Tínedžer bol 20 minút mŕtvy, potom sa zázračne prebudil: Hovoril som s Ježišom! + Anabela prežila zázračný pád: Zachránil ma Ježiš a sedela som v jeho lone!

VIDEO Tínedžer (17) bol 20 minút mŕtvy, potom sa zázračne prebudil: Hovoril som s Ježišom!
USTIN – Zack Clements s atletickou postavou tvrdí, že ho počas klinickej smrti zachránil muž s hustou bradou, ktorý mu v kritickej chvíli položil ruku na plece a ubezpečil ho, že všetko bude v poriadku.

Tínedžer, ktorý bol 20 minút klinicky mŕtvy, sa prebral na lôžku len zázrakom. Zack sa v škole počas telocviku náhle zrútil na zem a jeho srdce prestalo biť. Keď k nemu dorazili zdravotníci, nenahmatali žiadny tep a začali ho oživovať. Podarilo sa im to až po dlhých minútach, uviedol Mirror.

Lekári nad Zackovým prípadom stratili reč, pretože nechápali, ako sa po takej dlhej dobe mohol zobudiť bez zdravotných následkov. Mladík však opisuje svoju klinickú smrť ako zázrak, keď ho navštívil Ježiš a povedal mu: „Všetko bude v poriadku.“

Zack s rodičmi počas odchodu z nemocnice
VIDEO Tínedžer (17) bol„Počas tých 20 minút som uvidel muža s rozháranými vlasmi a hustou bradou. Netrvalo mi dlho, kým som pochopil, že je to Ježiš,“ opísal Zack pre CBS DFW. „Podišiel som k nemu a on mi položil ruku na plece a upokojil ma, aby som sa nebál.“ Zack a jeho rodina sú presvedčení, že muselo ísť o nadpozemský zásah, ktorý nie je v ľudských silách vysvetliť a lekári sú podobného názoru. Tínedžerovi sa totiž z ničoho nič zastavilo srdce pri behu a teraz čaká na povolenie od lekárov, aby sa mohol vrátiť späť do školy.

http://www.topky.sk/cl/13/1474839/VIDEO-Tinedzer–17–bol-20-minut-mrtvy–potom-sa-zazracne-prebudil–Hovoril-som-s-Jezisom-?utm_source=topky&utm_medium=1478221&utm_campaign=interlink

 

Anabela (12) prežila zázračný pád: Zachránil ma Ježiš a sedela som v jeho lone!

AUSTIN – Rodičia len deväťročnej Anabely hovoria o zázračnom vyliečení a nebeskom šťastí. Anabela spadla z vysokého stromu bez jediného zranenia. Po nehode svojim rodičom opísala, ako sa v nebi stretla s Ježišom a prababičkou.

Anabela ostala pred štyrmi rokmi po páde z 9-metrovej výšky v bezvedomí, počas ktorého sa, ako tvrdí, stretla s Ježišom. Jej mama dodnes s úžasom rozpráva o tom, ako sa po hrozivom páde zo stromu prebrala bez jediného zranenia. To však nie je všetko. Štyridsaťdvaročná žena dokonca hovorí, že jej dcéra sa po páde zázračne vyliečila z choroby, ktorou trpela celé detstvo.

„Prvý raz v živote môže jesť tuhú stravu,“ povedala Christy Wilson Beam na adresu svojej dcéry. Počas pádu zo stromu sa Anabela trikrát nebezpečne udrela do hlavy, čo potvrdilo röntgenové vyšetrenie hlavy. Desivá nehoda sa odohrala v decembri 2011, keď sa dievča hralo so svojimi dvomi sestrami, pošmyklo sa a spadlo do vnútra obrovského dutého topoľa.

„Dodnes mám ten jasný obraz v hlave. Niekedy v noci sa mi prehráva vo sne, ako keď Alica vchádzala do králičej nory,“ opisuje dievča. Anabela musela byť po strašidelnom páde prevezená do nemocnice helikoptérou. Zdravotníci boli pripravení, že utrpela nejaké zranenie mozgu alebo chrbtice. Na počudovanie, dievčatko bolo absolútne v poriadku. „Niekto tam hore na ňu dohliadal,“ oznámili rodičom lekári dobrú správu. Mala len niekoľko povrchových rán a modrín.

