Moslimovia žiadajú legalizovanie polygamie. + Posolstvo 21. jún 2016 Mária Myrtha, Švajčiarsko

Rím, 10.8.2016 (kath.net) 019 495 – Únia islamských spoločenstiev a organizácií v Taliansku (UCOII) minulý víkend žiadala, aby Taliansko legalizovalo polygamiu! Informovali o tom rakúske noviny „Die Presse“. Dôvodom požiadavky je nový sporný zákon o homosexuálnych zväzkoch v Taliansku, ktorý povoľuje partnerstvá rovnakých pohlaví.
„Ak tu ide o občianske práva, tak je polygamia občianskym právom. Moslimovia nesúhlasia s homosexuálnymi partnerstvami a napriek tomu musia akceptovať systém, ktorý ich povoľuje,“ napísal Hamza Piccardo v reakcii na zákon. Talianske strany reagovali na požiadavku veľmi búrlivo.

Polícia našla komplica vraždy kňaza

Paríž, 10.08.2016 (KAP/KNA) 019 494 – Francúzska justícia vyšetruje možnosť komplica vraždy kňaza z Rouenu. V pondelok bol zatknutý muž vo veku 21 rokov z regiónu Toulouse, ktorý bol krátko pred činom v telefonickom kontakte s oboma džihádistami zo Saint-Etienne-du-Rouvray. Informovali o tom francúzske médiá v stredu. Polícia ho predbežne zatkla na štyri dni a sleduje aj ďalšie osoby z prostredia páchateľov.
Farár Jacques Hamel (85) bol koncom júla pri prepade dvoch islamistov vo svojom kostole v severofrancúzskom Saint-Etienne-du-Rouvray pri Rouene brutálne zavraždený nožom. Oboch útočníkov polícia zastrelila. Teroristická organizácia „Islamský štát“ (IS) sa k činu prihlásila.

 

Posolstvo našej milej Božej Matky 21. jún 2016

Mária Myrtha, Švajčiarsko

Moje milované deti, dnes vás prosím:
Vyberte si tie mnohé posolstvá, ktoré som vám dala. Čítajte ich znova a uvidíte, čo všetko sa už naplnilo.
Nástupcovia apoštolov, biskupi a kňazi, ktorí Pánovi raz sľúbili vernosť – nuž mnohí z nich sa už nestarajú o svoje stáda! Namiesto, aby išli ku svojim stádam, učili ich a živili, posilňovali a uzdravovali, sedia – najmä mnohí biskupi – vo svojich domoch a márnia čas diskutovaním!
Tak často som už povedala: Choďte ku svojim stádam. Ľutujte, obráťte sa a robte pokánie aj so svojimi ovečkami. Áno, obráťte sa. Pretože iba ľútosť, obrátenia a pokánie môžu ešte zachrániť svet!
Áno, moje milované deti: ‚Jedno‘ vám musím ešte dnes povedať:

Čoskoro dostanete znamenie, ktoré bude viditeľné.

Ale nebojte sa. Zostaňte na svojej úzkej ceste. Vytiahnite si Sväté písmo – také Sväté písmo, ktoré nebolo pozmenené – a držte sa tých slov!
A ešte ‚jedno‘ opakujem: Ako často som to už musela povedať – je to najmä vaša krajina, ktorá stále znova vydáva bezbožné zákony. Áno, znova sa deje niečo strašné v týchto dňoch!
Chorí ľudia majú dať svoju krv, aby zdravých urobili chorými!!!
Či to nie je klamstvo, keď sa hovorí, že títo ľudí sa skúmajú? Počas tohto „skúmania“ musí človek po celý rok žiť zdržanlivo! Ako sa ‚to‘ má skúmať? Nie! Sú to lži! … Áno, aj tento zákon vydáva znova vaša krajina, vaša bezbožná vláda!

Moje milované deti: Modlite sa za týchto ľudí, ktorí také zákony vynášajú. Keď oni raz predstúpia pred Boha a budú sa musieť zodpovedať, bude to pre týchto ľudí strašné!
To sa týka aj mojich kňazských synov, zvlášť tých v biskupskom úrade, ktorí zblúdili. Modlite sa aj za nich, aby našli cestu späť a svoje stáda viedli na dobrú pastvinu. Áno, aby splnili svoj sľub, ktorý raz dali Bohu a síce: len jemu verne slúžiť a nenasledovať vnuknutia satana! Mnohí kňazskí synovia dvíhajú svoj hlas často už iba pre poblúdených! No im zverené stáda zanedbávajú. Mlčia, hoci počujú a vidia, ako toľkí kresťania sú pre svoju vieru prenasledovaní a zabíjaní! Kde je hlas najmä biskupov, ktorí by sa mali zasadzovať za svoje deti?

Áno, deti moje: Je to strašné! No, mám aj veľa verných biskupov a kňazov. Mám ich pripravených a oni vystúpia, akonáhle ich o to poprosím. Áno, mnohí už tu stoja, nesú kríž mnohých svojich spolubratov, ktorí ho zahodili! Deti moje: Modlite sa za týchto verných kňazov. Proste Ducha Svätého, aby im dal potrebnú silu.

No, moji verní kňazskí synovia, vám hovorím: Ten kríž nebude ťažší, ako dokážete uniesť. A ja, vaša Matka, vás sprevádzam, vždy keď ma o to prosíte. Vystrite ku mne ruky. Ja vás budem pevne držať a viesť cez túto temnotu!

Ako som už povedala: Akonáhle to bude vôľa nebeského Otca a on mňa o to skrze môjho Božského Syna poprosí, rozšliapem hadovi hlavu.

Preto: Nebojte sa. Zostaňte verní a držte sa toho, čo som vždy hovorila: Nikdy neopustite úzku cestu! Pretože vpravo a vľavo je zatratenie!
Modlite sa, moje milované deti, modlite sa. A proste aj biskupov, aby sa zasadzovali za svoje deti a učili ich, posilňovali, živili a uzdravovali sviatosťami. Pretože jedine kňazskí synovia dostali od Boha silu a moc ‚toto‘ robiť!
Modlite sa. Modlite sa. Modlite sa. Vytrvajte. Zostaňte verní. Ja, vaša Matka, vás žehnám.

Myrtha: „Ó, Matka: Prečo to musí dôjsť tak ďaleko? Nie, nepýtať sa! Aj my sme veľkí hriešnici a nedokážeme nič dobré sami od seba. Ó, Matka, prosím, nikdy nás neopusť!

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.