Marxisticko – leninská genderideológia už terorizuje vo veľkom: Hackli nás, N. Žembovú zastrašili, M. Kuffa vyšetrovaný Amnesty International, Nový typ “teroristu” – Polarizátor, Miškov podáva trestné oznámenie

Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste prečkali dnešné hacknutie nášho portálu a prinášame vám ďaľšie správy:

Moderátorke RTVS, 38 ročnej trojnásobnej matke Natálii Žembovej (na obr.) médiá “odkázali”, že ak katolícka TV LUX odvysiela spot Aliancie za rodinu, v ktorom účinkuje, príde o prácu. Ako sme sa dozvedeli, TV LUX stiahla po dvoch odvysielaniach spot z obrazovky, a to priamo na prosbu menovanej. Natália Žembová, ktorá si ešte pred pár dňami stála za svojím rozhodnutím účinkovať v spomínanej reklame, bola zrejme hrubým spôsobom zastrašená.

***************************

Ďaľší príklad: Známy charizmatický Kňaz Maroš Kuffa (na obr.) pyká za svoje verejne prezentované názory o homosexualite. Na udanie vraj “neznámej osoby” ho navštívila polícia a vyšetrovala ho. Do Žakoviec sa unúvala aj známa sionisticko-dúhová organizácia Amnesty International a vyvíjala na Mariána Kuffu nátlak, aby svoje výpovede o homosexualite odvolal. Podrobnosti prinesieme.

*******************************

Dôležité upozornenie!

Tí, ktorí prídete dňa 7. februára 2015 k referendovým urnám, dávajte pozor! Nezakrúžkujte trikrát ÁNO, ale ho PREŠKRTNITE! Ak kolonky ÁNO zakrúžkujete, bude to neplatný hlas a komisie majú príkaz nevydať vám opravný hlasovací lístok!

******************************

Podľa včerajšieho vydania Hospodárskych novín, bol rektor Trnavskej Univerzity JUDr. Marek ŠMID konfrontovaný otázkou, prečo na pôde Trnavskej Univerzity nad-tatrou-sa-blyskavystúpila dr. Željka Markič, a to v diskusii “BEZ OPONENTOV.” Nuž pozrime sa, ako púšťajú oponentov na svoje diskusie “inakší” bratia. Žilinská univerzita pod nátlakom diskusiu so Žejkou Markič na svojej pôde napokon odvolala.

Objavil sa ďalší zaujímavý terminus technikus, ktorý zrejme vymysleli milí priatelia cesnaku a predvarených bôbov – a to termín POLARIZÁCIA spoločnosti. Vraj kampaň za účasť na referende o rodine “polarizuje” slovenskú spoločnosť. Mali sme tu už komunistické termíny, ako kulak, diverzant, rozvracač a podobne, v súčasnej dobe tu máme extrémistu, fundamentalistu či teroristu, ale pojem POLARIZÁTOR je priam excelentný. Ako keby tí tzv. “inakší” naopak nechceli nie len “polarizovať ” ale úplne “prepólovať” celú spoločnosť. Nevedno, aká trestná sadzba bude za tzv. “polarizáciu”, ale naši “strážci demokracie” určite niečo vymyslia. Nuž, nad Tatrou sa blýska, hromy sú predo dvermi…

Prosíme vás, nahláste nám všetky prípady diskriminácie úradov a akýkoľvek druh zásahu proti korune demokratických práv – referendu občanov. a to na magnificatslovakia@gmail.com Anton Selecký

“Trestný čin” Mariána Kuffu: – “homoideológia je genocída nášho národa”

Aby sme dali slovo aj “druhej strane” , alebo “brutálny nátlak” na homosexuálov

Jurinová: Nabádať na neúčasť v referende je nebezpečná kampaň

Jurinová tvrdí, že nabádanie na neúčasť v referende je nezodpovedný postoj, sama zároveň pripúšťa, že jeho výsledky môžu zmeniť rodinnú politiku štátu
Jurinova
Nabádať na nevyjadrenie názoru v referende je nebezpečná kampaň, najmä v kontexte Slovenska, kde aj volebná účasť je chronicky nízka. Slováci by mali preto využiť právo hlasovať v referende o rodine. Tvrdí to podpredsedníčka NR SR Erika Jurinová (OĽaNO), podľa ktorej je nabádanie ľudí na neúčasť postojom nezodpovedným a neobčianskym.

“Na Slovensku panuje extrémna nedôvera voči politikom ako predstaviteľom zastupiteľskej demokracie. Bolo by teda logické, aby ľudia dôverovali aspoň sebe a teda inštitútu referenda, kde môžu rozhodovať práve oni,” odkázala s tým, že by bolo chybou, keby sa Slovensko dostalo do situácie, keď neveríme v zastupiteľskú demokraciu, ale zároveň nie sme schopní vyjadriť svoj názor ani v referende. Jurinová pripúšťa, že výsledky referenda o rodine môžu zmeniť rodinnú politiku štátu.

http://www.magnificat.sk/aktualne-zasa-nas-hackli-nataliu-zembovu-zastrasili-kuffu-vysetrovany-amnesty-international/

Miškov zo SKOKu podal trestné oznámenie: VIDEO za referendum je útokom na sexuálne menšiny!

