VIDEO z kostola: Stal sa zázrak? Socha Ježiša počas bohoslužby otvorila oči. + Danko vstúpil do kancelárie a zalial ho studený pot: FOTO votrelca, musel zasahovať kňaz

Desivé VIDEO z kostola: Stal sa zázrak? Socha Ježiša počas bohoslužby otvorila oči

Socha Ježiša mala otvoriť oči…
MEXIKO – Paranormálni vyšetrovatelia venovali zvýšenú pozornosť videu, ktoré zachytáva, ako socha Ježiša v kostole v mexickom štáte Coahuila de Zaragoza zrazu otvorí oči. Nad analýzou záznamu strávili týždne a dospeli k záveru, že nejde o žiadnu počítačovú fotomontáž. Podľa niektorých veriacich sa stal zázrak.

Desivý záznam ukazuje sochu Ježiša v kaplnke Saltillo, ktorá počas bohoslužby, odohrávajúcej sa v pozadí, náhle ožila. Niektorí tvrdia, že to bol zázrak, iní optický klam a podľa ďalších iba podvod na divákoch. Za všetkým by dokonca mohol stáť herec.

Desivé VIDEO z kostola:

Podľa elancasti.com.ar záznam vznikol ešte minulý rok v júni, ale masovo sa rozšíril až po tom, čo ho tento týždeň na svojej stránke zverejnil webový portál Adimensional, ktorý skúma nezvyčajné a paranormálne prípady.

Manažér stránky a expert na paranormálne javy Ivan Escamilla uviedol, že na analýze videa pracovalo viac ako 20 špecialistov, kňazov, sochárov či odborníkov na efekty. Podľa nich je záznam skutočný a nebol nájdený žiadny dôkaz o jeho úprave.

Avšak orgány v rámci diecézy Saltillo na to majú iný názor, video si odmietli čo i len pozrieť.

http://www.topky.sk/cl/13/1566967/Desive-VIDEO-z-kostola–Stal-sa-zazrak–Socha-Jezisa-pocas-bohosluzby-otvorila-oci

 

Danko vstúpil do kancelárie a zalial ho studený pot: FOTO votrelca, musel zasahovať kňaz

BRATISLAVA – Skoro zošedivel. Keď predseda parlamentu vošiel do svojej kancelárie, absolútne nemohol tušiť, kto ho tam bude čakať. Okamžite začalo veľké pátranie s nečakaným koncom.

Šéf Národnej rady prišiel do svojej kancelárie a našiel tam nečakaného návštevníka – čierneho hada. Udialo sa tak ešte v júni, keď sa konala mimoriadna schôdza kvôli odvolávaniu ministra Roberta Kaliňáka. Ako nám prezradili z parlamentu, predseda si hada všimol iba pár centimetrov od svojej nohy. Vyľakaný Danko okamžite zalarmoval podriadených a začala sa pátracia akcia.

Danko vstúpil do kancelárie
Utiekol im

„Had sa vyplašil a vošiel pod drevené obloženie,“ povedala pre Topky hovorkyňa parlamentu Zuzana Čižmáriková. Z tohto dôvodu museli drevené obklady rozmontovávať a pátrať po hadovi. Ako sa tam dostal? „To fakt nikto netuší,“ poznamenala Čižmáriková. Podľa jej slov to bola užovka.

Vysvätenie kancelárie

Hada nakoniec našli, chytili a vypustili do trávy. Predseda parlamentu sa chcel uistiť, aby ho po tomto incidente už nič zlé nestretlo, a tak sa rozhodol pre zaujímavé riešenie. Do svojej kancelárie si privolal kňaza, ktorý mu jeho pracovňu vysvätil.

Uvidíme, či ho to ochráni v budúcnosti. V súvislosti s návštevou hada sa špekuluje, kto ho tam mohol umiestniť, resp. ako sa tam vôbec dostal. Kancelária predsedu však nechce o páchateľovi špekulovať.

http://www.topky.sk/cl/10/1567627/Danko-vstupil-do-kancelarie-a-zalial-ho-studeny-pot–FOTO-votrelca–musel-zasahovat-knaz

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.