenčianskej Skalke za riekou Váh, žili a pôsobili sv. Svorad a sv. Beňadik. Slobodomurári vo svojej fanatickej zvyklosti znamení a “antikresťanstva” radi zneužívajú buď kresťanské sviatky na svoje akcie alebo významné duchovné miesta na ich diabolské atakovanie.

Naše združenie Magnificat Slovakia sa pripája ku bojkotu Festivalu Pohoda, ktorý sa koná na trenčianskom letisku v dňoch 7. – 9. júla 2016, a zároveň vyzývame k ostražitosti pred podobnými aktivitami, ktoré cez tzv. “tretí sektor” platia západné veľvyslanectvá alebo priamo slobodomurárski “filantropi” akým je napríklad George Soros. Tohtoročný “zbližovací akt” – ako to usporiadatelia nazývajú – postavenie symbolického minaretu je do neba volajúcou provokáciou. Už aj z toho dôvodu, že presne pred 333 rokmi, a to 11. septembra 1683 porazili európske kresťanské vojská pri Viedni mohutnú armádu moslimov na čele s Kara Mustafom.

Ak toto dovolíme a prehliadneme tento zámer, tak dokážeme len to, že duchovne spíme a tak náš “milý” tretí, vraj neziskový sektor s islamistickou injekciou “minaretu” na Pohode nás dostane do krážov podobne ako mládež v roku 1969 , s “kvetinkami za uchou” a demagógiou o “láske a mieri”. Nespime a postavme sa proti tomu. Bojkotujme tzv. Pohodu! Môžme to urobiť pasívne (neúčasťou), alebo aktívne – protestom priamo na mieste tejto provokácie! Anton Selecký

Magnificat Slovakia zároven vyhlasuje modlitbovú aktivitu mariánskych pútnikov za duchovnú a mravnú čistotu katolíckeho Slovenska. Každý sa môže pridať svojím vlastným spôsobom a duchovným vkladom (púte, adorácie a pod.), podľa svojich možností a dispozícií. Ďakujeme!

Sv. Svorad a Beňadik – orodujte za nás!

Toto je odkaz našich predkov – nie islam!

Sv. Svorad-Andrej a Beňadik patrili k rádu benediktínov – najstaršej kresťanskej reholi v strednej Európe. Benediktínsky rád bol pracovným rádom, ktorý šíril znalosť remesiel, nových poľnohospodárskych plodín a stavebných postupov. Základné povinnosti rehole – modlitbu a fyzickú prácu – uskutočňovali členovia rádu v kláštoroch alebo osamotene ako pustovníci , riadiac sa heslom „ORA ET LABORA – MODLI SA A PRACUJ“. http://stare.biskupstvo-nitra.sk/andrej-svorad-benadik

Výzva na bojkot tzv. festivalu POHODA

“Pohoda dostala peniaze na podporu islamizmu! Vietor fúka zpoza velkej mláky ! Vela mladých ľudí je amerikanofilných a ľahkomyselných…možno aj slabomyselných. Osobne som vrátil vstupenku a spolu s priateľmi Pohodu bojkotujeme a preto sa jej nezúčastníme.Osobne nemám nič proti arabom alebo Islamu . Toto je ale niečo iné a ide tu o niečo iné . Minaret má slúžiť imigračnej propagande , ktorá má na pohode vymývať Slovákom mozgy a vplývať k podpore imigrantov a ich prílevu na Slovensko . Nie je to podpora utečeneckej krízy ale podpora amerického plánu, ako zničiť a rozvrátiť Európu a Rusko ! Nenechajte sa vtiahnuť do 3. sv. vojny ! Nech usporiadatelia skrachujú a budú musieť umecov zaplatiť z vlastného ! Zdieľajte a šírte, Dobrých festivalov budú ešte desiatky a tento doporučujem vynechať !” Link TU.

http://www.hlavnespravy.sk/slovakov-poburil-planovany-islamsky-minaret-vyhlasili-bojkot-festivalu-pohoda/793775

Výstraha? (“Pohoda” 2009)

http://www.magnificat.sk/aktualne-co-sa-to-chysta-v-trencine/

 