BRATISLAVA – Poslanec Národnej rady SR Juraj Miškov (SKOK) podáva dnes na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Má totiž podozrenie, že odvysielaním reklamných spotov propagujúcich referendum bol spáchaný trestný čin spočívajúci vo verejnom podnecovaní nenávisti voči skupine osôb alebo jednotlivcom pre ich sexuálnu orientáciu, a to z osobitného motívu.

skok2

Rim 1, 26- 27, 32; Preto ich Boh vydal nehanebným náruživostiam. Ich ženy zamenili prirodzený styk za protiprirodzený. 27 A podobne aj muži zanechali prirodzený styk so ženou a zahoreli žiadostivosťou jeden k druhému: muži s mužmi páchali nehanebnosť. Tak si sami na sebe odniesli zaslúženú odplatu za svoje poblúdenie. 32 Hoci dobre vedia o Božom ustanovení, že tí, čo robia také veci, zasluhujú si smrť, nielen že to sami robia, ale aj schvaľujú, keď to robia iní.

 

Podľa Miškova je obsah videa „nenávistne zameraný voči osobám pre ich sexuálnu orientáciu a vyzýva na porušovanie a obmedzovanie ich práv“. Poslanec súčasne navrhuje, aby bolo začaté trestné stíhanie voči neznámemu páchateľovi vo veci spáchania trestného činu podnecovania, hanobenia a vyhrážania sa osobám pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine alebo pôvodu rodu, z osobitného motívu.

Juraj Miškov poukazuje na to, že video Aliancie za rodinu má v rámci kampane mobilizovať k účasti na referende vyhlásenom na 7. februára 2015. „Obsahom videa je vyobrazenie maloletého chlapca, ktorého hladkajú dvaja muži, pričom v pozadí je načítaný text namierený proti ľuďom s homosexuálnou orientáciou. Maloletý chlapec v závere zvolá vetu: Ty by si chcel vyrastať v tomto?!, pričom ukáže rukou na imaginárne dve postavy mužov, ktoré pred chvíľkou nad ním stáli,“ uviedol Miškov.

skok1

1 list Kor 6, 9-10,: Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci ani modloslužobníci ani cudzoložníci ani chlipníci ani súložníci mužov, ani zlodeji ani chamtivci ani opilci ani utŕhači ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva.

Celý koncept videa je podľa poslanca spracovaný tak, že vedie k priamej nenávisti voči osobám, ktorých orientácia je homosexuálna, pričom toto zdôraznenie je podčiarknuté použitím malého chlapca s tvrdením, že to nie je normálne. „Vyzýva tiež tých, ktorým sa toto normálne nezdá, aby sa 7. februára zúčastnili referenda a hlasovali na položené referendové otázky áno,“ podotkol Miškov.

Záber zo stránky 7februar.sk, ktorá tvrdí, že toto je občianska iniciatíva a nemá to nič spoločné s Alianciou za rodinu.

Zároveň zdôraznil, že kampaň na podporu účasti, resp. na podporu určitej odpovede v rámci referenda je v poriadku a v tom nič nezákonné nevidí. Dodáva však, že počas celej svojej profesionálnej marketingovej praxe už videl stovky zlých reklám a kampaní, ale doteraz sa nestretol s takouto nechutnosťou a zneužitím dieťaťa v reklame. „Namiesto toho, aby podporovatelia referenda prezentovali vlastné hodnoty, venujú sa iba vytváraniu obrazu o démonických homosexuáloch a šíria v spoločnosti nenávisť proti skupine ľudí s inou sexuálnou orientáciou. V tomto konkrétnom prípade to však podľa môjho názoru prepálili, a preto som sa rozhodol podať trestné oznámenie,“ uzavrel Miškov.
Podobné trestné oznámenie na neznámeho páchateľa podala aj bývalá poslankyňa NR SR Natália Blahová (SaS). „Toto video je zamerané na podnecovanie nenávisti voči sexuálnej menšine. Útočí na emócie diváka cez sugestívne vyjadrenie dieťaťa,“ hovorí Blahová.

Zároveň upozorňuje, že adopcie homosexuálnymi pármi nie sú v našej legislatíve povolené a ani akýkoľvek výsledok februárového referenda tento stav nezmení, len zbytočne vyhrotí vzťahy medzi občanmi Slovenska. „Roky pracujem s deťmi, ktoré sa ocitli v neštandardných životných situáciách. Takto útočiť na emócie, navyše evidentne za účelom vyvolať nenávisť voči sexuálnej menšine, je neprípustné,“ myslí si.

Aliancia za rodinu, ktorá referendum iniciovala, cez svojho hovorcu Antona Chromíka odkázala, že nie je autorom tohto spotu, ani nepozná jeho tvorcov. „V súčasnosti vzniká množstvo iniciatív a nie je úlohou aliancie komentovať žiadnu z nich,“ povedal Chromík.

http://www.topky.sk/cl/10/1452217/Miskov-zo-SKOKu-podal-trestne-oznamenie–VIDEO-za-referendum-je-utokom-na-sexualne-mensiny-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.