Odkaz zo stretnutia s občanmi z okolia Považskej Bystrice – Nezastavia nás! + Neuveriteľné: PANTA RHEI predáva Hitlerov MEIN KAMPF – a nič sa nedeje!!!

Vláda a oligarchovia vlastniaci veľké médiá dlhodobo cenzurujú vystúpenia predstaviteľov ĽS Naše Slovensko v televízii, či v rozhlase. A teraz sa nás snažia vytlačiť už aj z ulice. Snažia sa nám za každú cenu zabrániť, aby sme ľuďom mohli hovoriť pravdu o súčasnom skorumpovanom a prehnitom systéme.

Napriek tomu, že nám primátori na tlak vlády zrušili už viacero riadne a slušne ohlásených stretnutí s občanmi (v Púchove, v Piešťanoch, atď.), tak stále nemajú dosť. Najnovšie sa nám pokúsili z „technických príčin“ zrušiť aj stretnutie s občanmi, ktoré bolo naplánované na 7. marca 2017 v Považskej Bystrici. Našťastie sme na tento scenár boli pripravení a v zálohe sme mali tajný náhradný plán. Vláda, polícia a ani tajné služby nechápali, prečo sme míting v Považskej Bystrici nezrušili po tom, čo nám mesto oznámilo, že nám kultúrny dom nesprístupní. Netušili, že máme k dispozícii veľký autobus a náhradné priestory v obci Plevník, vzdialenej len pár minút jazdy autom od Považskej Bystrice. Predstavitelia vládnej moci sa dostali do takej paniky, že na stretnutie s občanmi poslali 3 dodávky plné „kukláčov“, desiatky policajtov v uniformách a v civile a dokonca aj policajný vrtuľník.

Nakoniec sa však celá akcia, ako vždy, zaobišla bez akýchkoľvek násilností a incidentov a armáda policajtov len nemo sledovala masy slušných ľudí prichádzajúcich do kultúrneho domu v Plevníku. Na stretnutie s občanmi prišiel predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba, podpredseda Milan Uhrík a trenčiansky krajský predseda Milan Špánik. Okrem toho sa akcie zúčastnili aj poslanci Milan Mazurek a Peter Krupa. Sála Kultúrneho domu doslova praskala vo švíkoch pod masou viac ako 400 ľudí všetkých vekových kategórií.


Poslanec NR SR Milan Mazurek vo svojom príhovore porozprával svoje skúsenosti z vlakových hliadok, ktoré ĽS Naše Slovensko organizuje na kritických vlakových spojoch s cieľom zabrániť asociálom v páchaní výtržností. Poslanec NR SR a riaditeľ Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Milan Uhrík zase predstavil prácu ĽS Naše Slovensko v parlamente, o ktorej sa ľudia kvôli mediálnej cenzúre nemajú šancu dozvedieť. Tiež poukázal na úspechy, ktoré vedenie z ĽS Naše Slovensko dosiahlo v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Zase sa len potvrdilo, že kde sa nekradne, tam je peňazí dosť.

Marian Kotleba vo svojom príhovore zase zhrnul celkový stav, v ktorom sa Slovensko nachádza. Poukázal predovšetkým na rastúci dlh, ktorý predstavuje už rekordných vyše 42 miliárd eur. Len na úrokoch zaplatíme tento rok 1,3 miliardy eur. Tiež pripomenul, do akého stavu sa pod vládou „štandardných politických strán“ za posledných 27 rokov dostali ďalšie oblasti verejnej správy. Katastrofálny stav nášho zdravotníctva, neexistujúce štátne hranice, zlikvidovaná energetická a potravinová sebestačnosť, strategické podniky v rukách zahraničných vlastníkov, nespravodlivá sociálna politika, zdevastovaná armáda, atď. To všetko vedie k tomu, že sa stávame otrokmi vo vlastnom štáte. Tiež sa vyjadril k migračnej politike či potrebnému odchodu našej krajiny z teroristickej organizácie NATO.

Na záver mohli prítomní občania už tradične položiť predstaviteľom ĽS Naše Slovensko otázky bez akejkoľvek cenzúry. Perfektnú atmosféru stretnutia ukončil búrlivý potlesk v stoji. Aj toto stretnutie s občanmi nás utvrdilo v tom, že zmena je na dosah. Stačí sa len nebáť vykročiť vpred. V stretnutiach s občanmi preto budeme pokračovať aj naďalej. Pravda skôr či neskôr nakoniec vždy zvíťazí!

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/reportaze-z-akcii/odkaz-zo-stretnutia-s-obcanmi-z-okolia-povazskej-bystrice-nezastavia-nas/

 

PANTA RHEI predáva MEIN KAMPF – a nič sa nedeje!!!

