Novinára nevpustili na verejný výbor LGBTI. Čo taja pred Slovenskou verejnosťou? + J. Paška: Konferencia sa zmenila na pokus južanov o politický lynč Slovenska

Novinára nevpustili na verejný výbor LGBTI. Čo taja pred Slovenskou verejnosťou?

Zástupcovia tzv. LGBTI komunity hlásajú údajne “rovnosť” bez ohľadu na sexuálnu orientáciu. V skutočnosti ale presadzujú nadpráva pre sexuálnych extrémistov, na čo sa Slováci každoročne skladajú obrovskou sumou peňazí. Na výbor LGBTI komunity však verejnosť nepúšťajú. Investigatívny novinár Martin Daňo dostal stopku. Zrejme dostali strach, že by boli odhalené ich nekalé praktiky.

Známy investigatívny novinár Martin Daňo pri náhodnej návšteve Najvyššieho súdu spozoroval, že sa koná zasadnutie výboru pre “práva” LGBTI osôb. Najprv ho šokovalo, že práve tento výbor sa nachádza na Najvyššom súde, no keďže sú verejné, rozhodol sa ho zo zvedavosti zúčastniť. Vtedy však nastal veľký problém. Členovia LGBTI výboru nechceli novinára na výbor pustiť. Argumentovali tým, že nemá neexistujúci novinársky preukaz. Nechceli ho tam pustiť ani ako novinára ani ako verejnosť. Jednoducho chcú rokovať za zatvorenými dverami, pričom je zo zákona je jasné, že rokovanie výboru je verejné a je dokázané, že na riešenie problematiky menšín sa ročne vynakladajú milióny EUR.

Martin Daňo prišiel pred výbor LGBTI a spočiatku sa len zhováral sa s ľuďmi, ktorí taktiež čakali na toto kontroverzné zasadanie. Problémy začali keď mu šéf kancelárie ministerky Žitňanskej pre LGBTI práva oznámil, že sa tento novinár nemôže zúčastniť na výbore. Ako dôvod uviedol nutnosť registrácie dopredu, čo však nemá oporu v žiadnom zákone, pretože zasadania výborov sú zo zákona prístupné verejnosti aj novinárom bez akejkoľvek registrácie.

“Nejakí buzeranti tu budú rozhodovať, že kto môže ísť do vnútra”, povedal Daňo v reakcii na odmietavý postoj šéfa kancelárie Žitňanskej.

Ako novinár uvádza vo svojom videu, nepovedal to preto , že tento zástupca ministerky je homosexuál, ale preto, že “buzeruje”, teda stanovuje pravidlá, ktoré zákon nepozná a znova spôsobuje nezákonnosti.

Členovia výboru, ktorí čakali na chodbe, to ale zrejme nepochopili, preto sa slovne pustili do novinára a vyčítali mu, že uráža LGBTI komunitu.

Najviac vyčnievajúca členka výboru bola Oľga Pietruchová, známa feministka, propagátorka potratov, presadzujúca taktiež nadpráva pre rôzne sexuálne úchylky, a podporujúca gender ideológiu a juvenilnú justíciu.

Následne sa všetci členovia výboru presunuli už na spomínané zasadanie. Novinár Daňo však dostal stopku. Esbeeskár ho nevpustil dnu.

Zaujímavosťou je , že na tomto výbore neboli žiadni novinári a zástupca kancelárie ministerky Žitňanskej povedal, že vyjde len tlačová správa. Preto sa naskytá otázka čo členovia výboru pre “práva” LGBTI komunity na čele z ministerkou Žitňanskou utajujú pred Slovenskou verejnosťou? Prečo nechcú na svojom výbore novinárov a verejnosť? Plánujú potajomky presadiť nejaké nadpráva pre isté menšiny žijúce kontroverzným životom a bez verejnej diskusie?

http://www.hlavnespravy.sk/novinara-nevpustili-na-verejny-vybor-lgbti-co-taja-pred-slovenskou-verejnostou/837080

 

Jaroslav Paška: Konferencia sa zmenila na pokus južanov o politický lynč Slovenska

Počas rokovania workshopu B, panelu1 ktorý sa konal 2.-4. septembra, venovanom migrácii sa množili emotívne požiadavky poslancov z južných krajín na iniciovanie okamžitého spustenia procesu prerozdeľovania migrantov do všetkých krajín EÚ. Pokus južanov o politický lynč Slovenska a krajín V4 vyvrcholil pri procedúre schvaľovania záverov, keď vedúci talianskej delegácie Massimo Artini vyhlásil, že bez výzvy na rýchlejšie prerozdeľovanie imigrantov neumožnia delegácie stredomorských štátov schválenie záverov celej konferencie. Po odmietavom postoji Slovenského poslanca, južanskí politici dokonca rozdúchali fyzickú šarvátku.

