Steven Rockefeller: “Treba sa dohodnúť s Rusmi, inak bude vojna. Dohodnúť sa nepodarí, a preto bude tretia svetová vojna”. + Kotlebstein – nové dno slovenskej politicko – spoločenskej scény

Steven Clark Rockefeller, zástupca najmocnejšieho svetového klanu bankárov, v rozhovore pre americkú televíziu vyhlásil, že bude tretia svetová vojna. Hovoril o tom, prečo sa táto katastrofa nedá odvrátiť

„Súčasná situácia mi pripomína tú, ktorá sa vytvorila na začiatku 20. storočia, pred prvou svetovou vojnou. Aj teraz vidíme, že existujú dva zväzky mocných štátov, – USA a EÚ verzus Rusko, Čína a Irán – ktorí chcú dominovať a nik nemieni ustupovať. Nikdy v histórii také niečo neskončilo mierovou cestou. Preto som presvedčený, že tretia svetová vojna bude,“ prízvukoval Steven Rockefeller.

Posťažoval sa, že oslabiť alebo rozdeliť Rusko sa nepodarí: podľa neho nemožno vyprovokovať takú situáciu v regiónoch, aby sa odčlenili od Ruska, pretože ľudia vidia, ako sa žije v samostatných štátoch bývalého ZSSR a vedia, že sa tam život nezlepšil.

„Súčasné Rusko sa absolútne nepodobá na Sovietsky zväz. ZSSR bol zväzkom republík, ktoré by sa dalo vyprovokovať, aby sa odčlenili. Stačilo dokázať, že samostatne by sa tým republikám žilo lepšie. Veď tak sa vlastne aj stalo. Rusko je ale iné “kafé”. Buďme objektívni. Väčšina ľudí v samostatných štátoch bývalého Sovietskeho zväzu nemá lepšiu životnú úroveň, preto všetky separatistické nálady v Rusku sú vopred odsúdené na neúspech a určite skrachujú. Treba sa dohodnúť s Rusmi, inak bude vojna. Myslím si však, že sa dohodnúť nepodarí, a preto bude tretia svetová vojna,“ zdôraznil Rockefeller v rozhovore pre americkú televíziu.

Eugen Rusnák

http://www.hlavnespravy.sk/steven-rockefeller-treba-sa-dohodnut-s-rusmi-inak-bude-vojna-dohodnut-sa-nepodari-a-preto-bude-tretia-svetova-vojna/828314


KOTLEBSTEIN – NOVÉ DNO SLOVENSKEJ POLITICKO – SPOLOČENSKEJ SCÉNY.

Ide o počítačovú hru, kde virtuálne strieľate do Mariana Kotlebu vo virtuálnych priestoroch bohate vyzdobenými symbolmi Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

KstenilSlovenská politiká kultúra Kotlebsteinom sa ponorila na dno Mariánskej priekopy a zaryla sa hlboko do zemského plášťa. Inak už naozaj neviem komentovať túto “hru”.

Proti gustu žiaden dišputát, kto má záujem zahrať si niečo, po všetkých stránkach tak primitívne, nech si zahrá, je to svedectvo o ňom samom.

Nakoniec politici tým, že sa verejne angažujú, musia rátať s tým, že ich neprajníci im budú robiť veci, ktoré sú nielen za hranicou slušnosti, morálky, ale aj zdravého rozumu.

Že tú “hru” propaguje a link na ňu šíri denník SME ma vôbec neprekvapuje.

Mazurek
Strieľa sa aj na karikatúry postáv, nápadne pripomínajúcich poslancov Ľudovej strany
Či je Kotlebstein aj za hranicou právne dovoleného, to ponechávam na iných, kompetentnejších.

Privítal by som, ak by sa toho iniciatívne chytila Generálna prokuratúra, rovnako, ako sa z vlastnej iniciatívy (bez podnetu – ex offo ) chytila vyšetrovania FB statusu Kristíny Kormúthovej pre podozrenie “na rasizmus”. Je to ten známy prípad ukradnutého medeného okapu z jej domu, pre ktorý známa moderátorka prišla aj o prácu v RTVS.

Nie, že by som tým žiadal trestné stíhanie toho, kto si program nechal vyrobiť. Ide mi hlavne o to, že by bolo žiadúce, ak by sa “štát” vyjadril, či sú takého veci prípustné.

Pokiaľ sú, tak už naozaj netreba zamestnávať represívne zložky štátu stíhaním mladého muža z Cinobane.

Ten si vyslúžil trestné stíhanie vo veci prečinu útoku na verejného činiteľa, za vetu o prezidentovi Kiskovi, ktorá znela:

“Na jeho mieste by som sa nechválil, že som prezident. Lebo jediné pravé miesto pre neho je gulag,”

Čitateľ iste uzná, že stíhať mladého muža za tento výrok, a odobriť Kotlebstein, to je obrovský nepomer. Mladému mužovi hrozia 3 roky väzenia.

Celkovo slovenské právo v posledných rokoch stratilo pre občana predvídateľnosť. Je zbytočne zložité, uplatňuje sa evidentne selektívne, u jedného sa hľadá aj náznak trestnosti, inému sa prepečie všetko.

Je už 27 rokov od Novembra 89′ a nielen, že sa žiaden hospodársky zázrak nekonal, ale už postupne strácame aj právny štát.

Čo ale v prípade, ak sa štátne orgány nebudú hrou Kotlebstein zaoberať? Dúfam, že to aspoň právny zástupca muža z Cinobane náležite využije a v obhajobe rozmetá prípad “prečinu” na kozmický prach.

A my ostatní sa potom onedlho iste dočkáme počítačovej hry, kedy si budeme môcť aj navoliť iné štajny, napríklad Poliačikštajn. Aspoň bude sranda, ak ma niektorý z politikov naštve, zahrám si príslušný štajn…a rýchlejšie to predýcham.

Dúfajme len, že strieľanie politikov neprejde z virtuálneho sveta do sveta reálneho. Pretože, ak sa takáto vec stane akceptovateľnou, ako všeobecný princíp, vo virtuáli, poľahky kedykoľvek preskočí do reálu. A pred hlavňou zbrane sa môže ocitnúť politik, ktorým žiaden štajn ani nezaoberal.

Je za tým SaS ?

Prečo spomínam práve Martina Poliačika, keď je x iných politikov pre voliča významnejších?

Poliacik -Útočiaci strelec má práve jeho podobu.

Iste, nemusela by byť v programe s jeho súhlasom. Pozrel som si na jeho verený FB profil, či náhodou necítil potrebu sa k danej veci vyjadriť. Nepredpokladám totiž, že by o tom, že sa stal “strelcom” v hre v súčasnosti nevedel.

Na jeho profile nič, žiadne dištancovanie sa.

PoliacikHraHra nie je s tých najprepracovanejších, ale aj tak sa mi nezdá, že by ktosi nad niečím takým trávil čas zdarma. Takže okrem tvorcov tejto stupidity, je tu aj objednávateľ.
Pokiaľ sa Martin Poliačik alebo Richard Sulík dôrazne od hry nedištancujú, moje podozrenie prirodzene padá na SaS…

nedeľa

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.