Kniha Adolfa Hitlera „MEIN KAMPF“ je v predaji v kníhkupectve Panta Rhei a distribuuje ju IKAR.
Obe firmy kontroluje J&T. Má slúžiť vraj výlučne ku „štúdijným účelom“.

Je zaujímavé, že NAKA šikanovala kňaza a historika Ďuricu, kňaza Jána Košiara za publikáciu kalendára BEZ TEXTU o Tisovi! V novinách o tom bolo plno článkov. Film Matice slovenskej „Bez 14. marca“ sa dočkal mediálnej kritiky. Generálna prokuratúra s NAKA mali ostrý poplach.

Teraz, keď J&T distribuuje a predáva BIBLIU NACIZMU, všetci sú ticho. Asi zapadla pod nánosom Evitoviek. GP nekoná, NAKA nemá výjazd. Lebo dobrú knihu nájdete v každom dobrom kníhkupectve.
Ako vidno sloboda slova je len pre „vyvolených“ a z toho plynúci biznis. Viete si predstaviť, čo by sa stalo s maličkým kníhkupectvom Svojeť v Liga pasáži v Bratislave, ak by predávali Mein kampf?
A teraz je mediálna tíšina! Čo tak podnet na GP? 🙂
„Nesúhlasím s vaším názorom, ale dal by som svoj život za to, aby ste ho mohli slobodne povedať.“ (Voltaire) na ktorého sa tak radi odvolávajú naši pseudodemokrati.
(Poznámka: Ing. Gabriela Belopotocká, spolumajiteľka IKAR, je údajne členkou Židovskej náboženskej obce)
http://www.pantarhei.sk/knihy/odborna-a-popularno-naucna-literatura/historia-vojnova-literatura/druha-svetova-vojna/mein-kampf.html
http://www.pantarhei.sk/knihy/odbo rna-a-popu…

http://www.magnificat.sk/naka-levy-prichadzaju-v-kravatkach-zozerieme-im-to/

Na Slovensku sa predáva Mein Kampf
ČTK | 07.08.2006 18:11
Na Slovensku sa už vyše mesiaca opäť predáva slovenský preklad knihy Adolfa Hitlera Mein Kampf. Distribútor odhaduje, že za posledný mesiac sa predalo až do tisíc exemplárov knihy od autora, ktorý má na svedomí rozpútanie druhej svetovej vojny a milióny ľudských životov.

V súvislosti s vydaním slovenského prekladu Mein Kampf sa v roku 2001 začalo na Slovensku i v Česku trestné stíhanie voči vydavateľke Agnese Burdovej, ktorá má české i slovenské občianstvo. Podľa hovorcu vydavateľstva Vladimíra Koříneka pražský obvodný súd zrušil proti Burdovej trestné stíhanie vo februári tohto roka. „Nasledujúci mesiac stíhanie stiahla aj Okresná prokuratúra v Považskej Bystrici,“ dodal.

„Kniha sa predáva normálne – nie je to žiadny bestseller, ale ani prepadák,“ povedal spolumajiteľ spoločnosti Modul, ktorá knihu distribuuje po slovenských kníhkupectvách. Podnikateľ nechcel byť menovaný. Za uplynulý viac ako mesiac, odkedy sa kniha opäť objavila na knižných pultoch, sa podľa neho predalo päťsto až tisíc exemplárov. Podľa iného predajcu kníh je to však prehnané číslo.

Slovenský preklad Hitlerovej knihy sa predáva napríklad v sieti kníhkupectiev Panta Rhei. Úspešnosť predaja v týchto kníhkupectvách sa však zatiaľ nepodarilo zistiť.

Predaj knihy sa ani napriek zrušeniu trestného stíhania neobnovil v susednom Česku. Tam to totiž podľa Koříneka neumožňuje novela autorského zákona, podľa ktorej sú práva k dielu voľné až po 70 rokoch od smrti autora. Táto doba sa po vzore európskej legislatívy zvýšila práve počas trestného stíhania v Česku. Zákon sa podobne zmenil aj na Slovensku, ten sa však netýka diel, na ktoré už práva boli voľné.

Prípad vydavateľa Mein Kampf sa v Česku dostal až na Najvyšší súd, ktorý minulý rok zbavil viny vydavateľa Michala Zítku. V susednom Poľsku bol iný vydavateľ uznaný za vinného z porušenia autorských práv. Správcom autorských práv na Hitlerovo dielo je nemecká spolková krajina Bavorsko.

http://spravy.pravda.sk/zaujimavosti/clanok/245015-na-slovensku-sa-predava-mein-kampf/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.