Pane Bože v čom to žijeme

Už zo dva týždne sa na Ukrajine vraždia nevinní ľudia. Moci v Kyjeve sa krvavým pučom dostala nikým nevolená vláda, ktorej prvým krokom bol zákaz ruštiny, ako úradného jazyka. Po ukrajinských uliciach pochodujú davy hajlujúcich fašistov s obrázkom Banderu – a svet mlčí. V Odese je zaživa upálených 46 ľudí a “demokratický svet” mlčí. Mainstreamové média majú starosti s tým, prečo Iveta Bartošová skočila pod vlak a EU + USA sa dohadujú o tom, aké nové sankcie by bolo treba uvaliť na Rusko…
Zbesilosti vyvrcholili tento výkend, keď ozbrojené zložky Ukrajiny postrielali desiatky ľudí, ktorí akurát nepokladajú kyjevskú fašistickú vládu za svoju vládu. V Mariopole spustí armáda paľbu do ľudí, ktorí chcú iba demokraticky hlasovať v referende. A svet je ticho!

Tí tam na východe Ukrajiny dávno pochopili, že o tom vraždení nebudú “verejnoprávne” média informovať – no tak všetky tie zverstvá masovo natáčajú na svoje mobily a okamžite odosieľajú po sieti na internet. A tak si milóny ľudí na celom svete možu pozrieť z roznych pohľadov tie isté otrasné scény – ako sa podpaľuje barák v ktorom sa ukryli živí ľudia, ako je zastrelený neozbrojený človek, ktorý má zdvihnuté ruky – aby ukázal, že neni nebezpečný, ako dostal guľku do hlavy muž so sádrou na ruke, dievča s nákupom…, ako leži na zemi pri stánku s pivom neozbrojený chlap s prestrelenou hlavou, masaker pred volebnou miestnosťou… A svet nič.

Na Facebooku a v roznych novinových diskusiách sa milióny ľudí dožaduje pravdy a toho, aby sa k tomu demokratický svet postavil tak, ako to robil doteraz. Na Pobreží Slonoviny, v Egypte, v Líbyi, v Jemene, Tunisku, Sýrii…, stratili vlády okamžite legitimitu po tom, ako použili silu proti vlastnému ľudu a začali strielať demonštrantov. A tak sa pýtajú: Kedy stratí legitimitu ukrajinská vláda a kedy budú na ňu uvalené sankcie???!

Pár príkladov:http://tn.nova.cz/bin/mobile/index.php?article_id=266724
https://www.youtube.com/watch?v=6J3MHkJnzIw

A ešte trefný obrázok z internetu- Obamov dvojitý meter

Obamov dvojmeter

http://hase.blog.pravda.sk/2014/05/12/pane-boze-v-com-to-zijeme/

Únik tajného rozhovoru Tymošenkové, která plánuje vyprovokovat Putina k zásahu

 

Tymošenková byla tajně natočená, jak připravuje plány s cílem vyprovokovat Putina k zásahu. Tato bezcitná osobnost chce zasáhnout nejsilněji, jako se dá. Ve videu hovoří o návrhu, aby 9. května 2014 při oslavách byla spuštěna střelba na veterány v Oděse.

Cíl je jasný, vyvolat nepokoje, aby bylo možné zasáhnout proti lidem, kteří nesouhlasí s kyjevskými fašisty. Tyto řeči poslouchá i nově dosazený primátor Oděsy. Co na to naše milá ČT, bude opět mlčet a držet americký propagandistivký tón?

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1042-unik-tajneho-rozhovoru-tymosenkove-ktera-planuje-vyprovokovat-putina-k-zasahu-co-na-to-ct

Tento obsah bol zaradený v Správy, Zahraničné. Zálohujte si trvalý odkaz.