Výzva nákupného centra Europa vyvolala pobúrenie: TOTO odporcov naštvalo tak, že spísali petíciu!

Nakup za 20 eur v kosiku
Kresťanské združenie Aliancia za nedeľu vyzýva ľudí, aby nenakupovali vo zvolenskom nákupnom centre Europa. Ich pozornosť totiž upútali plagáty s názvom Nedele svätíme nákupmi, ktoré ich vytočili natoľko, že dokonca spísali petíciu.
S výzvou obyvateľom Zvolena, aby nenakupovali v tamojšom obchodnom dome Europa SC, prišlo v týchto dňoch združenia Aliancia za nedeľu. Je to reakcia na reklamu uvedeného centra, ktoré prostredníctvom plagátov s názvom Nedele svätíme nákupmi, vyzýva ľudí, aby počas dňa oddychu prišli nakupovať, pričom tým, ktorí nakúpia za určitú cenu, ponúka zaujímavú finančnú výhru.
Podľa zástupcu združenia Antona Čulena ide o ďalší útok na kresťanské korene slovenského národa. „Supermarket vo Zvolene vyzýva na znesväcovanie nedele,“ povedal. Ľudia by sa podľa neho nemali nechať zotročovať pomocou ekonomických tlakov. „Všetci občania Slovenska majú právo na spravodlivú mzdu a jeden deň oddychu po celotýždennej práci,“ podotkol.
Proti výzve obchodu nakupovať v nedeľu spísali aj petíciu. Aktuálne je na nej asi 2650 podpisov.

Zdroj: TASR

http://ziar.dnes24.sk/vyzva-nakupneho-centra-europa-vyvolala-poburenie-toto-odporcov-nastvalo-tak-ze-spisali-peticiu-171904

http://www.peticie.com/proti_reklame_nedele_svatime_nakupmi

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Správy. Zálohujte si trvalý odkaz.