Smrť kňaza bola moslimská obeta Alahovi! + Britský imám: Vojna sa blíži, budeme si brať ženy ako otrokyne

Nestojme nečinne povedľa, keď oni umierajú!
Stránka: Rescue Christians.org (Zachraňujte kresťanov)

Čo vám médiá ani Cirkev nepovedia. Prečo moslimovia podrezali francúzskeho katolíckeho kňaza. Smrť kňaza bola moslimská obeta Alahovi! Prečo je Európa vo vojne, ktorá čoskoro prebudí celú Európu, aby čelila realite.
zavrazdeny_knaz_jacques_hamel_jpg
walid shoebat
Rescue Christians.org, 26.7.2016 – Walid Shoebat
„Prinútili ho kľaknúť si na kolená. Chcel sa brániť. A vtedy sa začala tragédia,“ povedala sestra Danielle. „Nahrávali si to. Pri oltári predviedli akýsi druh kázne v arabčine. Bol to horor,“ povedala pre televíziu BMF.

Bola to islamská obeta Alahovi!
Takýto obetný systém je súčasťou samotného islamu, kde islamská história uvádza príbeh Jaada bin Durhama, v ktorom ho Al-Kasri zmasakroval v mešite v Obetný deň v r. 119. To bol precedens v tom, že použitie ľudskej bytosti na Slávenie obety je v islame povolené! Podporili to aj vrcholní najvplyvnejší teológovia v histórii islamu ako Al-Shafi’, Ibin Tayymiya, Bukhari, Dhahabi, Ibin Al-Qiyam, Darami a Ibin Katheer.
Sympatizanti moslimského ISIS dokonca prinútili dve mníšky, aby sledovali, ako filmujú podrezanie hrdla francúzskeho katolíckeho kňaza Jacquesa Hamela. Mníšky potvrdili, že moslimskí teroristi predviedli akýsi druh kázne.
A to nie je po prvý raz, čo moslimovia obetovali kňaza pri obetnom oltári! Ďalší kňaz Francois Murad bol obetovaný rovnakým spôsobom.
Západné vlády o tom vôbec neinformovali verejnosť. Motto ISIS Akri/Akra (čo znamená ´bašty, pevnosti´) je výzvou islamu zasahovať Západ v oblastiach, ktoré sú najpohodlnejšie.
Otázka, ktorú si k tomuto všetci kladú, znie: „Kedy sa Západ prebudí?“
Najlepšie odpovieme inou otázkou: Ako Boh prebudil staroveký Izrael v Biblii? Prenasledovanie Cirkvi vo Francúzsku napokon prebudí Francúzov a ukáže im, že vojna nie je o chorých a umierajúcich sekulárnych hodnotách, ktoré v skutočnosti zakrývajú reálnu situáciu. Moslimovia už vpadli do Francúzska tak ako v 8. storočí! Jednou z vecí, ktorú chceli zničiť, bol Kostol sv. Martina a podobne nedávno zaútočili na Francúzsko v Nice, čo nebola náhoda! Čo médiá vôbec nespomenuli, bolo, že Nice je mesto, ktorého sa dotklo najviac svätcov – Mária, Marta a Lazar. Bolo evanjelizované sv. Barnabášom, ktorého vyslal sám sv. Pavol.
Toto je historická vojna. Preto sme už predtým viackrát varovali a napísali sme: „Proroctvo o moslimskej invázii do Európy predpovedali svätci. A práve sa to pred našimi očami deje.“ Toto je „zušľachťovanie ohňom, ako sa zušľachťuje zlato“ a Boh to stanovil v biblických proroctvách o Cirkvi, zvlášť v Európe, centre Cirkvi.
A čo vidíme dnes? Pán Hollande vyzýval k jednote francúzskych katolíkov a členov iných komunít: „Čo títo teroristi chcú urobiť, je rozdeliť nás a po smrti tohto kňaza myslím na všetkých katolíkov Francúzska a vyjadrujem im svoju podporu,“ povedal. Francúzsky premiér Manuel Valls na Tweete napísal, že je „zhrozený z barbarského útoku“ a dodal: „Celé Francúzsko a všetci katolíci sú zdrvení.“ Bývalý premiér Jean-Pierre Raffarin vyslovil obavy: „Toto všetko sa urobilo, aby sa rozpútala vojna náboženstiev.“
Už mesiace pripomíname, že Európa je epicentrum, čo sa týka prichádzajúcej vojny kresťanstva s islamom. Čoskoro potom sa islamský terorizmus prudko spustil. Iba v ostatných niekoľkých týždňoch moslimovia zabili v Paríži 130 ľudí, potom 32 ľudí a zranili viac ako 300 ľudí na bruselskom letisku a v stanici metra v Maelbeeku, pri kanceláriách EÚ. Moslimský Francúz marockého pôvodu prebodol policajného veliteľa pred jeho domom v parížskom predmestí a zabil jeho partnera, ktorý tiež pracoval pre políciu. Ďalej Tunisan Mohamed Lahouaiej Bouhlel vrazil s dodávkou do ľudí, ktorí oslavovali deň Bastily na francúzskej riviére v Nice – zabil 84 ľudí a zranil vyše 300. Potom bol spáchaný útok sekerou a nožom v nemeckom regionálnom vlaku, kde terorista zranil 4 členov rodiny turistov ako aj útok v Ansbachu. V Mníchove moslim Ali Daud Sonboly zastrelil 9 ľudí pred obchodným domom. A teraz bol kňaz doslova sťatý a obetovaný pri obetnom oltári.

