Frontálny útok extrémistických zástancov bojového ateizmu na Cirkev aj v pôstnom období: Hanobenie Cirkvi, Panny Márie, Ježiša Krista ale aj štátnych symbolov Slovenskej republiky v mene boja proti „extrémizmu“. Národná AntiKresťanská Agentúra (NAKA) určite konať nebude

25. marca 2017 – spomienka na 29. výročie sviečkovej manifestácie ktorá sa uskutočnila v roku 1988 na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave a bola začiatkom vyvrcholenia pádu komunizmu 17. novembra 1989 (v Bratislave študenti demonštrovali už 16. novembra 1988).

Prídime odprosiť za urážky Ježiša Krista, Cirkvi a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie so zástavami, heslami a transparentmi.

Bude to náš tichý protest proti vláde a parlamentu (proti predstaviteľom koalície), ktorý zavádzajú v Slovenskej republike režim diktatúry. Tiež budeme protestovať proti výsmechu hanobeniu Cirkvi, Panny Márie (prostredníctvom divadelnej inscenácie NATALKA), kresťanských symbolov a symbolov Slovenskej štátnosti.

A. Čulen

Najočakávanejší slovenský film o únose syna Michala Kováča predstavil kontroverzný plagát a nový trailer
Continental film

Film Únos prichádza s trailerom a šokuje aj svojim filmovým plagátom Ukrižovaný mladík na dvojkríži, pod ním trojvršie smetiska a v pozadí bratislavský hrad

Film Únos prichádza s trailerom a šokuje aj svojim filmovým plagátom: Ukrižovaný mladík na dvojkríži, pod ním trojvršie smetiska a v pozadí bratislavský hrad.

Film Únos scenáristky a režisérky Mariany Čengel Solčanskej sa nechal inšpirovať skutočnými udalosťami únosu prezidentovho syna a atmosférou polovice deväťdesiatych rokov. Mafia prepletená s tajnými službami, moc, ktorá sa neštíti najhorších praktík a naivní dobráci, ktorí si myslia, že spravodlivosť predsa musí existovať.

Najbližšie hanobenie Cirkvi a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie pod patronátom ľavicového extrémistu a vzbúrenca proti Bohu P. Freša sú naplánované na 6. marca na SPŠ strojníckej na Fajnorovom nábreží v Bratislave a na 13. marca na SOŠ na bratislavskej Ivanskej ceste v Bratislave.

Lenže mafia sa neštíti smrti. Vyrieši mladá novinárka záhadný a krutý odkaz – bratovu hlavu pohodenú v igelitke? Vyrieši vyšetrovateľ prípad, ktorý vyzerá jasne, avšak jeho výsledky by podťali nohy najmocnejším?

Pravda síce existuje, ale kto ju potrebuje vedieť? Od 20. januára môžu diváci v slovenských kinách vidieť trailer k filmu Únos.

Anton Čulen: Pavol Frešo a Fedor Gál hanobia katolíkov

Na plagáte k filmu visí na symbolickom dvojkríži zapichnutom na trojvrší zo smetiska ukrižovaný mladík, policajt, ktorý chcel pomáhať spravodlivosti. Deväťdesiate roky minulého storočia sa nevrátia, ale ich tieň visí nad nami dodnes. Film Únos príde do kín 2. marca 2017.

Viac o filme Únos nájdete aj tu.

https://www.interez.sk/najocakavanejsi-slovensky-film-unose-syna-michala-kovaca-predstavil-kontroverzny-plagat-novy-trailer/


Čudná „hra“ Freša a spol.

A predsa zhanobili Pannu Máriu! Máme záznam a poznáme motiváciu…


Ľudia sa búria proti nenávistnej propagande na školách

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.