Ohavní vrahovia z Islamského štátu: Zabíjajú najbrutálnejšími praktikami, o akých ste kedy počuli! + Zverská sexsúťaž Islamského štátu

MOSUL – Prekonávajú všetky hranice. Vrahovia z Islamského štátu dnes vypustili nové video. Na ňom zobrazujú hneď tri popravy. A tie sú výnimočné svojou brutalitou.

Nové video má sedem minút a Islamský štát na ňom zobrazuje popravy troch skupín bezbranných zajatcov. Na prvom sú zajatci v klietke a utopia ich pomalým spúšťaním do bazéna. Druhá skupina zomrie tak, že do auta, kde sedia, vrahovia vypália z raketometu. Tretia skupiny nešťastníkov umiera po tom, čo im okolo krku uviažu výbušniny.
Poprava vybusninou
Ohavní vrahovia z Islamského
Video začína mužmi v aute. Stojí pred nimi terorista s raketometom. Ten vypáli a zlikviduje auto spolu s ľuďmi, ktorí sa iba bezmocne prizerajú. Nasleduje druhá scénka s mužmi v oranžovom oblečení. Tých pomaly spúšťajú do hlbín bazéna, kde sa utopia. Skupina zajatcov má byť usvedčená zo špionáže. Nič to nemení na fakte, že islamisti novým spôsobom vraždy udivujú.

Poprava v bazene. 1png
Pohľad na topiacich sa mužov je naozaj strašný. Voda stúpa a oni s tým nemôžu nič urobiť. Keď sa celá klietka ponorí do vody, na hladinu začnú vystupovať bubliny. Sú to posledné zvyšky kyslíka, ktorí muži mali. Hrôzostrašné sú najmä zábery kamier, ktoré mužov točia pod vodou. Klietka sa následne zdvihne a na záberoch sú vidieť muži s vytečenou penou z úst. Nasleduje poprava poslednej skupiny.
Poprava v aute

Poslední siedmi muži klačia s výbušninami obviazanými okolo krku. Predtým ich ešte vyspovedajú na kameru a nasleduje krutá poprava – výbuch im zmasakruje telá. Všetko je zachytené na HD kamere. Propaganda Islamského štátu vydesila celý svet. Teroristi týmto iba opäť dokázali, že vo svojom cieli, vybudovania svetového kalifátu, nepoľavujú.

http://www.topky.sk/cl/1000791/1482633/Ohavni-vrahovia-z-Islamskeho-statu–Zabijaju-najbrutalnejsimi-praktikami–o-akych-ste-kedy-poculi-?utm_source=topky&utm_medium=1482727&utm_campaign=interlink

Zverská sexsúťaž Islamského štátu: Bojovníci ovládajúci Korán dosiahli nové dno

LONDÝN – Islamský štát sa už dopustil nespočetného množstva zverstiev na kresťanských dievčatách a ženách v Iraku, ale teroristická armáda teraz dosiahla nové dno súťažou, v ktorej majú byť otrokyne ukoristené vo vojne a unesené preč „cenou“ pre bojovníkov, ktorí dokážu najlepšie znalosti z Koránu.

Šokujúca udalosť, ktorá rozdáva ľudské bytosti ako ceny v súťaži, bola zorganizovaná mešitami v provincii Al-Baraka v Sýrii na počesť začiatku svätého mesiaca ramadánu a vyhlásená 19. júna na twitterovom účte ISIS, uviedli to dve nezávislé výskumné inštitúcie, ktoré sledujú stránky na sociálnych sieťach spojené s teroristickými skupinami.

Oznámenie na Twitteri sa začína gratuláciou vojakom ISIS k začiatku mesiaca ramadánu. Potom sa v ňom hovorí o súťaži, kde budú ponúknuté vskutku lukratívne ceny pre desať najlepších účastníkov a prví traja budú odmenení sexuálnou otrokyňou. Stačí vedieť dobre ovládať Korán.

Zverská sexsúťaž Islamského štátu:
Podľa bezpečnostného analytika Ryana Maura tým chce ISIS ukázať, že oni sú tí, ktorí nasledujú „pravý“ islam a že Islamský štát je „legitímny“. Jeho bojovníci študujú Korán a ISIS nie je ovplyvnený medzinárodným odsúdením, nedá sa zdrviť verejnou mienkou a odmieta modernú interpretáciu Koránu.

Súťaže v memorovaní tejto svätej knihy nie sú v tomto období v moslimskom svete ničím zvláštnym. Verí sa, že práve jún je mesiacom, kedy bol Korán daný Mohammedovi a ramadán je zase obdobím, kedy ľudia obnovujú svoju vieru.

Zvrátená súťaž sa podľa oznamu má konať v štyroch mešitách: mešite Abu Bakr el-Sadiq, mešite Usámu bin Ládina, mešita Abu Musaba el-Zarkáwího alebo mešite el-Taqwa. Cenami sú sexuálne otrokyne, ženy unesené počas vojny a potom finančné čiastky v sýrskej mene, ktoré dosahujú v prepočte 550 eur a menej.

„Žiadame veľkého pána, aby urobil váš život jednoduchším a aby vám doprial to, čo miluje a čo sa mu páči,“ píše sa v závere oznámenia.

Viac o tejto téme:

Barbarstvo na hraniciach Európy: FOTOREPORTÁŽ boja utečencov o holý život pred mäsiarmi z IS!

Exkluzívne zábery BBC: Mesto v rukách islamistov, ženy sú menej ako dobytok!

Islamisti zverejnili nové VIDEO: Strašidelné zábery z väznice, kde páchali masakre a zverstvá!

http://www.topky.sk/cl/11/1482727/Zverska-sexsutaz-Islamskeho-statu–Bojovnici-ovladajuci-Koran-dosiahli-nove-dno

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.