 

Britský imám: Vojna sa blíži, budeme si brať ženy ako otrokyne

Britský imám v kázni zhromaždeniu mladých moslimov vo Walese povedal, že sa vojna blíži a islam im umožňuje brať cudzie ženy ako otrokyne a znásilňovať ich. Nahrávku z kázania imáma získal denník Daily Mail

Ali Hammuda pôsobí ako imám v Cardiffskej mešite Al-Manar, v ktorej sa modlievali aj traja bojovníci Islamského štátu pred tým, než vycestovali do Sýrie. Sú známi ako cardiffskí džihádisti po tom, čo jedného z nich zasiahol útok dronu, keďže jestvovalo podozrenie, že plánoval útoky v Spojenom kráľovstve. Pred útokom sa 20-roční Reyaad Khan a Nasser Muthana v roku 2014 objavili v propagandistickom videu ISIS, v ktorom sa chválili popravovaním väzňov. Následne sa k nim pridal 17- ročný Muthanov mladší brat Aseel.Práve Ali Hammuda ich k odchodu do Sýrie presvedčil tvrdiac, že sa blíži “súdny deň”. To isté tvrdil aj skupine chlapcov, ktorí nemali ani 13 rokov.

Reportérovi Rizwanovi Sayedovi z denníka Daly Mail sa v utajení podarilo urobiť audionahrávky z radikálnej mešity v Cardiffe. Na kázanie sa dostal vďaka tomu, že mešita dlhú dobu vopred prostredníctvom plagátov a letákov pozývala na kázanie predovšetkým chlapcov medzi 13-18 rokom života.

“Videl som knihy, ktoré hlásali brutálne násilie, sexizmus, homofóbiu, agresívny fyzický džihád, stínanie rúk a hláv”, čo podľa neho legitimizuje skutky, ktoré vykonávajú militantné skupiny.

V audionahrávke je počuť, ako imám Hammuda hovorí skupine mladých mužov: “Jednou z interpretácií toho, čo znamená, že sa blížime ku koncu časov, je, že bude veľa vojen ako ich vidíme dnes, a vďaka týmto vojnám budu ženy brané do zajatia ako otrokyne, áno, ženy budú brané za otrokyne.” Ďalej im sľubuje sex so ženou alebo otrokyňou: “A potom pán tejto ženy s ňou môže niečo mať, lebo to je v islame dovolené. Je dovolené mať niečo so ženou, ktorá je tvoja otrokyňa alebo tvoja žena.”

Taktiež vyložil interpretáciu hadísy (pôvodne ústne uchovávaná výpoveď o skutkoch Mohameda), ktorá hovorí, že deti budú zaobchádzať so svojimi matkami ako s otrokyňami.

Povedal: “Najviac si myslím, že blížiac sa ku koncu časov uvidíte veľa moslimov, ktorí nebudú poslušní voči svojim matkám a otcom… vidíte deti, ktoré rozprávajú k svojim rodičom, ako by boli otrokmi”.

Táto nahrávka sa podarila reportérovi získať tesne po tom, ako viac než 5000 jezídskych žien a dievčat bolo v roku 2014 zajatých Islamským štátom. Mnoho z nich bolo predaných na trhu s otrokmi.

Moslimskí duchovní sa od imáma dištancujú

Jeden z britských, tzv. umiernených islamských duchovných vodcov imám Shahid Raza sa od radikálneho imáma dištancuje tvrdiac, že len priaznivci Islamského štátu uznávajú otroctvo: “Z 99% islamských učencov len zopár radikálov nesúhlasí s tým, že otroctvo je v rozpore s islamskými zákonmi a dôstojnosťou ľudskej osoby. To, čo urobil Daeš jezídskym dievčatám, je neislamské. Islam sa zrodil v čase, kedy sa praktizovalo otroctvo ,ale v priebehu dejín ho zákony islamu zakázali a skoncovali s ním. Hadísy, ktoré tento imám cituje, sú síce autentické, ale žiaden vedec ich neinterpretuje doslova.”

http://www.hlavnespravy.sk/britsky-imam-vojna-sa-blizi-budeme-si-brat-zeny-ako-otrokyne/814675

nedeľa

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.