George Soros poodkryl svoju dušu: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv. Som ako boh”. + Pristúpiť k činom

Do mnohých médií prenikli v poslednej dobe informácie o uniknutých e-mailoch organizácií financovaných Georgom Sorosom. To, že sa tento americký bilionár, (ktorého mainstreamové médiá označujú ako „filantropa“, t.j. ľudomila, pričom svoje bohatstvo dosiahol vysoko neetickým spôsobom), snaží ovplyvňovať nielen politiku v USA, ale aj zasahovať do vnútropolitických záležitostí európskych krajín, je už známa vec
Soros
George Soros sa nezameriava iba na politiku, ale snaží sa ovplyvňovať zákonodarstvo krajín aj v iných oblastiach. Írske médiá informujú o uniknutom trojročnom pláne 2016-2019, zameranom na “práva žien“, ktorým chce Soros eliminovať zákony na ochranu nenarodených detí po celom svete. Ako modelový príklad slúži v stratégií Írsko s jeho silnými pro-life zákonmi, ktoré má byť prvým cieľom a zároveň modelovým príkladom ako “odstrániť ochranu práva na život i v iných silne katolíckych krajinách.“

Server Lifesitenews.com cituje z uniknutého dokumentu: “Víťazstvo v krajine s jednou z najprísnejšou protipotratovou legislatívou by mohlo mať dopad aj na iné katolícke krajiny, ako Poľsko a poskytnúť tak dôkaz, že zmena je možná, dokonca aj vo vysoko konzervatívnych krajinách.“

Server informuje aj o tom, že Soros veľmi štedro financuje írske potratové hnutia ako Abortion Right Campaign, miestnu pobočku Amnesty International a Irish Familly Planning Association. Podľa viceprezidenta Capital Research Center vo Washingtone, Matthewa Vaduma “Soros si myslí, že ak sa podarí zvrátiť silné katolícke zákony v Írsku, podobná legislatíva v ostatných katolíckych krajinách padne ako dominový efekt. To je spôsob, akým on pracuje.“

Predstavitelia írskeho pro-life hnutia priznávajú veľký tlak na zmenu legislatívy a pociťujú dopad, obrovského finančného krytia, ktoré propotratové organizácie „ešte pred pár rokmi nemali k dispozícii.“ Podľa Cary Sherlock, vedúcej postavy írskeho pro-life hnutia, tento tlak je vyvolaný faktom, že „Írsko dokazuje, že je možné zakázať potraty a zároveň byť svetovým vodcom v ochrane života a zdravia tehotných žien. Tisíce írskych občanov dnes žijú vďaka týmto zákonom.“

Sherlock považuje financovanie hnutia za zmenu írskych zákonov zo zahraničných subjektov za zasahovanie do vnútorných záležitostí a zároveň “urážku írskeho národa.“ Je potrebné uviesť, že v krajine silnie liberálne hnutie a Írsko nedávno legalizovalo homosexuálne manželstvá, čo v uniknutých Sorosových dokumentoch bolo charakterizované ako “vzácny a časovo vhodný príspevok k potratovej kampani”.

Kto je tento muž, ktorý zasahuje do osudov mnohých krajín? „Vždy som sa na seba díval ako na boha. Pravdu povediac od detstva som v sebe nosil mesiášske fantázie, o ktorých som cítil, že ich musím kontrolovať, ináč ma môžu dostať do problémov.“ Toto sú jeho vlastné slová. Keď ho British Independent požiadal, aby toto svoje vyhlásenie viac vysvetlil, dostalo sa redaktorovi odpovede: “Je to druh choroby, keď sa považujete za boha, za tvorcu všetkého, ale cítim sa spokojne, pretože som to začal uskutočňovať.“ Ako podotýka server usanewsflash.com, ak aj „blázon“ disponuje biliónmi, nikdy nie je „irelevantný“ a ohromné bohatstvo je to, čo mu umožňuje vplyv. Server uvádza aj jeho vplyv na amerických politikov a podporu Hillary Clintonovej v kampani. Okrem iného uvádza, že Soros vypracoval direktívy zahraničnej politiky, ktorých H. Clintonová „splnila do písmena“.

