Belousovová o migrácii, názore na výpovede katechétu A. Čulena, historika M. Lacka a neodvysielanie filmu o bitke pri Viedni. + Iba 168 tisíc Maďarov z desaťmilionov občanov nesúhlasí s protiimigračnou politikou Viktora Orbána

Belousovová o migrácii: EÚ bude doslava prosiť NATO-USA o vojenskú pomoc, ktorá bude de facto znamenať vojenské obsadenie Európy
Bývalá poslankyňa Národnej rady SR a predsedníčka strany Národ a spravodlivosť – naša strana Anna Belousovová v rozhovore pre Hlavné správy v súvislosti so súčasnou masovou migračnou vlnou uviedla, že „Európska únia bude doslova prosiť NATO (a NATO = USA) o vojenskú pomoc, ktorá bude de facto znamenať vojenské obsadenie Európy.” Tým bude podľa nej posledná etapa plánu zavŕšená

Zakladajúca členka aktuálne vládnej strany SNS tiež vysvetlila, čo dnes chýba slovenským politikom, ako aj to, aký je jej názor na výpovede katechétu Antona Čulena a historika Martina Lacka či odmietnutie riaditeľa RTVS odvysielať historický film o bitke pri Viedni v roku 1683.

Aký je Váš názor na skutočnosť, že katechéta Anton Čulen a historik Martin Lacko dostali výpoveď pre svoje názory?

Pokiaľ viem, pán Anton Čulen bol kandidátom za ĽSNS v parlamentných voľbách 2016 a zároveň bol aj signatárom Výzvy občianskej Iniciatívy 2016, ktorá verejne a jednoznačne deklarovala podporu ĽSNS. Na tom nič zlého z jeho strany nevidím, pretože táto strana kandidovala v súlade so zákonmi SR.

Na druhej strane je tiež pravda, že na tejto kandidátke bol spomínaný učiteľ náboženstva v spoločnosti aj takých ľudí, ktorí sa verejne hlásia k obdivu Adolfa Hitlera a ideí národného socializmu. Zrejme toto boli dôvody, prečo sa ho zamestnávateľ rozhodol prepustiť zo zamestnania. Je logické, že zo strany zamestnávateľa sú na mieste určité pochybnosti o výchovnom pôsobení pána učiteľa na žiakov.

Z verejne dostupných informácií viem, že pán Martin Lacko dostal výpoveď za hrubé porušenie pracovnej disciplíny- zverejnenie kritiky postupu vedenia ÚPN. Možno za jeho výpoveďou bol aj fakt, že bol signatárom Výzvy Iniciatívy 2016 na podporu ĽSNS vo voľbách.

Treba otvorene povedať, že ÚPN je od svojho vzniku prepolitizovaný. Vznikol na základe politického rozhodnutia a jeho pôsobenie má politické ciele, čo jasne vidieť už v definícii jeho úloh, ktoré určuje zákon. Napríklad má za úlohu “…analyzovať prejavy fašistického a komunistického režimu…”.

V zákone sa zámerne dáva na jednu úroveň fašisticky a komunistický režim, čo dlhodobo presadzuje západ a najmä USA. Akoby toto boli rovnaké totality, od ktorých nás “demokracia” oslobodila. Veď je to celé nezmysel! Súdny človek musí vidieť, že to, čo žijeme nie je demokracia, ale diktatúra kapitálu. Ten má skutočnú celosvetovú moc.

Takže pre mňa je celý ÚPN o ničom. On tú skutočnú pamäť národa neoživuje, on má za úlohu pamäť národa tvoriť podľa želania a na mieru záujmom súčasnej totality maskovanej demokraciou. Personálne obsadenie ÚPN je z tohto pohľadu úplne nezaujímavé. Nič neovplyvňuje.

