Dolce & Gabbana nasrdili Eltona Johna slovami o jeho ďetoch. + Nemci nechcú nacizmus v EÚ. + Rozostavaný kostol v severnej Indii zničili vandali

Pokrytci z LGBT a skutočný príbeh Eltonovho syna Zaca – novorodenca násilne odtrhnutého od „náhradnej matky“

Speváka pobúrili výroky Domenica Dolceho a Stefana Gabbanu, ktorí nazvali deti počaté prostredníctvom umelého oplodnenia syntetickými.
Britský hudobník Elton John spolu s manželom Davidom Furnishom vychováva dve deti.
Britský hudobník Elton John vyzval na bojkot talianskej módnej značky Dolce & Gabbana.

Elton John s muzenou

Spravil tak po tom, čo jej zakladatelia Domenico Dolce a Stefano Gabbana v rozhovore pre taliansky magazín Panorama povedali, že nesúhlasia s umelým oplodnením a adopciami detí homosexuálnymi pármi. K bojkotu sa už pridalo viacero známych osobností ako napríklad Ricky Martin, Martina Navrátilová, Al Roker či Courtney Love.

Gabbana nazval Johna fašistom

„Sme proti tomu, aby si homosexuáli mohli adoptovať deti. Jediná rodina je tá tradičná. Žiadne chemické potomstvo a prenajaté maternice. Život plynie prirodzene, to sú veci, ktoré by sa nemali meniť,“ uviedli návrhári, ktorí sú sami homosexuáli. „Narodili ste sa matke a otcovi, alebo aspoň tak by to malo byť. Chemické deti sú pre mňa syntetické deti. Prenajatá maternica, spermie vybraté z katalógu,“ dodal Dolce. Na tieto výroky zareagoval 67-ročný John, ktorý s manželom Davidom Furnishom vychováva dve deti počaté prostredníctvom umelého oplodnenia.

Video: Elton John – I’m Still Standing

„Ako sa opovažujete nazvať moje prekrásne deti syntetickými. Môžete sa hanbiť, že ste tými vašimi odsudzujúcimi prstami pohrozili umelému oplodneniu – zázraku, ktorý umožnil tisícom milujúcich ľudí, heterosexuálom aj homosexuálom, splniť si svoj sen mať deti. Vaše archaické zmýšľanie je zastarané, presne ako vaše oblečenie. Už si nikdy neoblečiem Dolce & Gabbana,“ vyhlásil hudobník. Gabbana následne prostredníctvom služby Instagram nazval Johna fašistom, pričom sa odvolával na slobodu prejavu. Tieto výroky však neskôr zmazal.

Dolce a Gabbana na kritiku zareagovali

Domenico Dolce a Stefano Gabbana sa nenechali a na kritiku zo strany britského hudobníka zareagovali. „Pevne veríme v demokraciu a základný princíp slobody prejavu, ktorý ju podporuje. Hovorili sme o tom, ako vnímame realitu my, ale našim úmyslom nikdy nebolo kritizovať rozhodnutia iných ľudí. Veríme v slobodu a lásku,“ uviedol v reakcii na hudobníkovu kritiku 52-ročný Gabbana.

„Som Sicílčan a vyrastal som v tradičnej rodine tvorenej matkou, otcom a deťmi. Som si veľmi dobre vedomý, že existujú aj iné typy rodín a že sú rovnako legitímne ako tá, ktorú poznám ja. Ale z mojej osobnej skúsenosti mala rodina iné zloženie. Tam som spoznal hodnoty lásky a rodiny. To je realita, v ktorej som vyrastal, ale to neznamená, že nemám pochopenie aj pre iné typy rodín. Hovoril som o mojom osobnom názore, bez toho aby som súdil výber a rozhodnutia iných ľudí,“ dodal Dolce.

http://www.webnoviny.sk/hudba/clanok/933081-dolce-gabbana-nasrdili-eltona-johna-slovami-o-jeho-detoch/