Anabela (12) prežila zázračný
Otvorili sa pred ňou zlaté brány nebies

Hneď prvé dni po havárii začala Anabela hovoriť o svojich náboženských víziách, ktoré videla, kým ležala v bezvedomí. „Išla som do neba, kým som bola v tom strome. Sedela som v Ježišovom lone,“ zdôverovala sa rodičom, ktorí sa nezmohli na slovo. Onemení rodičia z jej slov vytušili, že ich dcéra neklame. Kým bola uväznená v kmeni stromu, otvorili sa jej zlaté brány nebies, ale Ježiš jej povedal, že ešte nie je čas.

Dievčina sa však nielenže zázrakom vyhla závažnému zraneniu, ale zvláštnym spôsobom prišla po páde aj o zriedkavé črevné ochorenie, ktoré ju trápilo celé detstvo a vďaka ktorému mala nepriechodné črevá. Paradoxne, od toho dňa nemusí užívať už žiadne antibiotiká a lieky, ktoré ju udržiavali pri živote. Teraz si Anabela môže pochutnávať na všetkých jedlách ako zdravé deti.

Keď sa preberala z bezvedomia, videla pred sebou anjela strážneho, ktorý vyzeral ako malá víla a počula hlasy požiarnikov spoza kmeňa stromu. Boh na ňu skrze anjela žmurkol a upokojil ju, že všetko bude v poriadku. Po celý čas bol s ňou. Na otázku, ako vyzerá Ježiš, Anabela odpovedala: „Mal krásne dlhé biele rúcho, tmavú pleť a hustú bradu. Trochu mi pripomínal Santa Clausa, ale nie tak celkom.“ Okrem toho Anabela prezradila, že sa v nebi stretla aj s prababičkou, ktorá v roku 2010 zomrela po operácii, uviedol Mirror.

http://www.topky.sk/cl/13/1468409/Anabela–12–prezila-zazracny-pad–Zachranil-ma-Jezis-a-sedela-som-v-jeho-lone-?utm_source=topky&utm_medium=1474839&utm_campaign=interlink

Farníkov už stáročia mätie tajomná červená značka pod obrazom Ježiša!

NEWPORT – Malá červená škvrna pod vyobrazením ukrižovania Ježiša Krista už roky máta farníkov episkopálnej cirkvi v americkom Newporte. V kostole sv. Jána Evanjelistu táto značka neustále rastie a niektorí hovoria, že vyzerá, ako keby kvapkala na stenu z nôh Mesiáša.

Reverend Nathan J.A. Humphrey je však v tomto ohľade trochu skeptickejší a hovorí, že je možné, že sa iba takto vyplavuje cín z rámu umeleckého diela, ale škvrna nebola nikdy testovaná a on nemá ani v úmysle tak učiniť. Štrnásť zastavení krížovej cesty nebolo nikdy sňatých zo steny.

Počas kázne však uviedol, že bez ohľadu na to, aký je zdroj tejto značky, je to znamením Ježišovej prítomnosti v 140-ročnom kostole. „Pri vedení krížovej cesty som zistil, že keď sa dostanem k 12. zastaveniu, nemôžem si pomôcť, ale premýšľam o význame tajomnej červenej značky pod ním. Pozerám sa, pomodlím sa a počúvam. A keď tak urobím, to, čo vždy počujem, je „Dávajte pozor. Som tu.“ Ježiš je tu,“ uviedol kňaz.

Kedy sa škvrna objavila prvýkrát, nie je známe, ale jeden zo starších farníkov hovorí, že sa tak mohlo stať koncom 90-tych rokov, alebo začiatkom tohto storočia. Humphrey, ktorý vstúpil do cirkvi v auguste 2013, povedal, že návštevnosť sa v minulom roku rozrástla z 25 na asi 60 ľudí. Žeby aj farníci predsa len túžili po senzáciách?

http://www.topky.sk/cl/13/1478221/Farnikov-uz-starocia-matie-tajomna-cervena-znacka-pod-obrazom-Jezisa-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.