Cirkev kritizujú, ale to, ako islamisti riešia problematiku homosexuality LGBT aktivistom nevadí

Toto už je stredovek! Brutalita popráv IS sa stupňuje
Obete zhadzujú z vysokých budov, pribíjajú na kríž, ženy kameňujú.
ISIS poprava gayov

Toto už je čistý stredovek. Najnovšie fotografie zverejnené Islamským štátom na internete odhaľujú hrôzu, ktorá sa dennodenne odohráva na územiach obsadených touto organizáciou či už v Sýrii alebo Iraku.
Tých, čo údajne porušili islam zhadzujú z výškových budov, pribíjajú na kríže alebo ukameňujú.
Samozvaní strážcovia islamu, sudcovia a vykonávatelia popráv v jednej osobe napríklad vyhodili zo strechy vysokej budovy dvoch mužov len preto, lebo boli homosexuáli.

Maskovaní islamskí bojovníci ich vyvliekli na strechu, pomocou rádia upraveného na akýsi megafon prečítali obvinenia a zhodili ich z obrovskej výšky pred dav zfanatizovaných a štekajúcich civilistov.
ISIS poprava ukrizovanim
Popravy IS.

Ďalších dvoch mužov, údajných lupičov priviazali na akési provizórne kríže a zozadu pištoľou strelili každého do hlavy. Telá potom nechajú dlhé hodiny na ulici, aby sa dav mohol do sýtosti vynadívať.

Cudzoložníčku surovo ukameňujú na smrť.
ISIS kamenovanie
Inú ženu, ktorá sa údajne dopustila cudzoložstva, najskôr zakopú do zeme tak, že jej trčí len hlava a časť ramien. Islamisti v maskáčoch potom rad za radom pristupujú k obeti a hádžu jej do hlavy obrovské kamene. Do kameňovania sa neskôr zapájajú aj ostatní sfanatizovaní civilisti.

http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1783155_toto-uz-je-stredovek-brutalita-poprav-is-sa-stupnuje

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.