Pokrytci z LGBT a skutočný príbeh Eltonovho syna Zaca – novorodenca násilne odtrhnutého od „náhradnej matky“

Príbeh malého Zaca, syna Eltona Johna, ktorý vyzýva na bojkot značky D&G pre ich staromódny názor na rodinu

LGBT komunita hovorí o najväčšej hanbe súčasnosti ako o vedecko-technickom pokroku: prenajímanie materníc u chudobných žien, ktoré z existenčných dôvodov poskytnú svoje telo na tehotenstvo pre iný pár. Toto tehotenstvo má však vyvrcholenie úplne proti prírode. Dieťa je totiž pár minút po pôrode odrhnuté od upokojujúceho tela matky a posunuté zväčša dobre zabezpečenému homosexuálnemu páru, ktorý sa začne hrať hru na rodičov. Dokiaľ sa im bude chcieť.
Zac, syn Eltona Johna a jeho partneraZac, syn Eltona Johna a jeho partnera

Aj Elton John a jeho partner zatúžili byť matkou a otcom, alebo, ako sa dnes politicky korektne povie, rodičom 1 a rodičom 2. Nakoľko to však biologická stránka neumožňuje, aj oni si len prenajali maternicu ženy, ktorá sa nechala oplodniť zmiešanými spermiami oboch mužov tak, aby dieťa nezistilo, kto je jeho biologickým otcom. Taktiež sa zabezpečilo, aby dieťa v budúcnosti nemalo s matkou žiaden kontakt.

Príbeh narodenia tohto dieťaťa, ktorého nazvali Zac, je plný extrémneho násilia. Zac bol po pôrode ihneď priložený na nahé telo matky (ktorú všetci novinári nazvali „biologickou“) a okamžite hľadal prsník. Po niekoľkých minútach však asistujúci personál novorodenca násilne odtrhol od prsníka a podal sirovi Eltonovi Johnovi a jeho partnerovi, ktorí si ho odniesli preč. Vo viacerých rozhovoroch britský spevák priznal, že prvé dva roky dieťa neustále plakalo. Jeho plač bol neutíšiteľný. Elton John sa preto rozhodol, že od „biologickej matky“ bude odoberať jej materské mlieko. Biologická matka však žije desaťtisíc kilometrov od Londýna, a tak mlieko bolo dovážané každý deň súkromným lietadlom, aby sa utrpenie malého Zaca aspoň trochu umenšilo.

Na koho stranu sa má teraz človek so zdravým úsudkom postaviť? Na stranu bohatých homosexuálov alebo na stranu dieťaťa, ktorého odtrhnutie od matky mu spôsobuje doslova existenčné utrpenie? Malý Zac nebude nikdy poznať svoju matku kvôli rozmaru dvoch ľudí, ktorí sa matkou a otcom nikdy stať nemohli a nikdy nimi ani nebudú. Uhádnite, koho v tomto prípade chráni zákon… Otázka prenájmu materníc by mala osloviť aj všetky ľudskoprávne žienky naháňajúce sa za ochranou žien, bojom za ich dôstojnosť. Ako to, že teraz mlčia a že ich neuráža skutočnosť, že existujú krajiny – obzvlášť východnej Európy a India, kde si západ vybudoval skutočné a doslovné „továrne na deti“ a zotročil ženy na funkciu obyčajných inkubátorov, ponížil ich a nalákal na doláre či eurá, lebo vie, že sú často hladné? Ako môže byť v civilizovanej spoločnosti takýto obchod akceptovaný? Ako možno akceptovať fakt, že tisícom deťom sa pre rozmar homosexuálov uprie právo poznať vlastnú matku, pretože v zmluve medzi kupujúcimi a ženou je to tak jasne vyjadrené?