Čo si myslíte o tom, že verejnoprávna RTVS odmietla odvysielať poľský koprodukčný film režiséra Renza Martinelliho s originál názvom 11 settembre 1683/Bitwa pod Wiedniem – Bitka pri Viedni s odôvodnením generálneho riaditeľa Václava Miku: Najväčším problémom scenára, a aj celého filmu je podľa nás manipulatívny pohľad na historické udalosti s neskrývaným xenofóbnym a šovinistickým pohľadom”.

Spomínaný film som nevidela, a preto by bolo z mojej strany nekorektné sa k celej záležitosti striktne vyjadrovať. Čo však stojí za povšimnutie, je vyjadrenie generálneho riaditeľa Miku o dôvodoch odmietnutia odvysielať tento film. Otázka je: Z akého hodnotenia pán Mika vychádzal? Kto je autorom tohto hodnotenia?

Pokiaľ viem, film je venovaný historickej udalosti európskeho významu: bitke pri Viedni 11.9.1683, v ktorej kresťania z viacerých európskych krajín porazili tureckých dobyvateľov. Bojovali za kresťanskú vieru, proti moslimským dobyvateľom. To sú historické fakty.

Zrejme RTVS chce byť natoľko politkorektná a obáva sa, že v odvysielanom filme by diváci mohli hľadať paralely s tým, čo dnes Európa zažíva. Neodvysielanie jedného filmu predsa aj tak nezabráni, aby sa mysliaci ľudia učili z histórie, je len svedectvom zbabelosti vedenia RSTV a príkladom porušovania jedného zo svojich základných princípov verejnoprávnosti.

Ako nazeráte na súčasný prílev utečencov do Európy? Čo je podľa Vás príčinou migračnej vlny? Čo hovoríte na vyjadrenia Angely Merkelovej, ktoré mnohí označujú za pozvánku pre utečencov, aby prišli do Európy? Považujete vy osobne utečencov za hrozbu pre Slovákov?

Dnes už hádam nikto neverí v náhodnosť masovej migrácie do Európy. Bezpochyby ide o dlhodobo dobre pripravovanú “operáciu”. Jej cieľov je niekoľko. V prvom rade je to zámer zlikvidovať národy Európy, ich identitu, ako prekážku k ovládnutiu Európy. Toto je konečný cieľ! Prekážkou k jeho dosiahnutiu sú národné štáty. Preto sa uskutočňuje plán likvidácie európskych národov prílevom masových vĺn migrantov z Blízkeho východu a Afriky. Deje sa to doslova pred našimi očami a za aktívnej pomoci európskych politických elít.

Zažívame, dá sa povedať, prvú etapu plánu ovládnutia Európy. Ráta sa dokonca s tým, že masový prílev migrantov nebude bezproblémový a že sa nezaobíde bez konfliktov. To je niečo také, ako naliať do hrnca niekoľko zmesí a zamiešať ich na kašu všetkých chutí – slanej, sladkej, kyslej, horkej… V skutočnosti tá kaša bude bez chuti…Tu sa deje niečo podobné ale so živými ľuďmi, s národmi, s rôznymi civilizáciami, s inými tradíciami a hodnotami. Preto to miešanie nie je možné bez konfliktov. A to sa už deje.

Na každodenné správy o násilí spojenom s príchodom migrantov sme si už pomaly zvykli. Sem-tam väčšiu výbušnosť situácii dodajú teroristické útoky. To je realita Európy dneška. Myslím si, že to bude ešte horšie. Európa k tomu pomaly smeruje a jej politické elity sa správajú hlúpo, neadekvátne, neprichádzajú so žiadnymi reálnymi riešeniami. Práve naopak.