“Som niečo na spôsob deus ex machina. Som niečo výnimočné. Som veľmi spokojný so svojím obrazom na verejnosti, pretože som ho vytvoril sám. Reprezentuje to, ako chcem aby ma ľudia vnímali, nie aký som.Viete v skutočnosti nie som nezištný filantrop. Som veľmi egocentrický“…uviedol v roku 1994 pre New York Times.

Pred svojím životopiscom Michaelom Kaufmanom poodkryl svoju dušu: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv.“ Soros sám uvádza, že v jeho rodine sa vyskytli psychické poruchy, jeho starý otec trpel paranoidnými predstavami. “V mojej rodine je veľa šialenstva. Zatiaľ sa mi podarilo tomu uniknúť,” citujú Sorosa usanewsflash.com.

Server končí svoj článok o osobnosti tohto vplyvného muža, citáciou z jeho knihy Soros o Sorosovi: “Neakceptujem zákony zavedené inými… V obdobiach kedy sa menia režimy, normálne zákony neplatia.“

Toľko citát. “Soros sa zjavne pokladá za niekoho, kto je schopný určiť, kedy “normálne zákony” platia a kedy nie, “komentujú usanewsflash.com.

Katarína Hanzlíková

http://www.hlavnespravy.sk/george-soros-poodkryl-svoju-dusu-som-blazon-ktory-chce-mat-vplyv/824635


PRISTÚPIŤ K ČINOM

Už prešlo pár mesiacov od volieb a čo sa zmenilo? Nikto zatiaľ nepocítil, že by sa vlak naložený dneškom a zajtrajškami pohol dopredu, s jasne stanovenou trasou. Štandardní politici a staré štruktúry, so staromódnym a zdeformovaným prístupom k skutočným problémom Slovenska a jednotlivých regiónov, sa zubami , nechtami držia svojho vplyvu a nedovolia pokroku a modernému prístupu rozvíjať sa a tak držať krok s globálnym vývojom, štýlom a trendami. Neuvedomujú si, že tou nádejou na zmenu, pokrok a napredovanie sú práve mladí ľudia a nie ich postkomunistický pohľad na veci a robotické, naučené počínanie si vo funkciách, kde sedia ako neobraté červivé ovocie, čo hnije na stromoch a ako škorce ho ozobávajú lobbisti a populisti.

Všetci, celý národ čaká a deň za dňom sa ich nadšenie zo zmeny štruktúry vlády zmenšuje, spolu s počtom mladých ľudí, ochotných ostať, alebo sa vrátiť na Slovensko, aby mohli priložiť ruku k dielu svojou prácou, usilovnosťou, nadaním, talentom a umením, no chýba im istota. Pocit doležitosti a zaslúženej odmeny. Pevná pôda pod nohami, ktorá by bola úrodná natoľko, že sa dokáže postarať aj o ich deti, a o deti ich detí.

Mnohí čítali, alebo počuli moje myšlienky a vízie do budúcnosti a ochotu aktívne sa podieľať na zmene a ruchu, ktorý by pozostával z mnohých príležitostí pre mladých, aby mohli prejaviť svoju identitu. Ale nie len mladí ľudia ako jednotlivci, ale mladé rodiny s deťmi, ktoré sa ešte spoliehajú na svojich rodičov a vidia ich ako dokonalé bytosti. Lenže ako može byť rodič hrdinom pre svoje dieťa, keď mu schopnosti berie nedokonalý systém a oblek superhrdinu strhávajú z tela nezmyselné nariadenia, predpisy a úradné procesy.

Je čas pustiť sa do práce, ako jeden celok a nehrať sa pred ostatnými na silákov a nadľudí, ktorých robia nesmrteľnými poslanecké platy a funkcie. Máme príležitosť na nevídané zmeny, ktoré povedú k spokojnosti jednotlivcov a k vztýčenej hlave Slovenskej zvrchovanosti a národa. Máme tu toľko schopných, nadaných a talentovaných ľudí, ktorí by mohli vytvoriť dokonalú mozajku ? nový obraz Slovenska, ktoré by nebolo vo svete známe len ako miesto, kde je možné zohnať si zbraň, spáchať zločin a vysmiať sa súdnictvu, zbierať a rozdávať obálky a po večeroch sa baviť na živých vstupoch z parlamentých vystúpení.

Ja som pripravený konať. Snáď sa pripoja aj ostatní.

http://medzicas.sk/pristupit-k-cinom/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.