Čo je príčinou vlny samovrážd mladých dievčat? + Dievčatko zázračne prežilo vo vraku auta: Policajtov k nemu doviedol záhadný hlas!

Vlna samovrážd mladých dievčat pokračuje: V Trnave si siahla na život Nina (†14)!

TRNAVA – Uplynulý týždeň otriasli Slovenskom tragédie dvoch mladých dievčat, Dominiky z Piešťan a Zdenky z Nových Zámkov, ktoré si siahli na život. V piatok k nim, žiaľ, pribudla ďalšia. Zo siedmeho poschodia paneláku vyskočila 14-ročná školáčka Nina. Urýchlene ju vrtuľníkom transportovali do nemocnice v Bratislave, tam vydýchla naposledy.
Samovrazda dievcata v Trnave 1 jpg
Aj Ninka zo Suchej nad Parnou mala minulý týždeň prázdiny. Trávila ich u svojho deduška v Trnave. V piatok neskoro popoludní sa rozhodla ukončiť svoj život. Okolo pol štvrtej otvorila okno a zo siedmeho poschodia vyskočila.

Na miesto do niekoľkých minút dorazili privolaní záchranári. „Po prvotnom ošetrení sme dievča transportovali na umelej pľúcnej ventilácii vo vážnom stave s polytraumou vrtuľníkom do detskej fakultnej nemocnice v Bratislave,“ informoval hovorca záchranárov Boris Chmel. Školáčke už, žiaľ, nedokázali pomôcť, po niekoľkých hodinách po prevoze v nemocnici zomrela.

Ninkine fotografie zo sociálnej siete
Samovrazda dievcata v Trnave
K nešťastiu boli privolaní aj policajti. „V prípade bolo vylúčené cudzie zavinenie,“ uviedla hovorkyňa trnavských policajtov Martina Kredatusová a dodala: „Polícia k prípadu bližšie informácie neposkytuje.“

Ninka bola krásna mladá tínedžerka, podľa statusov na sociálnej sieti je však pomerne jednoduché odhaliť, že so svojím života nebola spokojná. Očividne ju niečo trápilo, vo svete sa cítila nepochopená.

Samovrazda dievcata v Trnave 3

Podľa jej blízkych bola tichým dievčaťom. Strach môžu naháňať piesne, ktoré zdieľala. Ospevujú totiž satana.

Rodina, priatelia a známi sú z nešťastného činu milovanej Ninky otrasení. S tragédiou sa nedokážu vyrovnať. Čo bolo presnou príčinou jej konania, nie je známe.

http://www.topky.sk/cl/100370/1461107/Vlna-samovrazd-mladych-dievcat-pokracuje–V-Trnave-si-siahla-na-zivot-Nina—14–

Dievčatko zázračne prežilo 14 hodín vo vraku auta: Policajtov k nemu doviedol záhadný hlas!

Lynn zahynula, jej dcérka prežila
Dieta prezilo zazrakom
SALT LAKE CITY – Lynn Groesbecková išla z návštevy svojich rodičov, keď okolo pol jedenástej večer narazila do betónového zvodidla a zrútila sa s autom do rieky. Ona zomrela, no jej jedenapolročná dcéra zázračne prežila. Policajti hovoria, že ich k bábätku priviedol záhadný ženský hlas, ktorý ich prosil o pomoc.

Dvadsaťpäťročná Lynn prišla minulý piatok tragicky o život po tom, ako stratila kontrolu nad svojím vozidlom a zrútila sa s ním do rieky Spanish Fork v americkom štáte Utah. Vrak našiel v sobotu krátko popoludní, čiže asi po štrnástich hodinách od nehody, miestny rybár, ktorý okamžite zalarmoval políciu.

Akonáhle na miesto nešťastia dorazili štyria policajti, začuli neznámy ženský hlas, ktorý ich ťahal k autu. Akoby ich zúfalo prosil, aby pomohli nejakému dieťaťu. Dôstojníci teda rýchlo obrátili vozidlo a našli v ňom mladú ženu. Bola už bohužiaľ mŕtva, no dievčatko na zadnom sedadle ešte žilo, hoci bolo v bezvedomí. „Prvé dve noci som poriadne nespal a snažil sa zistiť, čo sa vlastne stalo. Nevymyslel som si to, ten hlas sme počuli všetci. Nemohla sa nám všetkým zdať rovnaká vec. Nie som nábožensky založený, ale táto skúsenosť ma núti sa nad podobnými vecami zamyslieť,“ povedal dôstojník Tyler Beddoes pre americké médiá.

Lily okamžite vytiahli na breh a privolali sanitku. Tá dieťa previezla do nemocnice, kde sa ju podarilo stabillizovať. Jej stav sa každým dňom zlepšuje, už dokonca otvorila oči. Podľa lekárov je zázrak, že prežila. Viac ako pol dňa totiž bola uväznená v autosedačke dolu hlavou bez jedla a vody. „Je na tom pozoruhodne dobre vzhľadom na okolnosti. Chýbalo tak málo a nemusela tu byť,“ dodala Lynnina sestra Jill Sandersonová.

Vyšetrovatelia zatiaľ nevedia, čo bolo príčinou tragédie. Na ceste nebola žiadna stopa po šmyku ani nenašli sa ani známky mechanického zlyhania v automobile. Momentálne čakajú na výsledky toxikologických testov, ktoré potvrdia, resp. vylúčia prítomnosť alkoholu či drog v krvi zosnulej. Je však možné, že Groesbecková bola len unavená a niečo rozptýlilo jej pozornosť, v dôsledku čoho havarovala.

http://www.topky.sk/cl/13/1461331/Dievcatko-zazracne-prezilo-14-hodin-vo-vraku-auta–Policajtov-k-nemu-doviedol-zahadny-hlas-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.