Aj toto čaká naše deti ak sa necháme odradiť od referenda. Švédskym deťom na verejnoprávnej televízii zaspievali penisy a vagíny

Divoké reakcie verejnosti vyvolala vo Švédsku pieseň, v ktorej spievajú penisy a vagíny. Zrejme by reakcie neboli tak ostré, ale skladba je z detského programu, ktorý vysiela verejnoprávna televízia SVT. Informoval o tom web thelocal.se

pohlavne_organy_svedska_tv_pre_deti_635

Záber z klipu pre najmenšie deti
Televízia samozrejme obraňuje klip. Vraj má iba napomôcť deťom spoznať ľudské telo. Prečo sa však malé deti majú neustále zaoberať pohlavnými orgánmi, keď ešte vekovo nedozreli na úroveň, keď by im sexualita čokoľvek hovorila, keď sa takými vecami ešte nezaoberajú, ani ich to nezaujíma, nie je jasné.

sexualizácia1
Záber z klipu pre najmenšie deti
Keď si pozriete klip, uvedomíte si, že je určený úplne malým deťom. Prečo majú byť tak malé deti, deti predškolského veku sexualizované? Prečo sa v tomto veku majú zaoberať pohlavnými orgánmi? To sú otázky pre presadzovateľov gender ideológie a ideológie sexuálnej výchovy už od materskej škôlky.

To, že klip pobúril aj na naše pomery extrémne liberálne Švédsko, svedčí o tom, že sa v tomto smere zachádza už asi naozaj priďaleko.
Video sa môžete pozrieť tu:

http://www.hlavnespravy.sk/svedskym-detom-na-verejnopravnej-televizii-zaspievali-penisy-a-vaginy/500599

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.