“KONFERENCIA, ČI POKUS O POLITICKÝ LYNČ HOSTITEĽA?”, Takto začína svoj komentár poslanec parlamentu sa stranu SNS Jaroslav Paška , ktorý zverejnil na sociálnej sieti facebook.V komentári píše o nedávnej konferencii v Bratislave, kde sa nedisciplinovaní politici Južanských krajín Európskej únie snažili agresívne presadiť svoje požiadavky na povinné prerozdeľovanie imigrantov, s čím krajiny V4 dôrazne nesúhlasia.

Jaroslav Paška v úvode píše:

“Aj keď slovenskí organizátori MZV SR a NR SR urobili všetko pre to, aby obe podujatia prebehli v konštruktívnej, pokojnej, vecnej a dôstojnej atmosfére a do poslednej chvíle sa zdalo, že napriek mnohým názorovým rozdielom na riešenie problémov EÚ prinesú obe stretnutia aj isté pozitívne impulzy, záver medziparlamentnej konferencie nečakane poznačil koordinovaný, agresívny útok „zástupcov Stredomoria“ na slovenské vedenie konferencie a krajiny V4.”

Ďalej vysvetľuje čo sa vlastne stalo :

” Už počas rokovania workshopu B, panelu 1, venovanom udržateľnému rozvoju a migrácii sa stále viac a viac množili emotívne požiadavky poslancov z južných krajín na iniciovanie okamžitého spustenia procesu prerozdeľovania migrantov do všetkých krajín EÚ a zavedenie prísnych sankcií voči tým štátom EÚ, ktoré sa prijatiu pridelených migrantov bránia.

Pokus južanov o politický lynč Slovenska a krajín V4 vyvrcholil pri procedúre schvaľovania záverov medziparlamentnej konferencie, keď vedúci talianskej delegácie Massimo Artini ohlásil, že bez dodatočného zapracovania dôraznej výzvy na urýchlené začatie re-distribúcie migrantov do spoločného vyhlásenia neumožnia delegácie stredomorských štátov schválenie záverov celej konferencie.”

Najväčší škandál však prišiel po tom, keď poslanec za stranu MOST-HÍD František Šebej slušne odmietol požiadavky južanských politikov:

“Po slušne vyslovenej výhrade predsedajúceho konferencie, pána F. Šebeja, že ich požiadavku, s ktorou viacero delegácií nesúhlasí, nemôže vydávať za spoločnú výzvu všetkých parlamentov Únie, sa nemeckým zástupcom podporení južania zdvihli zo stoličiek, obkolesili predsednícky stôl a začali si hrubo a arogantne vynucovať akceptáciu ich nemiestnej, v rozpore s rokovacími pravidlami uplatňovanej, žiadosti.

Vykrikovali, mávali svojimi prehláseniami, strkali sa, urážali. Chvíľami to vyzeralo, ako by sme ich navrhnutými riešeniami na zastavenie migrácie oberali o nejaký skvelý kšeft… Len vďaka pokoju a trpezlivosti predsedajúcich, vecnému apelu českého zástupcu K. Schwarzenberga, či kompromisnému návrhu Z. Németha sa rozbiehajúca strkanica nakoniec nezvrhla na divadlo, aké často vídavame v rómskych osadách pri riešení sporov. ”

Na záver poslanec Paška dodal:

“Ukázalo sa, že delegácie z Talianska, Grécka, Malty, Cypru, Francúzska, Španielska a Portugalska s tichým požehnaním Nemcov neprišli do Bratislavy len konzultovať spoločné opatrenia na obmedzenie nekontrolovanej imigrácie, ale skôr vynútiť si relevantný dokument „Conclusions“, v takom znení, ktoré by im umožnilo u Európskej komisie opätovne aktivovať mechanizmus núdzovej reakcie, podľa článku 78 (3) Zmluvy o fungovaní únie. A s ním potom efektívne dotiahnuť nútené prerozdelenie migrantov z ich utečeneckých táborov do ostatných krajín EÚ.

Vôbec ich nezaujímalo, ako migráciu zastaviť. Len to, ako jej nepríjemné dôsledky preniesť na nás, aby mafiánske štruktúry mohli ešte masívnejšie pokračovať vo výnosnom prevádzačskom biznise.”

Samuel Gdovin

http://www.hlavnespravy.sk/jaroslav-paska-konferencia-sa-zmenila-na-pokus-juzanov-o-politicky-lync-slovenska/829547

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.