A ako to skončí? Podľa mňa Európa skončí v plameňoch konfliktov. Veď okrem toho, že sa na náš kontinent valia milióny ľudí celkom iných civilizačných hodnôt, ktorých sa nechcú vzdať, ale práve naopak, majú snahu ich vnucovať Európanom, treba si uvedomiť aj to, že na uspokojenie sociálnych, materiálnych potrieb migrantov sú potrebné obrovské finančné prostriedky. Odkiaľ ich vziať?! Kto na nich bude robiť?! Ako sa ukazuje, ani sociálne systémy bohatých európskych krajín nie sú schopné to zvládnuť. Takže k napätiu vyplývajúcemu z vyznávania iných hodnôt si treba ešte pridať obrovské sociálne napätie a obraz blízkej budúcnosti Európy je hotový.

Tento stav povedie k realizácii konečného cieľa organizovania masovej migrácie do Európy: EÚ bude doslova prosiť NATO (a NATO= USA) o vojenskú pomoc, ktorá bude de facto znamenať vojenské obsadenie Európy. Tým bude posledná etapa plánu zavŕšená!

Táto hrozba sa týka celej Európy, teda aj Slovenska. Žiaľ, my nemáme takého politika, ako je napríklad Viktor Orbán, ktorý nielen otvorene kritizuje vedenie, ale aj prijíma samostatné opatrenia na ochranu vlastného národa. „Naši” politici inak rozprávajú a inak konajú. Nielen pred a po voľbách, ale aj doma a za hranicami. O národ im nejde.

Je aktuálne v slovenskej politike muž, ktorého si ceníte? Je v slovenskej politike žena, ktorá má Váš obdiv?

Slovensku chýbajú politické osobnosti typu Orbána alebo Le Penovej. Slovenským politikom chýba odvaha a štátnicky rozmer.

No netreba klesať na duchu. Ak sa situácia bude ďalej vyhrocovať, doba sama vygeneruje ľudí, ktorí budú vedieť dať národu reálne ponuky na východiska z problémov. Tento čas je dobrý na to, aby – ako sa spieva v jednej z piesni od Elánu – sme si všetci obliekli dresy a ukázali, kto za koho kope! Potom príde čas skutočnej národnej politiky a politikov. Jedine to je totiž záchrana nielen pre Slovensko, ale i pre Európu!

http://www.hlavnespravy.sk/belousovova-o-migracii-eu-bude-doslava-prosit-nato-usa-o-vojensku-pomoc-ktora-bude-de-facto-znamenat-vojenske-obsadenie-europy/839622

 

Maďarsko: Referendum je pre nízku účasť neplatné. Drvivá väčšina voličov sa však vyslovila proti povinným kvótam

Nedeľňajšie referendum o utečeneckých kvótach v Maďarsku bolo neplatné vzhľadom na nízku účasť, hoci sa drvivá väčšina zo zúčastnených voličov vyslovila proti povinnému prerozdeľovaniu utečencov v EÚ

Ukazujú to takmer úplné výsledky sčítania, ktoré v noci na dnes zverejnila volebná komisia.
Z výsledkov sčítania 99,98 percenta odovzdaných hlasov vyplýva, že stanovisko maďarskej vlády proti kvótam podporilo viac ako 3,25 milióna voličov, teda 98,3 percenta tých, ktorí odovzdali platné hlasy.

Účasť na referende však dosiahla 43,9 percenta – a po odpočítaní takmer štyroch percent neplatných hlasov dokonca len 40,1 percenta. Aby bolo hlasovanie platné, muselo viac ako 50 percent maďarských voličov odovzdať platné hlasy. To že je maďarské referendum neplatné však nič nemení na jeho vážnosti. Za vstup do EÚ sa totiž v referende vyslovilo iba 3 056 000 ľudí zatiaľ čo proti kvótam sa v tomto referende vyslovilo 3 204 000 voličov.

Obyvatelia Maďarska sa v referende vyjadrovali k otázke: “Ste za to, aby EÚ mohla aj bez súhlasu maďarského parlamentu stanoviť povinné presídlenie nemaďarských občanov do Maďarska?”

http://www.hlavnespravy.sk/madarsko-referendum-je-pre-nizku-ucast-neplatne-ukazuju-takmer-uplne-vysledky/839636

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.