Občianska výzva k výstave Body The Exhibition. Podporiť toto stanovisko môžete aj vy 11. 9. 2017 o 17. 30 hod. pred vchodom na výstavisko Incheba na Einsteinovej ulici v Petržalke

Vyjadrujeme podporu k odbornému stanovisku Slovenskej lekárskej komory, Ústavu zdravotníckej etiky a predsedovi KBS Stanislavovi Zvolenskému a vyzývame všetkých občanov Slovenska, aby toto nehumánne podujatie nepodporovali.

Do Bratislavy opäť zavítala, pod rúškom akéhosi zvláštneho druhu „humanizmu“, výstava stoviek exponátov pochádzajúcich zo skutočných mŕtvych ľudských tiel s nejasným pôvodom.  

Nikto nevie vyvrátiť pochybnosti, že mnohé tieto mŕtve ľudské telá nainštalované do rôznych póz patrili nespravodlivo popraveným odporcom čínskeho režimu, ktorý trestá väzňov svedomia okrem najvyššieho trestu ešte aj  plastizáciou.

Tvrdeniam, že títo väzni svedomia pred smrťou dobrovoľne súhlasili s posmrtnou zmenou ich organického tela na plast, bez akýchkoľvek overiteľných dokumentov, asi nikto len tak neuverí. Väčšinou sa  proti čínskemu komunistickému režimu previnili iba tým, že bojovali za svoje ľudské či politické  práva alebo náboženskú slobodu. Nepochybne sú medzi nimi aj kresťania, ktorých telá sú chrámom Božím, v ktorom prebýva Duch Svätý. Smutné je aj to, že sa medzi nimi nájdu aj deti. A my tento nechutný biznis ponižujúci ľudskú dôstojnosť, pri ktorom sa znevažujú mŕtve ľudské telá,  ešte aj finančne podporujeme. Kto z nás by chcel v budúcnosti skončiť ako takýto výstavný exemplár?

Sme presvedčení, že žiadne ľudské telo by v kultúrnej spoločnosti nemalo byť ani po smrti predmetom zisku a preto by aj výstava preparovaných ľudských tiel mala byť na Slovensku zakázaná a plastizácia MŔTVEHO ĽUDSKÉHO TELA by mala byť zaradená medzi zločiny proti ľudskosti.

Preto vyjadrujeme podporu k odbornému stanovisku Slovenskej lekárskej komory, Ústavu zdravotníckej etiky a predsedovi KBS Stanislavovi Zvolenskému a vyzývame všetkých občanov Slovenska, aby toto nehumánne podujatie nepodporovali.

 

Podporiť toto stanovisko môžete aj vy 11. 9. 2017 o 17. 30 hod. pred vchodom na výstavisko Incheba na Einsteinovej ulici (v smere do Petržalky), kde sa uskutoční modlitbové zhromaždenie občanov na podporu protestných stanovísk proti výstave Body The Exhibition.

O.z. Aliancia za nedeľu (AZN), Iniciatíva 2016, o.z. Magnificat Slovakia, o. z. Dedičstvo otcov, o.z. Rastic; Panslovanská únia, Konzervatívne Slovensko, Spoločnosť A. Hlinku, Vospolnosť, Hlas občanov Slovenska.

Eva Zelenayová (Iniciatíva 2016), Anton Čulen (AZN)

 

JVS Group: Útoky na výstavu už nemôžeme ďalej ignorovať! Kanadský právnik hovorí o tom, ako si čínsky režim nárokuje orgány nepohodlných ľudí Proti výstave výrazne vystúpilo občianske združenie Aliancia za nedeľu pod vedením Evy Zelenayovej a Antona Čulena

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.