ĽS Naše Slovensko sa dištancuje od tzv. protikorupčného pochodu aktivistov v Bratislave. + Skupina moslimov zaútočila železnými tyčami na procesiu kresťanov v Španielsku

Na utorok, 18.4.2017, je v Bratislave plánovaný veľký údajne protikorupčný pochod.

(Dnešná (17.4. 2017) večerná sv. omša v kostole minoritov sv. Františka (minoriti) bola venovaná „70. výročiu smrti kňaza Jozefa”.)

Hoci oficiálni organizátori tohto protestu (tzv. biele kone) pochádzajú najmä zo študentského prostredia a protest prezentujú navonok ako apolitický, v skutočnosti je za celou akciou cítiť silný vplyv mimovládnych organizácií a značnú podporu mainstreamových médií (napr. Aktuality.sk, Denník N, SME, atď.).

Priatelia, dajte si pozor na ten zajtrajší tzv. protikorupčný pochod v Bratislave. Nie je to to, za čo sa to vydáva. Je to špinavá hra nasadených agentov s cieľom vybičovať vo verejnosti protištátne nálady – tak ako na Ukrajine. Každý predsa vie, že žiadni „násťroční“ študenti, herci ani speváci korupciu z ulice neporazia. Tá sa dá poraziť len tvrdými krokmi z vlády. Máme informácie, že jedným zo skutočných cieľov tohto kváziprotestu je snaha o verejné zdiskreditovanie ĽS Naše Slovensko prostredníctvom nasadených provokatérov, aby mali zámienku ešte viac nás umlčať. V posledných dňoch sme vo viacerých krajoch zaznamenali súrny záujem policajtov o naše stranícke tričká a vlajky. Nikto z ĽS Naše Slovensko sa zajtrajšieho „protestu“ nezúčastní! Aj tí, čo ste tam chceli ísť s dobrým úmyslom – nenaleťte im na túto spravodajskú hru. S korupciou sa rázne porátame, keď budeme vo vláde! 18. apríl bude pre nás navždy dňom hanebnej vraždy doposiaľ jediného skutočne slovenského prezidenta a mučeníka viery ThDr. Jozefa Tisu.

Tento protest naplánovali organizátori navyše naschvál na 70. výročie justičnej vraždy prvého slovenského prezidenta Dr. Jozefa Tisa, ktorého 18. apríla 1947 boľševický súd narýchlo odsúdil na trest smrti za vykonštruované obvinenia napriek tomu, že pánovi prezidentovi bola znemožnená riadna obhajoba.

Vyzývame preto všetkých členov a sympatizantov ĽS Naše Slovensko, aby sa tohto “protikorupčného” pochodu v Bratislave nezúčastňovali! ĽS Naše Slovensko sa od celej akcie dištancuje.

Voči korupcii a rozkrádaniu vedieme vlastný nekompromisný boj, ktorý má na rozdiel od protestov jasné výsledky. Svedčí o tom aj fakt, že v Banskobystrickom samosprávnom kraji nevznikol počas vedenia ĽS Naše Slovensko ani jeden korupčný alebo finančný škandál. V rámci boja proti korupcii sme len v BBSK podali takmer 30 trestných oznámení pre podozrenia z korupcie, rozkrádania a subvenčných podvodov. Kvôli korupčným kauzám a pochybným praktikám sme v NR SR viackrát hlasovali za odvolanie predsedu vlády Roberta Fica (hlasovanie tu), ministra vnútra Roberta Kaliňáka (hlasovanie tu) alebo ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera (hlasovanie tu).

V boji proti korupcii sa snažíme presadiť tzv. čínsky model, kde sa tvrdo trestá každý, kto je usvedčený z korupcie. Sme presvedčení, že zlodejov a podvodníkov, ktorí ťahajú za nitky slovenskej politiky, nezastrašia žiadne študentské pochody ani protestno-benefičné koncerty, ale len tvrdé exemplárne tresty! Čas zúčtovania je bližšie, než sú si páni z politicko-oligarchistickej mafie ochotní priznať.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
podpredseda ĽS Naše Slovensko

http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenia/ls-nase-slovensko-sa-distancuje-od-tzv-protikorupcneho-pochodu-aktivistov-v-bratislave/

 

Skupina moslimov zaútočila železnými tyčami na procesiu kresťanov v Španielsku

Star tv zverejnila na svojom youtube profile video, v ktorom skupina moslimov za pokriku “Alláhu akbar” zaútočila na kresťanov sláviacich Veľkú noc v španielskom meste Sevilla. Útočiaci moslimovia zranili desiatky ľudí a ničili kresťanské symboly. Moslimovia boli vyzbrojení železnými tyčami a s nimi zaútočili na procesiu kresťanov – toto je dnešná multikultúrna Európa a prejav budúcnosti v Európe s moslimskou nadvládou. Incident sa mal odohrať 14. apríla, na Veľký piatok. Správu o tom priniesli viaceré svetové médiá, medzi nimi aj Daily Mail

Brutálny incident sa udial počas nočnej procesie krížovej cesty, ktorou si na uplynulý Veľký piatok kresťania v španielskej Seville pripomínali umučenie a smrť Ježiša Krista, a na ktorej sú už tradične prítomní v hojnej účasti počtom niekoľko stoviek až tisícov ľudí.

Bezpečnostné zložky Seville v súčasnosti prosia aj užívateľov sociálnych sietí, aby poskytli viac informácií ako aj fotografií či videí svedkov útoku na náboženské slávenie. Podobný incident sa udial aj v meste Marbella, kde bitka viedla k teroristickému poplachu počas náboženských slávení.

Video z útoku si môžete pozrieť na konci článku.

http://www.hlavnespravy.sk/skupina-muslimov-zautocila-zeleznymi-tycami-na-procesiu-krestanov-v-spanielsku/971066

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.