Dnes už dokážeme všetko predať. Dokonca aj materstvo. Toto barbarstvo je asi najväčším znakom smutného úpadku súčasnej civilizácie. Namiesto pomoci chudobným ženám zneužívame ich materský potenciál násilným aktom odtrhnutia novorodenca od ich prsníka a zakazujeme im aj dieťaťu akýkoľvek kontakt. Viete si predstaviť niečo horšie?
mk

http://www.hlavnespravy.sk/pokrytci-z-lgbt-a-skutocny-pribeh-eltonovho-syna-zaca-novorodenca-nasilne-odtrhnuteho-od-nahradnej-matky/580687

Protest v Hannoveri: Nemci nechcú nacizmus v EÚ – ani na Ukrajine

Nemecko sa stáva hlavným dejiskom protestov v Európskej únii. Iba v priebehu niekoľkých dní sa tam uskutočnili tri veľké protestné akcie: proti rozšíreniu nacizmu na Ukrajine, proti moslimizácii Európy a ďalší demonštranti podporili aktuálny vývoj v Grécku
Nemci ukázali, že nechcú nacizmus v Európe. Stovky ľudí sa v sobotu 14. marca v Hannoveri protestovali proti rozmáhaniu sa nacizmu a nacionalizmu na Ukrajine, proti amerikanizácii Európy, rozdúchavaniu ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a dodávok letálnych zbraní Kyjevu. Informovalo o tom Press TV.

Účastníci protestu prešli ulicami mesta mávajúc plagátmi: „Zastavte teror!“, „Zastavte nový svetový poriadok“ a pod. Protestovali proti „poklonkovaniu“ nemeckej vlády Spojeným štátom a žiadali zastaviť vojenskú pomoc ukrajinskej junte.

Známy nemecký novinár Kristof Gerstel vystúpil na mítingu a obvinil nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú z podpory nacistov na Ukrajine. „Chcel by som vidieť pani Merkelovú na súde, kde porota dokáže, že podporovala nacistov na Ukrajine,“ vyhlásil.
eu

http://www.hlavnespravy.sk/protest-v-hannoveri-nemci-nechcu-nacizmus-v-eu-ani-na-ukrajine/579318

 

V Indii zaznamenali nedávno sériu útokov na kresťanské inštitúcie a kostoly
Rozostavaný kostol v severnej Indii zničili vandali, čo vyvolalo protesty kresťanov. Informovala o tom dnes agentúra DPA s odvolaním sa na indických predstaviteľov.

Niekoľko dedinčanov v okrese Hisar v štáte Harijána zničilo v sobotu 14. marca kresťanský kostol a umiestnilo doň podobizeň hinduistického boha Hanumána (s opičou tvárou), uviedol policajt z miesta činu.
Vplyvní predstavitelia dediny prevažne s hinduistickým obyvateľstvom, ktorá sa nachádza približne 200 kilometrov severozápadne od indickej metropoly Naí Dillí, uviedli polícii, že pozemok bol plánovaný pre obytnú zástavbu. Títo staršinovia obvinili farára, že so stavbou kostola začal napriek námietkam verejnosti.
Polícia informovala, že identifikovala 14 osôb podozrivých zo zničenia svätostánku a zastrašovania, ale zatiaľ nikoho nezatkli.
V Indii, ktorá je oficiálne sekulárnou krajinou, zaznamenali nedávno sériu útokov na kresťanské inštitúcie a kostoly.
Kresťanské organizácie tieto útoky odsúdili a označili ich za náboženské prenasledovanie menšín hinduistickými fanatikmi – k tomuto javu dochádza odvtedy, čo bol vlani v máji za indického premiéra zvolený hinduistický nacionalista Naréndra Módí.
Podľa sčítania ľudu z roku 2001 žije v Indii 80,5 percenta hinduistov, 13,4 percenta moslimov a 2,3 percenta kresťanov. Celkový počet obyvateľov krajiny je 1,2 miliardy.

ml

http://www.hlavnespravy.sk/rozostavany-kostol-na-severe-indie-znicili-vandali/579393

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Správy, Zahraničné. Zálohujte si trvalý odkaz.