Marian Kotleba dnes zasvätil seba, svoju politickú stranu, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov súčasných i budúcich a celé Slovensko Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Dnes v bazilike Narodenia Panny Márie vo Vranove nad Topľou sa, po svätej omši na poludnie, predseda BBSK a predseda politickej strany Kotleba- ĽSNS a poslanec NRSR zasvätil Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie.  Po prednesení zasväcujúcej modlitby mu kňaz udelil svoje požehnanie.

Znenie modlitby zasvätenia M. Kotlebu:
Ja, Marian Kotleba, pred Trojjediným Bohom, celým nebom, chórmi svätých Božích anjelov, pred všetkými svätými i trpiacimi dušami v očistci, zasväcujem bezvýhradne Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie seba, celú politickú stranu Kotleba – ĽSNS, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov súčasných i budúcich a celé Slovensko.
Drahá Matka Krista, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých mojich nepriateľov a nepriateľov Slovenska a všetkých, čo ma nenávidia a preklínajú. Nech skrze tvoje Nepoškvrnené Srdce, Boh zmarí všetky úklady satana a zničí jeho moc, aby zavládol pokoj v našich srdciach, rodinách a celej našej vlasti.

Predseda BBSK a predseda politickej strany Kotleba- ĽSNS a poslanec NRSR sa 27. 6. 2017 v bazilike Narodenia Panny Márie vo Vranove nad Topľou zasvätil Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Mária, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých tých, o ktorých som kedy rozhodoval a budem rozhodovať a aj tých, ktorým som sa kedy podriaďoval a budem podriaďovať.
Matka, úplne sa ti odovzdávam so všetkým čo mám a čím som. Vládni nado mnou podľa svojho rozhodnutia, aby som našiel zaľúbenie v Božích očiach. Nech moje myšlienky, slová, skutky i celý môj život, je na oslavu Najsvätejšej Trojice a pre duchovné a materiálne dobro nesmrteľných duší.

Amen“

 

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.