Referendum to môže zastaviť: Vlastimil kúpal dcéru, obvinili ho z pedofílie. Macedónsko schválilo definíciu manželstva ako zväzku muža a ženy

Genderproletári všetkých krajín sa spájajú a neustále sa pokúšajú, doslova masovo, o hacknutie stránky AZN. Prosíme o Vašu modlitbu a pochopenie v prípade výpadku.

Boh žehnaj Slovensko. A. Čulen

Vlastimil kúpal dcéru, obvinili ho z pedofílie: Zúfalý otec to už nevydržal, rozhodol sa pre radikálny krok
Zdrvený Vlastimil neuniesol odlúčenie s deťmi. Jedna veta jeho dcérky celej rodine úplne zmenila život. Vlastimil tú ťarchu nevládal uniesť a rozhodol sa to ukončiť.
Vlastimil
Dve malé dievčatká a dvaja dospelí synovia prišli o otca. Vlastimil K. († 46) mal byť obvinený z pedofílie len preto, že jeho dcéra v rozhovore s logopedičkou spomenula, že jej otecko pomáha pri kúpaní. Zdrvenému mužovi bol zakázaný kontakt s deťmi a pod ťarchou obvinení spáchal po týždni samovraždu. K obvineniu došlo po dvoch návštevách Vlastimilovej päťročnej dcéry u Klatovskej logopedičky, pred ktorou sa dievčatko zmienilo o tom, že ju otecko kúpe a niekedy si k nej líha do postieľky. Podľa matky dievčatka Marty J. za mužom prišla polícia práve do ordinácie, kde dievčatko po druhom sedení vyzdvihoval.

Vlastimilovi bol okamžite zakázaný akýkoľvek kontakt s deťmi, ktoré boli dočasne umiestnené do starostlivosti tety a strýka. Tí mu rovnako ako jeho partnerka bezhranične dôverovali a nepochybovali o jeho nevine. Zdrvený a ponížený otec predsa hroziacu stratu detí a strach z väzenia neuniesol.

„Nejedol, ani poriadne neprehovoril. Permanentne sa triasol a bolo poznať, ako je to pre neho stresujúce a ponižujúce. Ubezpečovala som ho, že za ním stojím a verím mu. Potom odišiel a už sa nevrátil, „opísala jeho žena denníku Právo. Rodine nepomohli ani úplne pozitívne referencie od známych, detskej lekárky a učiteľky zo škôlky. Nezostávalo nič len čakať, ako dopadne kolobeh výsluchov, psychologických posudkov a súdnych rozhodnutí. Jasné bolo, že Vlastimil svoje deti neuvidí najmenej pol roka. „Bol to čestný človek, chodil do práce, staral sa o rodinu, ako najlepšie vedel. Má ešte dvoch dospelých synov z prvého manželstva a nikdy s nimi nemal žiadne problémy. Bohužiaľ ten boj so systémom vzdal moc skoro, tak aspoň po smrti chceme očistiť jeho meno, „povedal strýko detí, ktorý sa s manželkou o deti staral.

To sa teraz zrejme rodine podarí. Policajti zatiaľ k žiadnemu oficiálnemu záveru síce ešte nedospeli, ale podľa zdroja denníka výsluch dievčaťa naznačuje, že sa jedná o „nafúknutú bublinu“. Psychologička neodhalila žiadne negatívne pocity smerom k otcovi, naopak dievčatko uviedlo, že sa jej po oteckovi veľmi cnie. Martu J. klatovská sociálka kontaktovala hneď po Vlastimilovej smrti. Bolo jej oznámené, že dôvody pre odobratie detí pominuli a že je čo najskôr dostane späť. Happyend sa ale bohužiaľ nekoná, milovaného ocka už dievčatká doma nenájdu …

http://www.cas.sk/clanok/306221/vlastimil-kupal-dceru-obvinili-ho-z-pedofilie-zufaly-otec-to-uz-nevydrzal-rozhodol-sa-pre-radikalny-krok.html

Počet sa zvyšuje! Macedónsky parlament hlasoval v prospech ústavnej definície manželstva ako zväzku muža a ženy

Definícia manželstva ako zväzku muža a ženy má plnú podporu
Macedónsky parlament hlasoval v prospech ústavnej definície manželstva ako životného zväzku výhradne jednej ženy a jedného muža. Hlasovanie sa uskutočnilo v pomere 72 ku 4.
Macedosko schvalilo manzelstvo muza a zeny
Ústavný dodatok zároveň ukladá požiadavku dvojtretinovej väčšiny pri prípadnom hlasovaní ohľadom legislatívy týkajúcej sa založenia registrovaných partnerstiev alebo iných foriem partnerského spolužitia u dvojíc osôb rovnakého pohlavia. Informácie zverejnil portál Independent.mk.
Ústavná definícia manželstva ešte vyžaduje ďalšie parlamentné hlasovanie a súhlas prezidenta. Avšak naklonené hlasovanie preukazuje, že definícia manželstva má plnú podporu.
Macedónsko by sa tak malo čoskoťo pridať medzi krajiny Európy, ktoré považujú za manželstvo len zväzok jednej ženy a jedného muža.
Medzi európske krajiny, ktoré prijali zákon týkajúci sa manželstva, patrí Maďarsko, Litva, Chorvátsko, Rumunsko a od 1. septembra 2014 aj Slovensko.

Pozastavené prístupové rokovania
Počas posledných troch rokov sa naprieč Európou ozývajú hlasy ohľadom LGBTI skupín, ktoré sa snažia dosiahnuť uznanie manželstva homosexuálnych párov, ako napríklad k tomu došlo vo Francúzsku či Veľkej Británii.
Európska únia tiež tlačí na krajiny bývalej Juhoslávie, aby prijali požiadavky LGBTI skupín za ľudské práva. Príkladom je aj prvý Dúhový Pride Pochod po štyroch rokoch, ktorý sa uskutočnil v septembri minulého roka v hlavnom meste Srbska, v Belehrade. Od roku 2010 bol pochod zakázaný.
Avšak, Európska únia má v prípade Macedónska ohľadom požiadaviek LGBTI skupín len obmedzené možnosti, pretože krajine boli pozastavené prístupové rokovania týkajúce sa vstupu do únie.

http://www.hlavnespravy.sk/pocet-sa-zvysuje-macedonsky-parlament-hlasoval-v-prospech-ustavnej-definicie-manzelstva-ako-zvazku-muza-a-zeny/523305

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.