Hrdinský čin otca v Nemecku: Dcéru (23) zachránil pred znásilnením sýrskym migrantom. + Ďalšia obeť Merkelovej politiky? Afričania zbili a znásilnili ženu v Nemeckom Hamburgu

KLEVE – Nemecká polícia z mesta Kleve oslavuje istého 57-ročného otca ako hrdinu po tom, čo zachránil svoju dcéru z rúk násilníka a spacifikoval ho. Stačil jeden telefonát, aby zmobilizoval všetky svoje schopnosti a prišiel v pravý čas, než sa stala tragédia.

Dievčina bola na diskotéke s priateľmi, ale v nedeľu o pol šiestej ráno nevedela zohnať žiadny taxík, a tak sa rozhodla prejsť tri kilometre domov pešo. Všimla si však, že ju prenasleduje nejaký muž, a tak vystrašená rýchlo zavolala svojmu otcovi.

Slová „Nejaký muž ma sleduje domov“ primäli rodiča okamžite konať. Vytiahol kolobežku a prišiel v poslednej chvíli. Páchateľ zbil jeho dcéru takmer do bezvedomia a strhával z nej šaty po tom, čo ju odtiahol z kraja cesty do krovia.

Otec sa na neho s krikom vyrútil, stiahol opitého útočníka zo svojej dcéry a niekoľkokrát ho udrel. Potom ho telom priľahol a privolal mobilným telefónom políciu aj sanitku. Hliadka, ktorá prišla na miesto činu, odviedla Sýrčana, ktorý bol „silne pod vplyvom alkoholu“, do väzby. Teraz čelí obvineniu z napadnutia a pokusu o sexuálne zneužitie.

Obeť skončila v miestnej nemocnici, kde ju ošetrili a neskôr prepustili. Útočník býval v domove pre žiadateľov o azyl v Kleve. Polícia podľa nemeckých médií uviedla, že otec je hrdina: „Zachránil svoju dcéru pred niečím strašným.“

http://www.topky.sk/cl/11/1600937/Hrdinsky-cin-otca-v-Nemecku–Dceru–23–zachranil-pred-znasilnenim-syrskym-migrantom

 

Ďalšia obeť Merkelovej politiky? Afričania zbili a znásilnili ženu v Nemeckom Hamburgu

Nemka začula v sobotu večer volanie o pomoc z parku Lohmühle v meste Hamburg. Keď sa tam išla pozrieť čo sa deje napadla ju pätica mužov tmavej pleti. Ženu znásilnili, okradli a zbili do bezvedomia.
28-ročná žena, ktorá pracuje ako zdravotná sestra na klinike Asklepios St. Georg išla k svojmu autu, keď zrazu začula krik z neďalekého parku, okamžite sa ponáhľala na miesto činu. V parku ju však napadla pätica Afričanov, ktorí ju znásilnili, okradli a zbili do bezvedomia. Informoval o tom portál Bild.de

Štyria z nich boli vo veku od 20- 30 rokov, piaty muž mohol mať približne 30 – 40 rokov s výškou nad 180 cm. Ani jeden z mužov nehovoril nemecky.

Keď sa žena po útoku prebrala z bezvedomia sama si zavolala záchranku. Polícia po nebezpečných útočníkoch stále pátra.

Multikultúrna spoločnosť sa znova a znova ukazuje ako hotová katastrofa. Vítači imigrantov a iní slniečkári to však zrejme nepochopia, kým nebude úplne neskoro.

Samuel Gdovin

http://www.hlavnespravy.sk/dalsia-obet-merkelovej-politiky-africania-zbili-a-znasilnili-zenu-v-nemeckom-hamburgu/882084

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.