Módna spoločnosť pre LGBTI ľudí chcela dať za symbol ich oblečenia swastiku. Ich vysvetlenie je šokujúce. + Na severe Maroka sa 15 tínedžerov súložiacich s oslicou nakazilo besnotou

Spoločnosť KA Design, ktorá sa charakterizuje odievaním LGBTI ľudí, pred pár dňami šokovala, keď ohlásila novú kolekciu oblečenia so symbolom swastiky

KA Design navrhla novú kolekciu oblečenia pre LGBTI pod názvom “Nová swastika”

Ako prináša denník The Blaze, spoločnosť ohlásila tento svoj zámer vo videu pod názvom “The New Swastika” (Nová svastika).

Vo videu uvádzajú: “Swastika hlási svoj návrat” a znázorňujú tento nacistický symbol v dúhových farbách slovami “toto je swastika. Má 5000 rokov. Je symbolom mieru. Je symbolom lásky, šťastia, nekonečna, života. Až jedného dňa prišiel Nacizmus…” a pokračuje ďalej: “Zobrali swastiku, otočili ju o 45 stupňov a obrátili ju na nenávisť, strach, vojny, rasizmus, moc. Navždy tak stigmatizovali swastiku…”

Spoločnosť sa však nestretla s pochopením, ani u samotných jej klientov z radov LGBTI. Jeden z nich si všimol, že spoločnosť sa ani len neunúvala dať symbol do pôvodného uhla, ale prevzala práve ten od nacistov: “Chlapci, swastika nie je v tomto uhle, stojí rovno. Vy ste tak len načrtli nacistický symbol, ktorý ste vyfarbili dúhou…”.

IKEA- stôl

Noviny Jeruzalem Post citujú hlavu Židovského kongresu Arsena Ostrovsky, ktorý nový dizajn odevov nazval ako “obscénny a nechutný”.

“Je to nielen neuveriteľne naivné, ale aj odporne útočné”, údajne povedal. “Čo bude ďalej? Používanie symbolu ISIS na šírenie rodovej rovnosti?”

Spoločnosť si však za touto aktivitou zjavne stojí. Portál Mic prináša jej vyjadrenie: “Naozaj sa nám páčila swastika. Nie pre to, aké všelijaké významy sa jej prikladajú, ale len kvôli jej tvaru, kvôli tomu, ako vyzerá. Avšak zjavne silné puto medzi swastikou a nacistickými hodnotami je nezlomiteľné. Necítime sa slobodní. Preto sme chceli použiť tento symbol s cieľom šírenia opačných hodnôt – hodnôt lásky, mieru a slobody. Náš projekt chcel vyjadriť víťazstvo lásky a ľudstva proti nenávisti a nacizmu vo všeobecnosti.” Záverom dodávajú: “Neočakávali sme od ľudí toľko nenávisti.”

http://www.hlavnespravy.sk/modna-spolocnost-pre-lgbti-ludi-chcela-dat-za-symbol-ich-oblecenia-swastiku-ich-vysvetlenie-je-sokujuce/1097380

 

Trocha drsné, ale pravdivé: Afričan o vďačnosti imigrantov

Na severe Maroka sa 15 tínedžerov súložiacich s oslicou nakazilo besnotou

Z Maroka prišla smutná správa, ktorá je de facto obžalobou xenofóbnych a protiimigračne zameraných kruhov v EÚ . Denník Morocco World News publikoval informáciu, podľa ktorej sa v severomarockom malom mestečku Sidi al Kamel až 15 tínedžerov, súložiacich s oslicou, nakazilo besnotou.

Zodpovednosť za nakazených a sexuálne frustrovaných marockých tínedžerov jednoznačne leží na pleciach protiimigrantských a xenofóbnych jedincov z Európskej únie, z radov politických elít, či širšej verejnosti. Ak by sa sexuálne frustrovaní tínedžeri včas dostali do Európy, vďaka multikulturálnym a slniečkárskym aktivitám by prišlo k ich plnohodnotnému a obohacujúcemu začleneniu do európskej spoločnosti, nemuselo prísť k ohrozeniu ich životov besnotou v malom marockom mestečku.

Situácia je o to bolestnejšia, že smrť hrozí aj oslici, nakazenej besnotou, ktorej marockí tínedžeri preukázali svoju náklonnosť. Dobrou správou je, že tínedžeri dostali včas injekciu proti besnote a podarilo sa ich zachrániť. Denník Morocco World News uvádza, že nakazených môže byť viac, pretože časť rodičov kvôli posmechu susedov nechala evidentne očkovať svojich tínedžerov v iných mestách.

Dúfajme, že v budúcnosti, v rámci profylaxie už budú marokánski tínedžeri používať pri svojich milostných aktivitách adekvátnu ochranu. Zastupiteľstvo mesta Sidi al Kamel nabáda obyvateľov, aby v prípade potreby odložili pocity hanby nabok a ak “bližšie obdivovali nejaké zviera” nezanedbali návštevu lekára.

http://www.hlavnespravy.sk/na-severe-maroka-sa-15-tinedzerov-suloziacich-s-oslicou-nakazilo-besnotou/1099524

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.