Máme veľa dôchodcov a zdravotne ťažko postihnutých občanov? SaS plánuje otvoriť diskusiu o eutanázii + SOCIÁLNA POISŤOVŇA UVÁDZA NOVÚ FORMU HYENIZMU !

Stop autogenocide

Strana SaS chce na Slovensku otvoriť diskusiu o eutanázii. Ako povedala poslankyňa Jana Kiššová, do roka chce pripraviť aj legislatívny návrh.

Dovtedy chce diskutovať predovšetkým s odborníkmi. „Žiadna téma by nemala byť v spoločnosti tabu,“ zdôraznila Kiššová s tým, že ak sa o probléme nehovorí, neznamená to, že neexistuje. Podľa nej je takouto témou aj dôstojné dobrovoľné ukončenie trápenia pre nevyliečiteľne chorých ľudí, u ktorých neexistuje možnosť na zlepšenie zdravotného stavu a ich utrpenie je neúnosné.

Eutanázia je dnes na Slovensku nelegálna, čo podľa Kiššovej nie je dobré. „Súčasný stav prináša mnohým ľuďom neznesiteľnú a nezvratnú bolesť. Núti ich k predlžovaniu utrpenia a nedôstojnému záveru života. Príbuzným prináša bezmocnosť,“ zdôraznila s tým, že sa vynárajú otázky, či by spoločnosť nemala dať možnosť trpiacemu, aby sám rozhodol, či chce utrpenie skončiť.
Otestujte sa:Akí ste boli žiaci? Vyskúšajte naše testy vedomostí zo základnej školy.

SaS sa podľa podpredsedu strany Ľubomíra Galka na spustenie diskusie dlhšie pripravovala. Nechala si na jar spraviť prieskum verejnej mienky, aby strana zistila názor občanov na eutanáziu. V prieskume položili osloveným otázku: „Myslíte si, že by ťažko a nevyliečiteľne chorý človek, ktorý znáša veľké utrpenie, mal mať možnosť ukončiť svoj život za asistencie lekára?“

Podľa Galka 60 percent opýtaných si myslí, že človek by mal mať takúto možnosť, približne 26 percent si myslí pravý opak, 14 percent sa nevedelo alebo nechcelo vyjadriť. V súčasnosti sú podľa Galka spracovávané výsledky druhého prieskumu, ktorý sa týka tejto témy. Zároveň pripomenul, že vo viacerých krajinách je povolená nejaká forma eutanázie. V Belgicku, Holandsku a Luxembursku je povolená aktívna eutanázia.

Pasívna eutanázia je povolená vo Francúzsku a Nemecku. Asistovaná eutanázia je povolená napríklad vo Švajčiarsku. Diskusia o eutanázii je podľa Galka celospoločensky dôležitá. „Myslíme si, že ľudia, ktorí podstupujú utrpenie, majú mať možnosť ukončiť svoje utrpenie,“ uviedol.

Poslanec za SaS a lekár Peter Osuský zdôraznil, že poskytnutie možnosti rozhodnúť sa neznamená prinútiť tých, ktorí to kategoricky odmietajú. „Alternatíva eutanázie je vecou slobodného rozhodnutia uvažujúceho človeka,“ konštatoval. Podľa neho ten, kto chce zabrániť niekomu odstrániť svoje utrpenie, zasahuje do jeho slobody.

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/328039-sas-planuje-otvorit-diskusiu-o-eutanazii/

———- Správa poslaná ďalej ———-Dátum: 25. augusta 2014 9:44
Predmet: Fw: Fwd: Fwd: BOJKOT MÉDIÍ – VÝZVA !!!

SOCIÁLNA POISŤOVŇA MÁ NOVÝ PRODUKT !!!

Priatelia
dajte pozor na Vasich rodicov

​ dochodcov,​ ci sa potajme do toho nezapoja!!!

Dobry podvod na starych ludi a pozostalych – preposielam

​, J.B.​
 
Aby si nemuseli plniť povinnosť voči slušnému občanovi, ktorý si všetko parádne dávno predplatil, tak chcú na ňom ešte zarobiť, so svätožiarou sociálnosti nad svojou vydlabanou komunistickou hlavou. Navrhoval by som, aby sa táto vymoženosť vzťahovala len na voličov Smeru. Mali by preto túto voľbu proklamovať verejne. Nemali by sa za svoju náklonnosť ku komunistom hanbiť. Však je to také sociálne, uvedomelé a pokrokové.  J.
14. augusta 23:55
!!! SOCIÁLNA POISŤOVŇA MÁ NOVÝ PRODUKT !!!!! SOCIÁLNA POISŤOVŇA UVÁDZA NOVÚ FORMU HYENIZMU !!

….NOVINKU NAZVALI „HYPOTEKÁRNY DÔCHODOK“ …..
…………A JE TO MIMORIADNE ZÁKERNÝ, RAFINOVANÝ PLÁN, AKÝM SA ŠTÁT ZBAVÍ ZODPOVEDNOSTI ZA SVOJICH STARÝCH OBČANOV, A ZÁROVEŇ – AKO JEDNODUCHO OBERIE RODINY O DEDIČSTVO A O STRECHU NAD HLAVOU ZNEUŽITÍM NEVEDOMOSTI STARÝCH, SOCIÁLNE SLABÝCH ĽUDÍ !!!!!!!

Od budúceho roka vstupuje Sociálna poisťovňa na náš trh s novým produktom, s tzv. Hypotekárnymi dôchodkami.

Dôchodcovia budu môcť založiť svoju nehnuteľnosť a tým si môžu k dôchodku mesačne prilepšiť aj o niekoľko stoviek eur podľa odhadu hodnoty založenej nehnuteľnosti. Ľudia, ktorí takúto “ výhodnú“ zmluvu so Sociálnou poisťovňou podpišu, budú mať doživotné právo bývania v založenej nehnuteľnosti. Krásna myšlienka…..

…..ALE POZOR – Ak „poistený“ dôchodca po mesiaci, polroku alebo roku zomrie, byt alebo dom sa stáva majetkom sociálnej poisťovne a POZOSTALÍ NEDOSTANÚ ….. NIČ !!!

Tieto reverzné hypotéky sú zamerané na najslabšie vrstvy obyvateľstva s nízkym dôchodkom a určite to pre takú 75 ročnú babičku s dôchodkom 300 eur bude lákavé…….!!

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Správy, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.