Sekulárni humanisti volajú po práve matky zabiť svoje zdravé dieťa – len tak, ak sa jej zachce!

Právo ženy zabiť svoje zdravé narodené dieťa.

Pravo zeny zabit

Táto nádherná žena sa volá Francesca Minerva a je lekárka.

 

mimino

No a toto je povedzme univerzálne dieťa, ovšemže nechcené.

S priam hororovým nápadom prišla zmieňovaná lekárka z Oxfordskej univerzity. Ďalej pokračujem citáciou z článku:
Kontroverzná lekárka argumentuje, že novorodenec nie je skutočný človek a že jeho zabitie v prvých dňoch života sa prakticky rovná potratu. Uviedla tiež, že by sa matky mohli rozhodnúť nechať svoje dieťa zabiť, ak si ho nemôžu dovoliť z finančných dôvodov.Argumentujú totiž, že na „potrat po narodení“ by sa mali aplikovať rovnaké pravidlá, aké platia pre interrupcie. Novorodenec je totiž podľa nich človek len formálne, pretože vraj ešte nemá ciele, nádeje a sny, a preto nemá morálne právo na život.

REFERENDUM -7.Február 2015

Chcem normálny svet pre všetkých, aj pre homosexuálov – preto sa zúčastním referenda

Vo všetkých učebniciach zdravovedy na lekárskych školách nájdete, že ľudský život začína počatím.
Súčasne naše zákony hovoria, že život je hodný ochrany aj pred narodením.
A liberáli prinášajú koncept, ktorý pošliapava oba tieto prístupy. Tvrdia, že použiť živého človeka na výskum možno aj bez jeho súhlasu, ak je to výhodné pre tých, čo o tom rozhodujú. Adam Roman, mienkotvorný liberál na SK ide ešte ďalej, keď sa niekoľko rokov pred tým Mitlöhnerom dovoláva zabíjania detí nespĺňajúcich kritéria krásy sekulárnych humanistov ( > ) aj po narodení a to napriek odporu matky a aj kandidát do EP za SaS sa dovoláva práva pre matku zabiť svoje narodené dieťa na základe jej ľubovôle.
Denník Sme priniesol rozhovor so spomínamým „konzervatívnym“ liberálom Oravcom. Na ilustráciu zvrátenosti jeho myslenia citujem otázku a jeho odpoveď:

 

Otázka: Potom si ale môže povedať, že nie je žiadny rozdiel medzi tým, či šla na interrupciu v druhom alebo ôsmom mesiaci tehotenstva. Vy ste za slobodu rozhodnutia v ktoromkoľvek mesiaci?
Odpoveď pána Oravca z SaS: Áno, samozrejme.
Otázka:Čiže by ste súčasný predpis ešte zliberálnili.
Odpoveď pána Oravca z SaS: Áno. Človek má dostať slobodu rozhodnúť sa aj v prípade, že sa nám výsledok jeho rozhodnutia nakoniec nemusí páčiť.
Otázka:Čo sloboda nenarodeného dieťaťa? V ôsmom mesiaci asi ani najzarytejší liberál nepovie, že nejde o živého človeka.
Odpoveď pána Oravca z SaS: To je ako pýtať sa, koľko anjelov sa zmestí na špičku ihly. Špekulatívna debata, v ktorej filozofi stredoveku zabíjali dlhé hodiny.Zdroj: tu

Pán Oravec zo strany Richarda Sulíka – SaS – sa verejne dovoláva a schvaľuje vraždenie zdravých detí! Pán Oravec teda verejne spochybňuje naše zákony, ktoré hovoria o ochrane detí pred narodením! Toľko rokov po Hitlerovi!!!

Podobné postoje sú čoraz častejšie a po potrate či už chorých detí alebo aj zdravých detí po narodení volajú ďaľší liberáli. Po Adamovi Romanovi, mediálne lynčovanom Mitlöhnerovi napríklad doktorka Francesca Minerva ( > ) z Oxford University.

Ešte ste stále liberáli? Dnešný liberalizmus odmietli aj jeho zakladatelia a pre istotu sa odlíšili aj názvom – označujú sa ako libertariáni. Hlásiť sa k nejakej ideológii alebo strane je veľmi „ošemetné“. Totiž váš deklarovaný súhlas zostane vyslovený aj vtedy, keď ideológia alebo politická strana pozmení svoje tézy do podoby, s ktorými by ste sa v minulosti nikdy neboli stotožnili. Nacizmus bol rovnako pokrokový a obľúbený ako dnes liberalizmus. A veru väčšina nacistov boli slušní, pracovití a tolerantí ľudia. Dnes položiť otázku, či nacista môže byť slušný človek dráždi rovnako ako použitie slova pán pre Hitlera.
Lenže nacista môže byť slušný človek a Hitler si zaslúži rovnakú ľudskú dôstojnosť ako my všetci. Rovnako ako moslimovia, ateisti, liberáli, kresťania… všetci. Z princípu ľudskosti, z princípu toho, že je ľudskou bytosťou.
Dovolávanie sa liberálneho zabíjania detí po narodení raz postúpi na dovolávanie sa liberálneho zabíjania menejcenných skupín obyvateľstva. Lebo je to v súlade so zdravým rozumom zvieraťa – liberála.

Občianskemu združeniu Možnosť voľby zabíjanie novorodencov nevadí.

18.07.2014

Občianske združenie Možnosť voľby sa odmietlo dištancovať od nápadu zaviesť potraty po narodení, teda zabíjanie zdravých novorodencov. Moja otázka na ich fcb profile bola zmazaná a po opätovnom pridaní rovnakej otázky som dostal ban bez možnosti komentovať. Zmazané boli následne všetky moje príspevky zo stránky.
To, či bola moja otázka vulgárna, sa môžete presvedčiť tu:

Možnosť voľby Minerva

Pôvodná adresa tu: https://www.facebook.com/MoznostVolby

Dajte sekulárnym humanistom možnosť voľby a stanú za z nich zvieratá.
http://pohladobcana.blogspot.sk/2015/01/sekularni-humanisti-volaju-po-prave.html

 

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.