Gratulácia a sláva ľudu a vláde Holandska. + Utečenci už okupujú alpské mesto pri rakúskych hraniciach: Je to tam horšie ako v Bejrúte!

Gratulace a sláva lidu a vládě Holandska!
Holandsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, je od ledna nuceno utlumit svůj program “multikulturalismu”.

Holandská vláda má po krk toho, jak je hanobena muslimy a proto opouští zmíněný model soužití. Po dlouhém období „multikulturalismu“, které nepřineslo nic, kromě povzbuzení muslimské imigrace a vytvoření paralelní společnosti, která škodí zemi, objevuje se teď nový projekt, který předložil parlamentu ministr vnitra Piet Hein Donner 16. června loňského roku a říká:

Holandsko dnes
«Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa.

V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti.

Následuje poznámka:

“ Přísnější integrace je nyní naprosto oprávněná. Proto se musí říci vládě a všemu lidu, že taková orientace je absolutně nutná, protože holandská společnost je v bodu rozkladu holandské identity a holanďané se už necítí “jako ve vlastním domě”.

Nová integrační politika bude pro přistěhovalce mnohem náročnější.

Na příklad, přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země a neuposlechnou nizozemského práva „.

Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, „není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům“.

Tento projekt počítá s vytvořením dvou zákonů, které za prvé zamezí fingovaným sňatkům a za druhé zavedou přísná opatření k muslimským přistěhovalcům, kteří snižují možnost najít si práci tím, že nechtějí ustoupit do svých zvyků v oblékání.

Obzvláště se Vláda chystá zakázat používání všech druhů oblečení, které zakrývají tvář, jako jsou velo, burka a džiháb a to vše od ledna 2015.

Holandsko si uvědomilo, možná trochu pozdě, že by její multikulturní liberalismus mohl proměnit jejich zemi v teritorium “muslimských kmenů “, jejichž hlavním cílem je zničit národ, který jim poskytl přístřeší a jeho vlastní holandskou identitu.

Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Australie, Spojené Království, Kanada, Begie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat.

Gratulace a sláva lidu a vládě Hoandska!!!

86% UŽIVATELŮ INTERNETU POSÍLÁ TENTO TEXT DÁLE, I KDYŽ BY TO MĚLO BÝT 100 %.

CO UDĚLÁŠ TY?

http://www.czechfreepress.cz/evropa/gratulace-a-slava-lidu-a-vlade-holandska.html

Utečenci už okupujú alpské mesto pri rakúskych hraniciach: Je to tam horšie ako v Bejrúte!

BOLZANO – Migranti sú v Európskej únii momentálne témou číslo jeden. Zatiaľ čo sa politici a verejnosť háda, či poslať utečencov z Afriky a Blízkeho východu naspäť alebo ich prijať medzi seba, migranti sa snažia presunúť sa ďalej do stredu Európy. Na severe Talianska však narazili na veľkú prekážku. Cez hranice ich do Rakúska nechcú pustiť ani keď majú riadne zaplatený drahý lístok na vlak. O Bolzane sa už hovorí ako o novej Lampeduse.

Domáci obyvatelia už začínajú byť z obrovského prílevu migrantov v tejto alpskej oblasti nervózni. Nemci totiž opäť zaviedli pasové kontroly, ktoré budú trvať až do 15. júna. Dovtedy sa žiaden migrant z Talianska nedostane. „Potenciálnym násilníkom by malo byť zabránené, aby cestovali na miesto konania (samitu G7, pozn. autora) v Nemecku, aby sme pomohli zaistiť, že samit prebehne bez incidentov,“ hlásia nemecké úrady.

V Bolzane začína byť
Narážajú tak na útoky v Bruseli, Paríži a Kodani, ktoré sprevádzali otváranie Európskej centrálnej banky vo Frankfurte. Zaujímavé však je, že migrantov zastavujú už pred rakúskymi hranicami. Talianska polícia ich odkláňa už v Tridente a zároveň prísne kontroluje stanicu v Brennero, ktorá je len 300 metrov od hraníc. Cestujúcich s tmavou pleťou vykážu z vlaku, zatiaľ čo tých s bielou pleťou púšťajú ďalej bez kontroly dokladov.

„Je to druhá tragédia pre migrantov, keď ich nútia vystúpiť z vlakov,“ bráni utečencov Andrea Tremolada z lokálnej organizácie Volontarius, ktorá pomáha policajtom pri komunikácií s migrantmi. „Nevedia, prečo ich zastavujú, ani že tam je hranica na ich ceste do Nemecka,“ dodáva Tremolada. Niektorí z nich nikdy nepočuli o štáte s názvom Rakúsko. Bennerský priesmyk, ktorý obklopujú hory vysoké asi 1300 metrov, sú pre nich hotovým zázrakom. Sneží tam často aj uprostred mája.

Utečenci už okupujú alpské
Dobrovoľníci pre migrantov postavili provizórne prístrešky, stany vybavené posteľami. Zároveň sa starajú o lekársku pomoc, nakoľko väčšina z utečencov z Líbye bola vystavená mučeniu či týraniu. Nechýbajú ani odborníci z oblasti práva a zásobovači jedla či oblečenia. Ako uvádza euobserver.com, situácia eskaluje posledného pol roka.

„Podľa našich údajov, viac ako 5-tisíc ľudí bolo vyhodených z vlaku v Brennero v posledných šiestich mesiacoch. Oni by ostali len jeden deň a snažili by sa ísť iným vlakom, ale keďže je hranica uzavretá pre migrantov, uviazli tu,“ hovorí Tremolada a dodáva: „Včera sme tu mali vyše sto ľudí, no vyzerá to, že odišli. Nevieme kde, možno sa tu niektorí zajtra zase objavia, keď ich nájdu rakúske úrady, ktoré majú právo poslať ich späť.“

Situácia je vážna, priamo na stanici nedávno žena porodila dieťa. Jeden z miestnych hotelov ju aspoň nechal prespať v izbe zadarmo. Matteo Salvini, poslanec Európskeho parlamentu a predseda krajne pravicovej strany Lega Nord povedal, že v Bolzane je to horšie ako v Bejrúte. Polícia berie migrantom odtlačky a zaraďuje ich do databázy Eurodac, ktorá poskytuje zoznam žiadateľov o azyl a ilegálnych prisťahovalcov, avšak s celým procesom sú problémy, preto sa väčšina z nich nemá ako preukázať.

Podľa Medzinárodnej organizácie pre migráciu sa do Talianska v roku 2014 preplavilo viac ako 170-tisíc migrantov. Je to štyrikrát viac, ako v roku 2013. Z Talianska má byť ďalej do Európy presunutých 24-tisíc žiadateľov o azyl, a to v najbližších dvoch rokoch. Po európskych krajinách sa pritom v minulom roku smerom na sever presúvalo až 100-tisíc ľudí. Švédsko prijalo najvyšší počet migrantov na jedného obyvateľa v celej Európskej únii.

http://www.topky.sk/cl/11/1478801/Utecenci-uz-okupuju-alpske-mesto-pri-rakuskych-hraniciach–Je-to-tam-horsie-ako-v-Bejrute-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.