Terorista z IŠIS zázračne uvidel Ježiša a odmietol islam

Každý deň sa s detmi modlíme, aby Boh vykonal zázraky počas ukrutného prenasledovania kresťanov zo strany islamistov. Boh nás nikdy neopustí. Majme vieru a modlime sa neustále za našich bratov, ale aj za tých, čo ich prenasledujú.

Džihádista z IŠIS sa nedávno obrátil na kresťanstvo po tom, čo ho zanechali ako mŕtveho v blízkosti východnej hranice Sýrie, kde ho nakoniec zachránili kresťanskí misionári z regiónu, ako napísali noviny Aleppo Herald ráno 27. februára. Informoval o tom World New Daily Report (reported).
muslim-hospitalized
Muž prežil po konflikte medzi IŠIS a sýrskou armádou. Misionári zo ‘Saint Dominican Catholic Presbytery of Ayyash’ (Svätého dominikánskeho katolíckeho kláštora Ayyash) chceli muža riadne kresťansky pochovať a niesli ho vyše 26 kilometrov, no potom muž zrazu zázračne ožil – považovali ho za mŕtveho pre jeho ťažké zranenia.
Kňaz Hermann Groschlin podáva správu o tom, čo sa stalo:
„Povedal mi, že už vždy ho učili, že ak zomrie ako mučeník, otvorí mu to brány Jannahu, alebo brány neba” spomína kňaz. „Napriek tomu, keď začal stúpať smerom k nebeskému svetlu, zjavili sa diabolské sily alebo džinovia, ako ich nazýval, a viedli ho k ohnivým bránam pekla. Tam mal znova prežívať všetku bolesť, ktorú spôsobil iným a každú smrť, ktorú zapríčinil počas celého svojho života. Dokonca mal znova prežívať stínanie hláv obetí ich vlastnými očami”. Tieto obrazy, tvrdil džihádista, ho budú strašiť po celý zvyšok jeho života, ako povedal kňaz.
„Potom k nemu prehovoril Boh a povedal mu, že úboho zlyhal ako ľudská duša a že bude odohnaný od nebeskej brány, keby si zvolil smrť, ale ak si zvolí ďalší život, bude mať druhú šancu oľutovať svoje hriechy a znova kráčať cestou Boha.”

Mladý muž tvrdí, že o chvíľu neskôr ho znova oživili a teraz je ochotný konvertovať na kresťanstvo a odmietať islam.

http://worldnewsdailyreport.com/isis-fighter-converts-to-christianity-after-allah-refuses-him-entrance-to-gates-of-heaven/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.