MEGAKASÍNO pri Bratislave

Občania POZOR! Vláda chce pokútnym spôsobom schváliť MEGAKASÍNO pri Bratislave aj proti vôli viac ako 100 000 občanov Slovenska!

Vydané dňa 07. 01. 2014 (119 prečítaní)

Blížia sa prezidentské voľby, voľby do parlamentu EÚ a komunálne voľby. Každý z nás, kto bude v týchto voľbách voliť R. Fica za prezidenta, voliť zástupcov tejto politickej strany alebo ľudí, ktorí sa vo svojom živote stavajú proti Bohu, urážajú ho, preklínajú, nastúpili na cestu egoizmu a nenávisti, zla a nečistoty, ktorých jediným životným cieľom je bažiť po pôžitkoch, ukájať všetky svoje náruživosti, bojujú za triumf nenávisti, zla a bezbožnosti. Podporuje KULTÚRU SMRTI -demoralizáciu a faktickú likvidáciu Slovenského národa. „Náš hlas pri akýchkoľvek voľbách môže dostať len ten kandidát, ktorý odmieta kultúru smrti“. (Pastiersky list KBS)Výzva k všetkým ľuďom dobrej vôle a občanom Slovenska: Prestaňte podporovať stranu Smer, ktorá stojí pod diktátom červeného draka a čierneho zvieraťa a vedie Slovenský národ k zapretiu Boha a k rebélii proti nemu.

Vážení priatelia,

už v minulosti som vás vyzval, aby ste nevolili predstaviteľov strany SME- SD. Ako dokazuje aj táto správa, strana SMER jedinú formu vlády, ktorú uznáva je DIKTATÚRA. Vláda po prvý raz využije v praxi zákon o významných investíciách a chce napriek petíciu viac ako 100 000 občanov, ktorý MEGAKASÍNO odmietli, tento kontroverzný projekt rafinovaným spôsobom a bez vedomia verejnosti pri Jarovciach schváliť. Je to vláda, ktorá ide proti vlastnému ľudu.

Vláda po prvý raz využije v praxi zákon o významných investíciách. Chce schváliť MEGAKASÍNO pri Jarovciach

Blížia sa prezidentské voľby, voľby do parlamentu EÚ a komunálne voľby. Každý z nás, kto bude v týchto voľbách R. Fica za prezidenta, voliť zástupcov tejto politickej strany alebo ľudí, ktorí sa vo svojom živote stavajú proti Bohu, urážajú ho, preklínajú, nastúpili na cestu egoizmu a nenávisti, zla a nečistoty, ktorých jediným životným cieľom je bažiť po pôžitkoch, ukájať všetky svoje náruživosti, bojujú za triumf nenávisti, zla a bezbožnosti. Podporuje KULTÚRU SMRTI -demoralizáciu a faktickú likvidáciu Slovenského národa. Prečítajte si prosím ešte raz pastiersky list biskupov na prvú adventnú nedeľu 2013 a nevoľte kandidátov, ktorí presadzujú KULTÚRU SMRTI a snažia sa zrušiť sviatok Sedembolestnej Panny Márie, zavádzajú genderideológiu, juvenilnú justíciu, odmietajú prijatie zmluvy o Výhrade svedomia, zákona na ochranu nedele, presadzujú tajne megakasíno a zakladaním nových neprirodzených rodinných zväzkov sa pyšne stavajú proti Bohu.

Pastiersky list Konferencie biskupov Slovenska na prvú nedeľu adventnú 2013. „Náš hlas pri akýchkoľvek voľbách môže dostať len ten kandidát, ktorý odmieta kultúru smrti“.

Uvedomte si prosím, že máme na výber len dve cesty a vybrať si môžeme len z dvoch bojových družín.

Aj toto je jedna z možností, ako môžeme zastaviť túto družinu, na čele ktorej stojí sám Lucifer. Ukážme vo voľbách strane SMER SD že my občania si osud tejto krajiny vziať nedáme a podporme našich otcov biskupov aj v Šaštíne 15. 09. 2014 a zasväťme Slovenský národ pod ochranu Sedembolestnej Panny Márie. Urobme všetko, čo je v našich silách, pokiaľ nie je neskoro. Modlime sa na tento úmysel ruženec k Sedembolestnej Panne Márii.

