Vyhlásenie Panslovanskej únie Zachovajme slovenskú identitu! Neustupujme extrémistickým nátlakom agresívnych menšín!

sedembolestná-so-synom-v-náručí1
Tohoročnú nechutnú homolesbickú šou v uliciach Bratislavy údajne podporí vyše dvadsať diplomatických misií na Slovensku. Osobitne pikantne pôsobí údajná podpora chorvátskeho zastupiteľstva, ktoré by takouto podporou ignorovalo výsledok referenda vo vlastnej krajine, kde voliči manželstvo osôb toho istého pohlavia odmietli. Myslíme si, že podpora extrémistického exhibicionizmu nemá s tradičnou diplomatickou kultúrou nič spoločné.

Zachovajme slovenskú identitu! Slovenská verejnosť je konzervatívna. Chvalabohu. Ján Pavol II raz povedal, že Slovensko má zohrať v 21. storočí v Európe dôležitú úlohu. Nepodliehajme preto manierom, ktoré sa už v západnej Európe, ako sa zdá, udomácnili a ktoré sa snažia Slovensku imputovať platení agenti vplyvu, kúpení „odborníci“ na ľudské práva, či „moderní rozhľadení“ novinári. Držme sa našich stáročiami osvedčených tradícií, aby bolo každému jasné, že Slovensko je vlasťou morálne a eticky zdravého národa. Nech nás nepomýlia táraniny o akejsi diskriminácii homolesbických jedincov. V súčasnosti obrovský priestor dostávajú extrémistické názory a snahy o diskrimináciu a dokonca o prenasledovanie nositeľov zdravých a prirodzených väčšinových postojov. Slovensko však nie je v EU v otázke manželstiev osôb rovnakého pohlavia osamotené. Podobný zákaz, ako na Slovensku, majú aj v Poľsku, Maďarsku, Lotyšsku, Litve či Bulharsku.

Liberálno-homolesbický tlak na základy tradičnej európskej spoločnosti, vykorenenosť a postupná strata identity sú najzreteľnejšími a najviditeľnejšími znakmi ohrozenia európskej civilizácie. Neustupujme extrémistickým nátlakom agresívnych menšín! Uvedomme si, že tam, kde spoločnosti diktujú dobre organizované menšiny nevládne démos (ľud), ale nátlakové záujmové skupiny – to ale nie je demokracia. Pripomíname, že keď akýkoľvek zákon, tým skôr zákon ústavný, schvália riadne zvolení zástupcovia ľudu (teda parlament) nejde o žiadnu diskrimináciu, ale o demokraciu v jej najčistejšej podobe, vyformovanú tisícročnými skúsenosťami. Preto každé konanie proti duchu takého zákona odporuje aj podstate európskej kultúry a demokracie. Zachovajme si zdravý rozum!

Bratislava 27. júna 2014
Predsedníctvo Panslovanskej únie

Gender teoria skolabovala,pozrite si toto aj so slovenskymi titulkami

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Správy, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.