Deti sa mali v škôlke vyzliekať a vzájomne dotýkať. Otec zbil učiteľku

Šokovaná učiteľka skončila v nemocnici s natrhnutým obočím

Podľa viacerých denníkov, medzi ktorými sa ocitol aj mienkotvorný denník Repubblica, rodič v talianskom Trevise napadol učiteľku po tom, čo sa od dieťaťa dozvedel, že deti boli v škôlke vyzvané, aby sa vyzliekli a vzájomne zisťovali pohlavné rozdiely medzi chlapcami a dievčatami v rámci hry, ktorej cieľom malo byť naučiť sa rešpektu. Práve táto aktivita nahnevala otca 5-ročného dieťaťa, ktorý sa v škôlke objavil, aby napadol učiteľku. Ciele hry rešpektu majú podľa oficiálnej metodiky búrať stereotypné predstavy o rolách muža a ženy v spoločnosti.

10967197_10205177493830397_552920149_o
Učiteľku po útoku museli previesť do nemocnice a ošetriť jej natrhnuté obočie. Tento incident bol vrcholom viacerých sťažností a protestov rodičov, ktorí podozrenie o nekalých metodikách v škôlke vyjadrili už skôr. Niektorí sa sťažovali, že sa ich deti vo veku 3-4 rokov začali v noci pomočovať.

Na základe agresie rodiča a podľa viacerých nepotvrdených vyjadrení vyšetrovateľov bola táto hra koordinovaná priamo zo strany učiteliek a deti sa mali vyzliecť úplne donaha a konfrontovať pohlavné rozdielnosti. Oficiálne sa však vyšetrovatelia odmietajú vyjadriť: “Momentálne sa snažíme zistiť čo najviac k tomuto prípadu, a preto sa bližšie zatiaľ nebudeme vyjadrovať”.

Viacerí rodičia po prevalení týchto informácií nechávajú deti na protest doma.

http://www.hlavnespravy.sk/deti-sa-mali-v-skolke-vyzliekat-a-vzajomne-dotykat-otec-zbil-ucitelku/625816

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.