Francúzsko tajilo policajné správy o hrôzostrašnom mučení ľudí počas útoku na parížsky klub Bataclan. + Vyhlásenie ĽS Naše Slovensko k masakru v Nice

Mučenie, stínanie hláv a genitálií… Po hroznom útoku vo francúzskom Nice sa do médií dostali šokujúce podrobnosti o útoku na parížsky klub Bataclan v novembri minulého roku, o ktorých verejnosť doteraz netušila. Odhalenia prinášajú viaceré denníky, ako dailymail.com, či washingtontimes.com. Podrobnosti závažne menia charakter teroristického útoku islamistov
poprava-IS-Islamsky-stat-afgansky-bojovnik
Francúzsky vládny výbor vypočúval svedka tragédie, ktorý priniesol šokujúce doplňujúce informácie z teroristického útoku na parížsky klub Bataclan. Tieto informácie francúzska vláda bezprostredne po útoku tajila a na verejnosť sa dostali až uplynulý týždeň. Ukázalo sa, že teroristi v Bataclane, ktorí vyčíňali na druhom poschodí, svoje obete pred smrťou kruto mučili.

Hlavný policajný svedok pred Parlamentom vypovedal, že počas útokov jeden z policajných vyšetrovateľov vybehol z klubu von v slzách a začal pred ním zvracať. Údajne videl telá, ktoré mali odseknuté hlavy a iné údy.

Vo svojom 14-hodinovom svedectve, s ktorým policajt vystúpil 21. marca tohto roku, povedal, že islamisti v Bataclane vylupovali obetiam oči, odrezávali alebo mrzačili pohlavné orgány. Odrezané semenníky následne dali úst obetí. Ženské pohlavné orgány boli dobodané a niektorým obetiam vybrali tiež vnútorné orgány… Toto mučenie vraj bolo nafilmované pre propagandu Daeš alebo Islamského štátu. Z tohto dôvodu lekári neodhaľovali príbuzným obetí umučené telá obetí, ako povedali vyšetrovatelia.

Prokurátori však na vypočúvaní uviedli, že tieto správy sú nepodložené, nakoľko na scéne neboli nájdené ostré nože. No tiež povedali, že tieto zranenia mohli spôsobiť črepiny…

Komisia: “Pre informáciu vyšetrovacej komisie… môžete nám povedať, ako ste zistili, že sa v Bataclane udiali skutky barbarizmu: stínanie hláv, pitvanie, vylupovanie očí…?

Policajt: “Po útoku sme boli s kolegami na ulici Saint-Pierre Amelot. Zbadal som, ako jeden z kolegov, ktorý vyšiel von zvracať, plače. Povedal nám, čo videl.”

Komisia: Skutky mučenia sa udiali na druhom poschodí?

Policajt: Myslím, že len tam. Lebo keď som vošiel do sály na prízemí, videl som len obete zasiahnuté nábojmi zo zbrane.

Komisia: Mučenie malo byť natáčané pre Daeš?

Policajt: Verím, že áno. Tí, čo prežili, tak povedali.

Ďalej policajt povedal, že ženy boli sexuálne mučené, a ich genitálie boli dobodané, oči vylúpené a mnoho obetí malo sťaté hlavy.

Prokurátor údajne tlačil na komisiu, aby presne uviedla, či obete boli zmrzačené, alebo či mali údy oddelené od tela. Šéf komisie uviedol, že sa k nim od policajných autorít dostali konfliktné informácie, ktoré tvrdili, že obete boli buď zastrelené alebo zmrzačené v dôsledku výbuchu. Neskôr dodal informáciu od otca obete, ktorý šokujúcu pravdu zistil až v márnici:

Prezident komisie Georges Fenech: “Komisa je skutočne znepokojená informáciami, ktoré sa nikde v médiách neobjavili. Otec jednej z obetí mi zaslal list, ktorý tiež poslal vyšetrovaciemu sudcovi, citujem z neho:

“Čo sa týka smrti môjho syna, vo forénznom inštitúte v Paríži mi povedali, čo ma úplne položilo, že môjmu synovi boli odťaté semenníky a že ich mal vložené v ústach. Vraj mal tiež vypitvané niektoré vnútorné orgány… Keď som ho videl za sklom, ležiac na stole, bol bielou plachtou prikrytý až po krk. Bol pri mne psychológ, ktorý mi povedal, “toto je jediná prezentovateľná časť pozostatkov vášho syna.” Všimol som si, že mu chýba pravé oko, čo som aj povedal, a na to mi povedali, že oko mu bolo vypichnuté a tiež mu odrezali kúsok pravého líca, kde bolo vidieť veľký hematóm…”

Ďalej prokurátor uviedol, že však neboli nájdené žiadne ostré nože na mieste činu a že mrzačenie mohli spôsobiť črepiny počas výbuchu, na čo komisia položila otázku: “Mohli spôsobiť aj to, že sa semenníky chlapca dostali do jeho úst?” Na čo prokurátor povedal, že o tom nevie…

Prečo podrobnosti či výpovede svedkov doteraz francúzska vláda tajila, nie je známe. Na wikipédii sa už objavila žiadosť o doplnenie informácií tohto teroristického skutku s ironickou poznámkou, aby nové informácie o “moslimských bratoch” neboli príliš negatívne…

http://www.hlavnespravy.sk/francuzsko-tajilo-policajne-spravy-o-hrozostrasnom-muceni-ludi-pocas-utoku-na-parizsky-klub-bataclan/808978

 

Vyhlásenie ĽS Naše Slovensko k masakru v Nice

Masaker vo francúzskom meste Nice opäť raz ukázal kam vedie politika multikulturalizmu a otvorených dverí voči imigrantom. Vrah 84 ľudí nebol človekom európskeho pôvodu, nebol to Francúz či príslušník iného európskeho národa. Pochádzal z radov privandrovalcov z Afriky. Napriek tomu sa ani po desiatkach rokov života v Európe nedokázal integrovať a prispôsobiť našim hodnotám. To len dokazuje skutočnosť, že rozdiel medzi nami a imigrantmi z Ázie či Afriky je natoľko veľký, že ich prítomnosť v Európe nemožno akceptovať.

Tento beštiálny čin jednotlivca preto potvrdzuje slová predsedu ĽS Naše Slovensko Mariana Kotlebu, že aj jediný imigrant je príliš veľa! Je viac ako zrejmé, že ak masívny príliv imigrantov tvrdými opatreniami okamžite nezastavíme, takéto útoky sa budú nielen neustále opakovať, ale budú sa stupňovať a jedného dňa neminú ani Slovensko. Imigranti jednoducho pôvodných bielych Európanov nenávidia.

http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenie-ls-nase-slovensko-k-masakru-v-nice/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.