Slovákov pobúril plánovaný islamský minaret. Vyhlásili bojkot festivalu Pohoda
Jubilejný 20. ročník známeho hudobno-politického festivalu Pohoda bude výnimočný. Organizátori chystajú množstvo prekvapení a jedným z nich má byť aj minaret

Kým v minulom roku sa “výtvarní umelci” dotkli migračnej témy tým, že na betónových paneloch si návštevníci mohli všimnúť nápisy “Refugees Welcome”, v tomto roku zasa bude na programe symbolická stavba minaretu, ktorá je víťazným návrhom Public Art Contest.

Organizátor Anton Repka k myšlienke aktivity vraví: “Autori chcú týmto dielom prezentovať solidaritu s ľuďmi, ktorých zasiahla utečenecká kríza. Navrhnuté dielo sa nám páči ako symbol, zároveň sa nám páči jeho prevedenie. Reaguje na vážnu spoločenskú tému ľahkou vzdušnou konštrukciou, je vynikajúcou umeleckou odpoveďou na nezmyselné vyjadrenia našich autorít a skvelým spôsobom otvára priestor na diskusiu.” Má ísť o “čisto pozitívny počin, kreatívny prejav tolerancie a otvorenosti ako typických festivalových hodnôt”.

Po tejto informácii sa na sociálnych sietiach podivná aktivita organizátorov festivalu nedočkala veľkej podpory, naopak, zožala obrovskú vlnu kritiky.

Dokonca sa objavila aj výzva na bojkot festivalu Pohoda. V tejto výzve, ktorú zdieľali už tisíce Slovákov, sa píše: “Pohoda dostala peniaze na podporu islamizmu! Vietor fúka spoza velkej mláky! Vela mladých ľudí je amerikanofilných a ľahkomyselných… možno aj slabomyselných. Osobne som vrátil vstupenku a spolu s priateľmi Pohodu bojkotujeme, a preto sa jej nezúčastníme. Osobne nemám nič proti arabom alebo Islamu. Toto je ale niečo iné a ide tu o niečo iné. Minaret má slúžiť imigračnej propagande, ktorá má na Pohode vymývať Slovákom mozgy a vplývať k podpore imigrantov a ich prílevu na Slovensko. Nie je to podpora utečeneckej krízy ale podpora plánu ako zničiť a rozvrátiť Európu a Rusko! Nenechajte sa vtiahnuť do 3. sv. vojny ! Nech usporiadatelia skrachujú a budú musieť umecov zaplatiť z vlastného ! Zdieľajte a šírte, dobrých festivalov budú ešte destatky a tento doporučujem vynechať!”, Link TU.

S minaretom nesúhlasí ani, predseda hnutia Sme Rodina a poslanec NR SR Boris Kollár, ktorý prapodivný nápad organizátorov už spomínaného festivalu okomentoval takto: “Tak toto už je aká vypatlanosť? Vy ste sa s koňom zrazili a na jubilejnom 30. ročníku zriadite pre pedofilov kóje na sex s jedenástkami? A na 35. jubileu otvoríme cintorín pre nekrofilov? Aby si prišli aj oni na svoje? Lebo veď aj oni majú svoje práva? Toto by mal byť hudobný festival a vy ho sprosto zneužívate na propagáciu islamu a LGBT. Nikto sa vám neprosí o vaše zvrátené postoje.”

Festival Pohoda už dávno nie je o hudbe, ale o vymývaní mozgov mladým ľuďom liberálnou, LGBT, pro-západnou a multi-kulti propagandou. Islamským minaretom to úplne “zaklincuje”. Rodičia, ktorí dávajú svojim deťom z ťažko zarobených peňazí na lístok, tiež musia zvážiť, či účasť na takomto podujatí je pre ich potomkov vhodná a či je potrebné finančne podporiť podujatie, ktoré indoktrinuje ich deti rôznymi zhubnými ideológiami.

http://www.hlavnespravy.sk/slovakov-poburil-planovany-islamsky-minaret-vyhlasili-bojkot-festivalu-pohoda/793775

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.