Pod ochranou Sedembolestnej Panny Márie a na orodovanie sv. Cyrila a sv. Metoda sa nám to určite podarí, lebo ona je tá, ktorá rozšliape hlavu satana.

Boh žehnaj Slovenský národ, aby zostal verní Kristovi a Cirkvi.

A. Čulen

Komplex Metropolis má byť zatiaľ bez megakasína

Dve bojové družiny

„Odtiaľto, kde som sa zjavila ako ´Žena odetá slnkom´, pozývam vás všetkých zhromaždiť sa okolo vašej nebeskej vojvodkyne.

Je to obdobie veľkého boja medzi mnou a mocnou družinou, ktorá stojí pod diktátom červeného draka a čierneho zvieraťa. Marxistický ateizmus a slobodomurárstvo vedú toto zhromaždené vojsko , aby zviedli celé ľudstvo k zapretiu Boha a k rebélii proti nemu. Na čele tejto vojenskej družiny stojí sám Lucifer, ktorý dnes opakuje svoju výzvu postaviť sa proti Bohu a stavia sám seba ako Boha, ktorému sa treba klaňať. S ním bojujú všetci démoni , ktorí sa v týchto časoch vyliali z pekla na zem, aby zničili čím väčší počet duší. S nimi sa spojili všetci duchovia zatratených a tých, ktorí sa vo svojom živote stavajú proti Bohu, urážajú ho a preklínajú a nastúpili na cestu egoizmu a nenávisti, zla a nečistoty. Ich jediným životným cieľom je bažiť po pôžitkoch, ukájajú všetky svoje náruživosti, bojujú za triumf nenávisti, zla a bezbožnosti.

Družinou, ktorú vediem ja sama, tvoria všetci anjeli a svätí v raji, vedie ju svätý Michal archanjel, vodca celého nebeského vojska. Je to veľká bitka, ktorá sa odohráva najmä v duchovnej oblasti. Na zemi pozostáva moja družina zo všetkých tých, ktorí žijú zodpovedajúc milosti, prijatej pri svätom krste, aby milovali a oslavovali Boha, ktorí napredujú na istej ceste dokonalého zachovávania Pánových príkazov. Sú pokorní, tvárni, malí a dobromyseľní; vyhýbajú sa nástrahám démonov a ľahkomyseľným zvodom pôžitkov, idú cestou lásky, čistoty a svätosti. Táto moja družina je utvorená z mojich celkom malých dietok, ktoré mi dnes kladne odpovedali vo všetkých svetadieloch a nasledujú ma na ceste, ktorú som vám v týchto rokoch ukázala. S touto družinou pripravujem v týchto časoch svoje víťazstvo. So svojou družinou uskutočním každý deň triumf svojho Nepoškvrneného Srdca. So svojou družinou pripravujem cestu, ktorou príde k vám kráľovstvo slávy Ježiša, kráľovstvo lásky a milosti, svätosti, spravodlivosti a pokoja.

Z tohto miesta, kde som sa zjavila, obnovujem dnes svoju materinskú výzvu : Čo možno najrýchlejšie sa všetci zhromaždite v tejto mojej družine! Prišla hodina veľkého boja. Bojujte zbraňou svätého ruženca a napredujte na ceste lásky k Ježišovi, na ceste pohŕdania svetom a sebou samými, na ceste pokory, lásky, prostoty a čistoty. Tak budete pripravený znášať veľké skúšky, ktoré čoskoro začnú pre Cirkev a ľudstvo. Z tohto omilosteného miesta vás všetkých žehnám so svojím pápežom a svojimi milovanými a mne zasvätenými deťmi v mene Otca i Syna i Ducha Svätého.“

Panna Mária Don Gobbimu , Fatima 13. Októbra 1985

Výročie posledného zjavenia vo Fatime

 

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Správy a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.