Nemali by sa vyjadriť aj biskupi?

Nemali by sa k novodobému otrokárstvu a ožobračovaniu drvivej väčšiny Slovenského národa vyjadriť aj naši biskupi?

Modlime sa za našich otcov biskupov, aby aj na orodovanie Sedembolestnej Panny Márie odolali aj v otázke svätenia nedele politickým tlakom a postavili sa na stranu DESATORA a drvivej väčšiny zotročovanych občanov Slovenskej republiky, za ich právo na odpočinok po celotýždennej práci a spravodlivú mzdu pre všetkých občanov SR a EÚ.Priatelia,

preposielam Vam reakciu jednoho nasho citatela, ktora je naozaj velavravna! Nemali by sa k tomuto novodobemu otrokarstvu a ozobracovaniu drvivej vacsiny Slovenskeho naroda vyjadrit aj nasi otcovia biskupi? Nie je 92% domacnosti na Slovensku dostatocnym dovodom na to, aby sa ich Cirkev zastala? Ci Jezis Kristus nestal na strane chudobnych a utlacanych? Nemala by teda stat na ich strane aj Cirkev na Slovensku? Nie je to cudne, ak do dnesneho dna ziaden biskup nevyzval a nepodporil podpisovanie peticie za prijatie zakona na ochranu nedele, ktora by aspon ciastocne eliminovala toto novodobe vykoristovanie a zotrocovanie jednoduchych obcanov Slovenskej republiky?

Modlime sa za nasich otcov biskupov, aby aj na orodovanie Sedembolestnej Panny Marie odolali aj v otazke svatenia nedele politickym tlakom a postavili sa na stranu DESATORA a drvivej vacsiny zotrocovanych obcanov Slovenskej republiky, za ich pravo na odpocinok po celotyzdennej praci a spravodlivu mzdu pre vsetkych obcanov SR a EU.

Prosim o Vasu modlitbu, zverme aj tuto peticiu za prijatie zakona na ochranu nedele v NRSR pod ochranu Sedembolestnej Panny Marie, aby vyprosila AZN potrebnu pomoc a silu u svojho Syna na jej zdarne ukoncenie.

Harok na peticiu za prijatie zakona na ochranu nedele si mozete vytlacit TU: Boh zehnaj Slovensko,

Anton Čulen

 

Tento obsah bol zaradený v Názory, komentáre a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.