Detský sex v Nemecku. + Švajčiarsko si chráni svoju kultúru pred islamom. + Nemecký politik ukázal ako vyhrať v diskusii s genderovými extrémistami

Detský sex: v Nemecku školáci hrajú scénky zo sexuálneho života.
V rámci sexuálneho vzdelávania žiakov v severnej časti Nemecka navrhli učiteľom, aby vysvetlili deťom, čo je to análny sex a sadomasochizmus. Aby si žiaci 7. triedy lepšie osvojili preberanú látku, môžu hrať scénky na uvedené témy
V rámci učebného projektu Škola rozmanitosti v oblasti Severné Porýnie-Vestfálsko je navrhnutá nová iniciatíva, uvádza Die Welt.

Deťom rozprávajú o homosexuálnych vzťahoch, transsexuáloch a o rôznych druhoch netradičného sexu. Učitelia majú vykonávať sériu ukážkových hodín a deti môžu vytvárať malé divadelné predstavenia. Autori učebných materiálov radia, aby ako názorný materiál boli používané umelé penisy a vaginálne guličky.

K témam scénok patria napríklad: orgazmus a predčasný orgazmus, sadomasochizmus, análny styk, izba na onanovanie.

Ako uvádza Die Welt, cieľom programu je vychovať v deťoch úctu k ľuďom s netradičnou sexuálnou orientáciou.

http://www.hlavnespravy.sk/detsky-sex-v-nemecku-skolaci-hraju-podla-roli-scenky-zo-sexualneho-zivota/798052

 


Nemecký politik ukázal svetu ako vyhrať v diskusii so sexuálnymi a genderovými extrémistami

Ako sa ukázalo, ideológiu gender nemožno poraziť len filozoficko-vedeckými argumentmi. Ďalšou zbraňou, a možno ešte účinnejšou, je irónia.
Práve tú využil v nemeckom federálnom štáte Brandenbursko poslanec, ktorý reagoval na návrh zákona Zelených, ktorí chceli zaviesť viacero rodov a sexuálnych identít v oficiálnych dokumentoch, aby sa dotknutí občania cítili “lepšie” a mali pocit rešpektu v štátnych inštitúciách. Poslanec Steffen Königer zo strany Alternative für Deutschland (Alternatíva pre Nemecko, AfD) veľmi vtipným spôsobom zosmiešnil gender ideológov, ktorí v krajine už narobili dosť škôd a nenásilne poukázal na absurdnosť ich požiadaviek.

Na návrh zákona Königer totiž reagoval rečou, ktorá bola iná ako ostatné. Najprv, ako je zvykom, pozdravil predsedu parlamentu a iných poslancov (dámy a pánov) a následne do pozdravu zahrnul všetky možné deklinácie na základe rôznych typov “rodu” človeka. Tieto “identity” vymenuvával trpezlivo jednu po druhej, a tak len jeho úvodný pozdrav trval dve minúty. Celkovo vymenoval 60 typov predpokladaných sexuálnych identít, vrátane tradičných homosexálov, lesieb, transexuálov, až prešiel na pansexuálov, pangender, hermafroditov, bi-gender, a-gender, tretie pohlavia, atď.

Keď už sa zdalo, že pozdrav nemá konca-kraja, ozval sa predseda parlamentu, ktorý ho chcel prerušiť a vyzvať k tomu, aby prešiel k merítu veci – teda k obsahu reakcie na návrh zákona Zelených. Na to však Königer reagoval, že ešte neskončil, a pokračoval v pozdrave a “titulovaní” ďalších gender-identít. Keď ich už vymenoval všetky, reč ukončil slovami, že jeho strana návrh Zelených zamieta, čo trvalo už len asi 5 sekúnd.

Königer neskôr povedal, že pri vymenovaní všetkých možných gender úchylok si pomohol facebookom, ktorý ich uvádza až 60.

http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-politik-ukazal-svetu-ako-vyhrat-v-diskusii-so-sexualnymi-a-genderovymi-extremistami/797872

 

Švajčiarsko si chráni svoju kultúru: Saudovia varujú “svoje” ženy, aby vo Švajčiarsku nenosili moslimské šatky

Saudovia varujú svoje občianky, aby vo Švajčiarsku nenosili moslimské šatky nikáb či burku. V južnom kantóne Ticino má od 1. júla platiť zákaz oboch šatiek, zákon zároveň priamo nevylučuje ani turistov. Varovanie saudskoarabského veľvyslanectva vo Švajčiarsku sa podľa informácií servera Echo24.cz objavilo na sociálnej sieti Twitter.

Saudskoarabské veľvyslanectvo v Berne varovalo svoje občianky, ktoré sa chystajú navštíviť Švajčiarsko, aby v tejto európskej krajine neporušili zákon, rešpektovali jej právne predpisy a zákony, a vyhli sa tak konfliktom.

Zákon, ktorý zakazuje nosenie nikábu a burky, bol v kantone Ticino presadený v novembri minulého roka. Pokuty za porušenie zákona sa pohybujú v rozmedzí 100 až 1000 dolárov, čo je približne 88 až 882 eur. Zákon sa netýka ďalších tipov masiek ši rúšok cez tvár, ktoré majú napríklad účastníci demonštrácií.

Menovaný portál pripomína, že Švajčiarsko je obľúbenou destináciou občanov Saudskej Arábie. Kantón Ticino navštívi ročne niekoľko stoviek žien z tejto krajiny.

Švajčiarsko patrí medzi európsku krajinu, ktorá si vzhľadom na medializované informácie, chráni svoje kultúrne tradície a hodnoty. Príkladom je prípad kedy švajčiarske úrady zrušili výnimku, ktorú škola v Therwile udelila dvom moslimským žiakom, ktorým sa najprv vyhovelo, aby nemuseli podávať ruku učiteľkám (informovali sme TU).

V osem miliónovom Švajčiarsku žije približne 350.000 moslimov. Kauza podania ruky, nie je prvým prípadom, kedy moslimovia žiadali v krajine určitú výnimku. V minulosti sa tu objavili žiadosti moslimských rodičov o výnimku pre ich dcéry, aby sa nemuseli zúčastňovať na hodinách plávania.

http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsko-si-chrani-svoju-kulturu-saudovia-varuju-svoje-zeny-aby-vo-svajciarsku-nenosili-moslimske-satky/798211

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.