Cigánsky aktivista Marek Baláž sa rozhodol podporiť Mariána Kotlebu. + Piešťany – občania aktívne podpisujú petíciu na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky

Musím priznať, že ma zarazil jeho postreh, v ktorom sa vyjadril, že tieto voľby sú doslova posledné, v ktorých Slovensko bude rozhodovať samé o sebe. Myslím, že mať množstvo škôl a titulov neznamená nič, ak Vám chýba politický inštinkt.

M. Balaz

Marek Baláž nemusí mať perfektnú gramatika, ale presne vyjadril, čo sa tu deje. A tiež musím priznať, že túto myšlienku som nebol schopný dať na papier ja sám. Možno by som sa k nej časom dopracoval, ale vidíte, že stačí sedliacky rozum, aby ste vedeli, kde je skutočný problém. Marek Baláž ho má a presne poukázal, že jediným a skutočným nepriateľom Slovenska a Slovákov dnes je Európska Únia so svojimi reguláciami, centralistickým diktátom, rozpútanou vojnou na východe a násilnými imigračnými kvótami, ktoré sú však opäť len následkom politiky hlavných štátov Únie v Afrike a na Blízkom Východe.

Myslite na to v ďalších voľbách a posudzujte politikov podľa činov a postojov aj v tejto veci.

Citujem z jeho Facebookového vyznania ( text bez gramatických úprav je pripojený na konci).

Marek Baláž

Mgr.Marián Kotleba nám už vyrástol do dospelého človeka s veľkým srdcom pre Slovensko a Slovákov.

Marián Kotleba už nie je ten Kotleba, na ktorého som ja osobne podával niekoľko trestných oznámení pre jeho vyslovené myšlienky o nás Rómoch a riešení problémov s nami.

Marián Kotleba je už vyhranený národný politik, ktorí nie je vôbec rasistom a potvrdili sa moje slová spred 15 rokov, že je iba mladý a hlúpy fracek, ktorý potrebuje od života dostať iba pár faciek, aby dorástol do múdreho, rozvážneho, národne orientovaného politika.

Pre Slovensko a skutočných Slovákov je v danej situácii pred poslednými parlamentnými voľbami v r.2016, lebo potom už nikdy žiadne parlamentné voľby nebudú, Marián Kotleba jediná, ale aj posledná šanca na to, aby Slováci a Slovensko boli vôbec zachované ako národ a aj ako štát.

Ja CIGÁN prehlasujem, že mu plne verím srdcom a aj pre nás Rómov žijúcich tu v SR je lepšou alternatívou, ako celá vskutku FAŠISTICKÁ EURÓPA .

Žiaden obsah nie je uzamknutý, avšak:
Prosím podporte nás likeom na našej FB stránke.
like

Mailová komunikácia Baláža s Kotlebom

——– Preposlaná správa — Forwarded Message ——–
Dátum: Wed, 3 Jun 2015 22:15:23 +0200
Od: Marek Balaz
Pre: slovenský vysielač
Otázka
Pán Kotleba ak by ste vyhrali voľby v r. 2016 a stali by ste sa premiérom SR, súhlasili by ste so zmenou zastupiteľskej demokracie na priamu demokraciu ? A spolupracovali by ste s EU za stavu aký v súčasnosti je ?
Marek Baláž

Odpoveď od M. Kotlebu:

1. Do politického systému SR by som určite presadzoval prvky priamej demokracie, najmä záväznosť výsledkov referenda pre vládu, a imperatívny mandát poslancov NR SR.

2. S EU by sme spolupracovali na úrovni rovnocenných partnerov a nie ako dnes, keď vláda len slepo zavádza všetky EU rozhodnutia, bez ohľadu na zničujúci dopad na SR.

S pozdravom

M. Kotleba
Text bez úprav

Marek Baláž
Mgr.Mariján Kotleba nám už vyrástol do dospelého človeka s veľkým srdcom pre Slovensko a Slovokov.
Marán Kotleba už nieje ten Kotleba na ktorého som ja osobne podával niekoľko trestných oznámení pre jeho vyslovené myšlienky o nás Rómoch a riešení problémov s nami.
Marián Kotleba je už vyhranený národný politik, ktorí nieje vôbec rasistom a potvrdili sa moje slová spred 15 rokov, že je iba mladý a hlúpy fracek, ktorý potrebuje od života dostať iba pár faciek, aby dorástol do múdreho, rozvážneho, národne orientovaného politika.
Pre Slovensko a skutočných Slovákov je v danej situácii pred poslednými parlamentnými voľbami v r.2016, lebo potom už nikdy žiadne parlamentné voľby nebudú Marián Kotleba jediná ale aj posledná šanca na to, aby Slováci a Slovensko boli vôbec zachované ako n árod a aj ako štát.
Ja CIGÁN prehlasujem, že mu plne verím srdcom a aj pre nás Rómov žijúcich tu v SR je lepšou alternatívou ako celá v skutku FAŠISTICKÁ EURÓPA .

——– Preposlaná správa — Forwarded Message ——–
Dátum: Wed, 3 Jun 2015 22:15:23 +0200
Od: Marek Balaz
Pre: slovenský vysielač
Otázka
Pán Kotleba ak by ste vyhrali voľby v r. 2016 a stali by ste sa premierom SR súhlasili by ste so zmenou zastupiteľskej demokracie na priamu demokraciu ? A spolupracovali by ste s EU za stavu aký v súčasnosti je ?
Marek Baláž……

Odpoveď od M. Kotlebu:

1. Do politickeho systemu SR by som urcite presadzoval prvky priamej demokracie, najma zavaznost vysledkov referenda pre vladu, a imperativny mandat poslancov NR SR.

2. S EU by sme spolupracovali na urovni rovnocennych pratnerov, a nie ako dnes, ked vlada len slepo zavadza vsetky EU rozhodnutia, bez ohladu na znicujuci dopad na SR.

S pozdravom

M. Kotleba

http://medzicas.sk/cigansky-aktivista-marek-balaz-sa-rozhodol-podporit-mariana-kotlebu/

Piešťany – občania aktívne podpisujú petíciu na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky

V Piešťanoch sa v dňoch 6.6.2015 a 7.6.2015 v centre mesta konala podpisová akcia na podporu petície, ktorou občania žiadajú vládu Slovenskej republiky, aby vykonala všetky potrebné opatrenia na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky.

Jedná sa o imigrantov, ktorých by mala Slovenská republika povinne prijať v zmysle rezolúcie Európskeho parlamentu č. RC-B8-0367/2015. Teda prijať bez toho, že by mala právo určiť si počty prijímaných.

Brusel taktiež odopiera slovenským úradom právo výberu – koho Brusel určí, to podľa Bruselu musí Slovensko akceptovať.

Samozrejme, je možné očakávať, že ak nebudú mať slovenské orgány právo vyjadriť sa k výberu, v tom výbere budú tí najneprispôsobivejší z tých, ktorí sa na mieste odsunu nachádzajú.

Petícia oslovila občanov, aktivisti za 2 dni zozbierali 933 podpisov, čo je na okresné mesto veľkosti Piešťan pomerne dosť.

Záštitu nad petíciou prevzala Ľudová strana Naše Slovensko.

http://medzicas.sk/piestany-obcania-aktivne-podpisuju-peticiu-na-zabranenie-prichodu-imigrantov-do-slovenskej-republiky/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.