Situácia s imigrantmi je v niektorých častiach západnej Európy zúfalá. Je ich množstvo a kradnú

V niektorých častiach západnej Európy je situácia zúfalá. Hromadia sa tam černosi a araby, ktorým sa nejakým spôsobom podarilo dopraviť do Európy.


Popri cestách v Calais sa zhromažďujú migranti a snažia sa vykradnúť nejaký kamión. Polícia situáciu nezvláda

Tlačia sa do domov a zaberajú aj obývané domy a byty, ak sa ich majitelia na chvíľu vzdialia. Postávajú pri diaľniciach a snažia sa zastaviť alebo aspoň spomaliť nejaký kamión, ktorý sa následne snažia zo zadu vykradnúť.


Zo záberov z Calais, ktoré si môžete pozrieť nižšie je jasné, že polícia situáciu vôbec nemá pod kontrolou. Ak by boli prijaté kvóty na utečencov, tak takým regiónom ako Calais by sa uľavilo, ale títo ekonomickí migranti by sa ocitli napríklad aj u nás.

Čo by sme si s nimi počali? Nemáme na to zdroje, nemáme na to ľudí a hlavne nie sme zvyknutí na mentalitu týchto ľudí. Prichádzajú často z oblastí rozvrátených vojnou. Ich mentalita je militantná.

Nehovoriac o tom, že ide prevážne o moslimov, ktorí sú často naladení nepriateľsky ku kresťanom, ktorých nazývajú neveriacimi.

Situáciu si môžete pozrieť na týchto videách.

http://www.hlavnespravy.sk/situacia-s-imigrantmi-je-v-niektorych-castiach-zapadnej-europy-je-ich-mnozstvo-a-kradnu/632298

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.