Švédsko zakazuje vianočnú výzdobu, aby neurazilo migrantov. +Výsmech pracujúcim v EÚ: Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne!

Švédsky Dopravný úrad Trafikverket nechce povoliť, aby mestá vešali vianočnú svetelnú výzdobu na stĺpy verejného osvetlenia. Pouličná výzdoba vraj ohrozuje bezpečnosť, pretože stĺpy nie sú dimenzované na záťaž vianočnými svetlami.

✞ Narodil sa nám Spasiteľ – Kristus Pán | Vianoce 25.12. ❋❤❋

Ťažko však možno uveriť tomu, že svetlá, ktoré bez problémov udrží niekoľko vetvičiek stromu, sú priťažké pre oceľové stĺpy. Väčšina miest tak ostane bez tradičných vianočných svetielok, čo znamená víťazstvo tých, ktorí chcú v krajine utlmiť kresťanské tradície.

Hoci sú oficiálnym dôvodom zákazu bezpečnostné pravidlá, v skutočnosti Švédsko už takmer úplne kapitulovalo pred islamom. Za posledné dva roky sa tam totiž usadilo nespočetné množstvo moslimských migrantov a zákaz typicky kresťanskej výzdoby je snaha vyhnúť sa ich urážke. Švédsko dokonca údajne zvažuje odstránenie krížov z kostolov.

http://www.napalete.sk/svedsko-zakazuje-vianocnu-vyzdobu-aby-neurazilo-migrantov/

 

Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne

Peniaze, o ktorých sa bežným ľuďom ani nesníva. V Nemecku zrejme padol rekord vo výške sociálnych dávok. Istý imigrant zo Sýrie, ktorý so sebou do Nemecka priviezol aj svoje 4 manželky a 23 detí, totiž poberá dávky vo výške až 320 000 eur ročne.

Sýrsky imigrant Ghazia A. so štyrmi manželkami a 23 deťmi vyvolal v nemeckej spoločnosti pobúrenie po tom, čo sa objavila informácia, že dostáva neuveriteľných 320.000 eur ročne vo forme sociálnych dávok. Migrant utiekol zo Sýrie do Nemecka minulý rok spolu so svojou rodinou. Informoval o tom portál express.co.uk

Hoci informácia o výške sociálnych dávok nie je oficiálne potvrdená, nemeckým médiám túto informáciu potvrdil dôveryhodný zdroj z asociácie zamestnávateľov.

Podľa islamskej tradície muž môže mať až štyri manželky – tak dlho, ako ich dokáže finančne zabezpečiť. 49- ročný moslim teda podľa všetkého túto podmienku splnil do bodky a to dokonca bez toho, aby musel pracovať. Nemci sa mu na jeho rodinné výdavky poskladajú zo svojich daní.

Aj v tomto prípade však nastal pre imigranta obrovský problém. Nemecko totiž neuznáva mnohoženstvo čo znamená, že Ghazia A. bol nútený si vybrať “hlavnú manželku”. Ostatné tri ženy sú klasifikované ako “priatelia” sýrskeho migranta a nemecké úrady ich rozmiestnili po okolitých obciach aj niekoľko desiatok kilometrov od svojho už neoficiálneho manžela. To však mužovi nebráni v tom, aby ich navštevoval a podľa svedkov to robí veľmi často.

Sýrsky imigrant sa pre médiá tiež vyjadril, že by aj chcel pracovať, ale vzhľadom na veľkosť jeho rodiny to nie je možné. “V našom náboženstve je mojou povinnosťou navštevovať svoje rodiny a tráviť s nimi spoločný čas,” vysvetlil Ghazia pre nemecký denník Bild .

Samuel Gdovin

http://www.hlavnespravy.sk/syrsky-imigrant-so-svojimi-styrmi-manzelkami-a-23-detmi-pobera-v-nemecku-davky-vo-vyske-320-000-eur-rocne/850622

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.