Kauza obrovských rozmerov: Na zozname skorumpovaných ľudí sú súčasní ministri, štátni tajomníci, riaditelia sekcií a riaditelia platobných agentúr.

Podozrivé kauzy v štátnej správe + Odhalený pomník Biľakovi natreli červenou farbou
Poukázali sme na korupciu v najvyšších sférach na Slovensku. Na zozname týchto skorumpovaných ľudí sú ministi, štátni tajomníci, riaditelia sekcií, riaditelia platobných agentúr, na ktorých som osobne podali trestné oznámenia.

minister-kazimir-300x200

Národná kriminálna agentúra sa vážne týmito podaniami zaoberá, dokonca v takom štádiu to je, že vyšetrovateľ NKA v krátkej dobe ide podať .. ide obviniť tieto osoby z rozsiahlej trestnej činnosti, či už je to z rozkrádania eurofobdov na Ministerstve pôdohospodárstva, kde som povedal na tlačovej konferencii, že 80% eurofondov na Slovensku bolo rozkradnutých, je to neuveriteľné číslo, ale bohužiaľ je to tak a potvrdilo mi to aj samotné Ministerstvo pôdohospodárstva v dokumente, ktorý mi poskytlo.

Zhruba 100 mil. eur bolo preplatených na neexistujúce projekty…hovorí Ivan Katrinec. Pozrite si celé video:

Výzva ministrovi Kažimírovi:
pán Kažimír, verejne Vás vyzývam predložte 40 stranový list Bruselu, nech občania tejto republiky vedia, čo je v ňom napísané!

http://panobcan.sk/kauza-obrovskych-rozmerov-na-zozname-skorumpovanych-ludi-su-sucasni-ministri-statni-tajomnici-riaditelia-sekcii-a-riaditelia-platobnych-agentur/

 

Odhalený pomník Biľakovi natreli červenou farbou
V sobotu odhalili v Krajnej Bystrej pamätník Vasiľovi Biľakovi, v priebehu noci ho aktivisti na protest poškodili.

SVIDNÍK. V sobotu odhalený pomník komunistického politika Vasiľa Biľaka v Krajnej Bystrej nevydržal ani deň, kým ho poškodili. Informovala o tom denník N.

Pomník v noci na nedeľu košický výtvarník Peter Kalmus a jeho kamarát Ľuboš Lorenz postriekali červenou farbou a zatreli bustu politika aj nápisy pod ňou. Na pomník napísali červenou farbou aj slovo „sviňa“.

Pamatnik Bilakovi poskodil Lorenz

„Vlastizradcom patria rozsudky, nie pamätné tabule,“ napísal Lorenz v albume na Facebooku.

Pamatnik Bilakovi poskodil Lorenz 2

Komunistický funkcionár Vasiľ Biľak, ktorý podpísal pozývací list pre intervenciu vojsk Varšavskej zmluvy v roku 1968, sa narodil v roku 1917 v Krajnej Bystrej. V sobotu v jeho rodisku odhalili pamätník a udelili mu Čestné občianstvo in memoria. Biľaka nikdy nesúdili, zomrel vo februári 2014.

http://www.sme.sk/c/7660158/odhaleny-pomnik-bilakovi-natreli-cervenou-farbou.html

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy. Zálohujte si trvalý odkaz.