Zverejnená mailová komunikácia medzi ĽSNS a OĽaNO od údajných Anonymous je podvrh. + KOTLEBSTEIN – NOVÉ DNO SLOVENSKEJ POLITICKO – SPOLOČENSKEJ SCÉNY.

Zverejnená mailová komunikácia medzi ĽSNS a OĽaNO od údajných Anonymous je podvrh. Podľa Matoviča je za tým Erik Tomáš
Údajní hackeri, ktorí zverejnili mailovú komunikáciu medzi Michalom Šipošom a Ninou Uherčíkovou si neuvedomili jednu dôležitú skutočnosť. A to že Nina Uherčíková skončila v júli pracovný pomer na BBSK a ako asistentka poslanca už pracuje v Bratislave. Jej pracovná mailová schránka ninauhercikova@bbsk.sk ukončením pracovného pomeru prestala existovať, a tak z nej nemohla byť 27 augusta odoslaná ani prijatá žiadna pošta. To však amatérom, ktorí si opísali jej mailovú adresu z internetovej stránky BBSK ušlo.
ĽSNS: Chceme prinútiť kompetentných obnoviť hliadky vo vlakoch. +„Lovcom imigrantov“ v Bulharsku rastie popularita

Údajné hnutie Anonymous prišlo tento týždeň so zistením, ktoré bez overenia prebrali takmer všetky médiá: “Z komunikácie medzi OĽaNO a Kotlebovou ĽSNS je jasné, že incident, ktorý sa odohral minulý týždeň počas výjazdového rokovania vlády vo Vranove nad Topľou medzi “nespokojným“ občanom a ministrom vnútra Róbertom Kaliňákom, bol dohodnutý zo strany OĽaNO u ĽSNS. Predseda strany Igor Matovič bol o tom informovaný. “Nespokojný” občan, ktorý vynadal Kaliňákovi je zjavne aktívnym členom ĽSNS, bol odsúdený a opozícia vo veľkom správu o incidente podporovala.”(viac TU)

Cieľom tejto spravodajskej hry malo byť zrejme navodenie dojmu, že občan ktorý by bol nespokojný s politikov Kaliňáka, resp. Smeru, na Slovensku neexistuje a opozícia si ho musí objednať u Kotlebu.

Na výjazdovom rokovaní vo Vranove nad Topľou sa totiž reprezentanti strany SMER okrem vrúcnych privítaní a pochvál od ľudí dočkali aj ostrej kritiky. Konkrétne to schytal minister vnútra Róbert Kaliňák. Občan mu totiž poriadne vynadal:

“Za 27 rokov ste zničili tento národ! Celý národ ste dali dole! Ženy išli robiť vonku a deti tiež musia chodiť robiť do zahraničia, aby prežili. Že sa nehanbíte?!” (viac TU)

Podľa Igora Matoviča je za tým Erik Tomáš, ktorý by sa mal “hanbiť a vstúpiť si do svedomia, keďže dôkazov je príliš veľa”. Jeho návratom k premiérovi Róbertovi Ficovi (Smer-SD) sa podľa Matoviča začala diskreditačná kampaň proti organizátorom protestov pred bytovým komplexom Bonaparte. Kampaň vyvrcholila v poradí druhým falošným videom pod hlavičkou Anonymous, kde sa organizátorov protestov znovu snažia zdiskreditovať a hovoria o vymyslenej komunikácii medzi organizátorom Michalom Šipošom, Matovičom a Kotlebovou asistentkou.

“Je to vymyslené,” povedal dnes Šipoš a ako dôkaz ponúkol vyjadrenie IT firiem spravujúcich tieto stránky, že takáto komunikácia nebola. (viac TU)

Milan Uhrík z LSNS, reagoval, že by sa mala vyhlásiť súťaž o najvtipnejšiu fotomontáž. Víťaz bude dokonca v televíznych novinách, ak mu to novinári zhltnú. “Zatiaľ víťazí vymyslená konverzácia medzi našou poslaneckou asistentkou Ninou Uherčíkovou s niekým z OĽaNO. Vraj si dohadovala vystúpenie nášho člena (s ktorým sa pozná zo susednej dediny z východu) proti Kaliňákovi. Písala mu to vraj koncom augusta z emailu @bbsk.sk Škoda len, že slečna Uherčíková už od konca júla na Úrade BBSK nepracuje a teda žiadny taký email nemá. A že býva na západnom Slovensku a nie pri Vranove…”

http://www.hlavnespravy.sk/zverejnena-mailova-komunikacia-medzi-lsns-a-olano-od-udajnych-anonymous-je-podvrh-podla-matovica-je-za-tym-erik-tomas/829077

 

KOTLEBSTEIN – NOVÉ DNO SLOVENSKEJ POLITICKO – SPOLOČENSKEJ SCÉNY.

