Médiá mlčia! Špeciálna jednotka objavila v Nemecku sklady zbraní ISIS na viacerých miestach. + Ďalšie nepokoje na Korzike. V nemocnici skončil po strete s moslimami aj Čech

Pred niekoľkými dňami našla špeciálna jednotka nemeckej polície u jedného arabského obchodníka so zeleninou, v Severnom Porýní-Vestfálsku, veľké množstvo zbraní v jeho sklade, ktorý bol ukrytý za veľkou chladiarenskou miestnosťou. Nemecké médiá o tom ale vôbec neinformovali.
figurina-Dom-sv--Martina (1)
Inormáciu o tom však zverejil na svojej webovej stránke CDU poslanec krajinského parlamentu v Hesensku, I.Tipi.
Hut ab – klobúk dole pred ním, je to odvaha. Kancelárka a viacerí jeho kolegovia zo zverejnenia tejto správy určite veľkú radosť nemajú. Okrem iného uviedol, že išlo o bojové ťažké zbrane. Vyjadril svoje obavy, že situácia sa v Nemecku dostala už tak ďaleko, že hrozí vyzbrojenie fundamentalistických islamistov, ktorí sú pripravení k bojovým akciám. Oprávnenosť svojho tvrdenia vidí aj v tom, že nasadenie špeciálnej jednotky bolo pred verejnosťou utajené a ani tlač sa o veci nezmienila jediným slovom.
Poslanec Tipi okrem toho hovorí aj o tom, že má veľké podozrenie, že podobných utajených skladov so zbraňami pre islamistov, ktorí sú pripravení k džihádu, je v Nemecku viac .
Ak dokonca aj Úrad pre ochranu ústavy, v Hamburgu, už hovorí o tom , že v Nemecku rýchlo narastá počet tých, čo podporujú džihádistov a súčasne informuje o tom, že len v Hamburgu je už 300 registrovaných podporovateľov myšlienky džihádu, tak situácia je skutočne explozívna.
Preto možno predpokladať, že v celom Nemecku a v EÚ sú ich viaceré tisícky. Fakt, že existujú zmienené sklady zbraní pre islamistov, podmieňuje aj to, že v ich plánovaní a príprave existuje už aj deň X, deň spustenia džihádu.
Poslanec Tipi povedal tiež to, že sa už dlhšiu dobu obáva a si myslí, že islamisti a džihádisti majú v Nemecku aktívnu podporu zahraničných tajných služieb, ktorých chlebodarcovia nie sú Nemecku priateľsky naklonení.
Nemecký publicista a žurnalista, Ulfkotte, ktorý má výborné kontakty k viacerým veľmi dobre informovaným príslušníkom polície, sa dozvedel, že v Nemecku už bolo objavených niekoľko podobných arzenálov so zbraňami. Medzi nimi aj jedna mešita v Marburgu.
Už dávnejšie je v Nemecku známe, že s vlnami utečencov prišli aj početní salafisti a islamistickí extrémisti, ktorí majú príkaz pripraviť a realizovať teroristické atentáty. Zbrane a výbušniny už na nich čakajú v tajných arzenáloch – ako to píše politik CDU, Tipi a Ulfkotte.
Na Tipiho webovej stránke, žiaľ, nie je možné nájsť žiadnu reakciu jeho najvyššej šéfky, kancelárky Merkel.
Predpokladám, že mu však určite telefonovala, a to, čo mu povedala, nebolo určené pre verejnosť. Napriek tomu to z Tipiho webu nezmizlo.
Politka Merkelovej je v mnohých prípadoch politikou zahmlievacou a fakty pretáčajúcou politikou, ktorá ľudí zavádza a zneisťuje. Merkel lpie na moci za každú cenu a ak sa Donald Trump stane prezidentom, tak je ale ohrozený aj jej odchod, či lepšie povedané útek do USA po skončení jej skvelej kariéry v Nemecku, kde politicky urobila trosky z toho, čo dlhé roky budovali kancelári ako Brandt, Kohl a Schröder.
Tipi prízvukuje, že každý človek v Nemecku musí byť ostražitý, lebo salafizmus a nebezpečie islamistických teroristicých atentátov povážlivo narastá.

http://romanbednar.blog.pravda.sk/2016/08/03/media-mlcia-specialna-jednotka-objavila-v-nemecku-sklady-zbrani-isis-na-viacerych-miestach/


Ďalšie nepokoje na Korzike. V nemocnici skončil po strete s moslimami aj Čech

Na Korzike majú miestni obyvatelia plné zuby moslimských turistov. Napätie vyvrcholilo až do bitky, počas ktorej boli v sobotu večer zranení štyria ľudia, vrátane tehotnej ženy a Čecha so synom. Konflikt pokračoval aj na druhý deň, keď bol zorganizovaný protest proti moslimským turistom

Bitka sa mala uskutočniť v sobotu večer, v meste Sisco, blízko Bastie. Okrem zranených boli zapálené aj tri autá. Celý stret údajne začal po tom, čo sa moslimským turistom nepáčilo, že domáci obyvatelia fotografovali ich zahalené ženy. Korzičanom sa zdalo zvláštne, že sa kúpu zahalené v moslimských plavkách burkini.

Prudká hádka vyústila až do nebezpečného konfliktu. Moslimovia napadli malého chlapca, ktorého obvinili z fotografovania ich žien. Miestne deti privolali na pomoc rodičov a strhla sa bitka, ktorú muselo upokojiť až sto policajtov.

Zranený bol aj občan českého pôvodu, ktorý pri obrane svojho syna dostal dva zásahy z ručnej harpúny. Obaja skončili v nemocnici, ale podľa nepotvrdených informácií by mali byť v poriadku.

Nedeľného protestu sa zúčastnili stovky Korzičanov a hrozia ďalšie strety. V oblasti Bastie boli povolaní radoví policajti a aj zásahové jednotky, ktoré strážia mesto.

Takéto nepokoje nie sú na Korzike vôbec vzácne a prevláda dlhodobé napätie medzi moslimskou komunitou a Korzičanmi. Minulý rok bola dokonca zničená moslimská modlitebňa, ako pomsta za útok, ktorý vykonali zamaskovaní mladíci v moslimskej štvrti na zasahujúcich hasičov.

Juraj Paška

http://www.hlavnespravy.sk/dalsie-nepokoje-na-korzike-v-nemocnici-skoncil-po-strete-s-moslimami-aj-cech/820135

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.