Ide o počítačovú hru, kde virtuálne strieľate do Mariana Kotlebu vo virtuálnych priestoroch bohate vyzdobenými symbolmi Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

Poliacik3D

Slovenská politiká kultúra Kotlebsteinom sa ponorila na dno Mariánskej priekopy a zaryla sa hlboko do zemského plášťa. Inak už naozaj neviem komentovať túto “hru”.

Proti gustu žiaden dišputát, kto má záujem zahrať si niečo, po všetkých stránkach tak primitívne, nech si zahrá, je to svedectvo o ňom samom.

Nakoniec politici tým, že sa verejne angažujú, musia rátať s tým, že ich neprajníci im budú robiť veci, ktoré sú nielen za hranicou slušnosti, morálky, ale aj zdravého rozumu.

Že tú “hru” propaguje a link na ňu šíri denník SME ma vôbec neprekvapuje.

Kotlebstain Kotleba
Strieľa sa aj na karikatúry postáv, nápadne pripomínajúcich poslancov Ľudovej strany
Či je Kotlebstein aj za hranicou právne dovoleného, to ponechávam na iných, kompetentnejších.

Privítal by som, ak by sa toho iniciatívne chytila Generálna prokuratúra, rovnako, ako sa z vlastnej iniciatívy (bez podnetu – ex offo ) chytila vyšetrovania FB statusu Kristíny Kormúthovej pre podozrenie “na rasizmus”. Je to ten známy prípad ukradnutého medeného okapu z jej domu, pre ktorý známa moderátorka prišla aj o prácu v RTVS.

Nie, že by som tým žiadal trestné stíhanie toho, kto si program nechal vyrobiť. Ide mi hlavne o to, že by bolo žiadúce, ak by sa “štát” vyjadril, či sú takého veci prípustné.

Pokiaľ sú, tak už naozaj netreba zamestnávať represívne zložky štátu stíhaním mladého muža z Cinobane.

Ten si vyslúžil trestné stíhanie vo veci prečinu útoku na verejného činiteľa, za vetu o prezidentovi Kiskovi, ktorá znela:

“Na jeho mieste by som sa nechválil, že som prezident. Lebo jediné pravé miesto pre neho je gulag,”

Čitateľ iste uzná, že stíhať mladého muža za tento výrok, a odobriť Kotlebstein, to je obrovský nepomer. Mladému mužovi hrozia 3 roky väzenia.

Celkovo slovenské právo v posledných rokoch stratilo pre občana predvídateľnosť. Je zbytočne zložité, uplatňuje sa evidentne selektívne, u jedného sa hľadá aj náznak trestnosti, inému sa prepečie všetko.

Je už 27 rokov od Novembra 89′ a nielen, že sa žiaden hospodársky zázrak nekonal, ale už postupne strácame aj právny štát.

Čo ale v prípade, ak sa štátne orgány nebudú hrou Kotlebstein zaoberať? Dúfam, že to aspoň právny zástupca muža z Cinobane náležite využije a v obhajobe rozmetá prípad “prečinu” na kozmický prach.

A my ostatní sa potom onedlho iste dočkáme počítačovej hry, kedy si budeme môcť aj navoliť iné štajny, napríklad Poliačikštajn. Aspoň bude sranda, ak ma niektorý z politikov naštve, zahrám si príslušný štajn…a rýchlejšie to predýcham.

Dúfajme len, že strieľanie politikov neprejde z virtuálneho sveta do sveta reálneho. Pretože, ak sa takáto vec stane akceptovateľnou, ako všeobecný princíp, vo virtuáli, poľahky kedykoľvek preskočí do reálu. A pred hlavňou zbrane sa môže ocitnúť politik, ktorým žiaden štajn ani nezaoberal.

Je za tým SaS ?

Prečo spomínam práve Martina Poliačika, keď je x iných politikov pre voliča významnejších?

Poliačik -Útočiaci strelec má práve jeho podobu.

Iste, nemusela by byť v programe s jeho súhlasom. Pozrel som si na jeho verený FB profil, či náhodou necítil potrebu sa k danej veci vyjadriť. Nepredpokladám totiž, že by o tom, že sa stal “strelcom” v hre v súčasnosti nevedel.

Na jeho profile nič, žiadne dištancovanie sa.

Hra nie je s tých najprepracovanejších, ale aj tak sa mi nezdá, že by ktosi nad niečím takým trávil čas zdarma.

Takže okrem tvorcov tejto stupidity, je tu aj objednávateľ.

Pokiaľ sa Martin Poliačik alebo Richard Sulík dôrazne od hry nedištancujú, moje podozrenie prirodzene padá na SaS…
Ja byť Sulíkom, tak ho po tejto záležitosti už naozaj vyrazím zo strany, kamsi do MOSTu – Híd. Veď nakoniec na posmech aj tak vyjde SaS, a nie je to kvôli Martinovi Poliačikovi prvý krát…
Zdroj obrázkov: FB stránka Kotlebstein

http://medzicas.sk/kotlebstein-nove-dno-slovenskej-politicko-spolocenskej-sceny/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.